Словацька нафтогазова компанія почне буріння свердловин на Ужгородському родовищі

Словацька нафтогазова компанія Nafta пробурить три свердловини на Ужгородському родовищі в 2018 році і планує інвестувати в Юзівське родовище.

Словацька нафтогазова компанія почне буріння свердловин на Ужгородському родовищі

Про це повідомив представник Nafta Мартін Словак, передає НефтеРынок.

Русько-Комарівське газове родовище — належить до Закарпатської газоносної області Західного нафтогазоносного регіону України. Розташоване в Ужгородському районі Закарпатської області на відстані 15 км від м. Ужгород. Запаси початкові видобувні категорій А+В+С1: газу — 2044 млн. м³.

NAFTA – словацька нафтогазова компанія, заснована в 1913 році. За час свого існування фахівці компанії пробурили більше 3000 свердловин. Також NAFTA оперує потужностями для зберігання природного газу на території Словаччини обсягом 2.74 млрд м3.

Компанія NAFTA входить в найбільшу вертикально інтегровану енергетичну групу Центральної Європи – EP Holding, яка володіє 68% її акцій, 29% – належить державі.

З середини 2016 року NAFTA реалізовує спільний проект з канадською компанією CUB Energy з пошуку і видобутку газу в Західній Україні. За цей час було проведено 3D сейсмічні дослідження і інвестовано близько $ 100 млн.

20 травня 2018р.

Теги: свердловина, родовище

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини