ФФУ розгляне участь футболістів в сепаратистському чемпіонаті та може дискваліфікувати

Дисциплінарні органи Федерації футболу України розглянуть участь футболістів у чемпіонаті з футболу для команд із невизнаних "держав" і можуть дискваліфікувати їх.

ФФУ розгляне участь футболістів в сепаратистському чемпіонаті та може дискваліфікувати

В офіційній заяві Федерації футболу України щодо так званого "Кубку світу" серед невизнаних територій йдеться:  

"Поведінка всіх українських футболістів, які брали та братимуть участь у матчах, що проводяться під егідою організації ConIFA (Конфедерація незалежних футбольних асоціацій), у тому числі – так званому "Кубку світу", і внесені до бази даних Федерації футболу України, буде розглянута дисциплінарними органами Федерації футболу України". .

"За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема – дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професіональних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ", – заявляє федерація.

"Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", – попросила ФФУ.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, так звана "збірна Закарпаття" вдруге взяла участь у чемпіонаті світу під егідою КОНІФА, яка збирає навколо себе так звані футбольні конфедерації, які не входять до складу ФІФА.

Після того, як розгорівся скандал, Федерація футболу Закарпаття заявила, що звернеться до правоохоронців та ФФУ щодо покарання футболістів, які брали участь у "сепаратистському" чемпіонаті.

Як з'ясувалося, куратором вказаної команди є депутат Берегівської райради від Демократичної спілки угорців України (УМДС) Тіберій Феєш.

За підсумкою "чемпіонату", "збірна Закарпаття", подолавши кваліфікаційний раунд, що складався з відбіркових матчів, в яких грали навіть команди «ДНР» і «ЛНР», стала його переможцем.

11 червня 2018р.

Теги: сепаратизм, чемпіонат

Коментарі

turan 12.06.2018 / 05:27:49
Опять, как в деле Бабченко, забыли сообщить, что первую игру чемпионы играли с американцами, а принимали турнир сомалийцы из Англии-тут политику и за уши не притянешь, а кто хочет горяченького-на Азовское море и защищайте рыбаков.

НОВИНИ: Політика

16:47
/ 3
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 5
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 3
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 10
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 19
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
» Всі новини