Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати

Журналісти проаналізували, хто з голів ОДА Західної України отримав найбільшу зарплату за 2017 рік.

Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати

Заробітну плату на своїх посадах керівники областей вказали у своїх електронних деклараціях за 2017 рік, пише видання “Колона“.

Найбільша зарплата серед голів ОДА Західної України у очільника Чернівецької ОДА Олександра Фищука 316 тисяч 680 гривень.

Очільник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль у минулому році з основним місцем роботи отримав 267 тис. 826 гривень.

Хоч Володимир Гунчик уже не є головою Волинської ОДА, проте у 2017 році отримував зарплату, очолюючи область. Зарплата Гунчика у 2017 році становила 260 тисяч 133 гривні. На даний момент Волинською ОДА керує Олександр Савченко.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у минулому році заробив на свої посаді 251 тисячу 181 гривню.

Олег Синютка, який є головою Львівської ОДА, у 2017 році отримав 223 тисячі 794 гривні заробітної плати.

Олексій Муляренко на посаді голови Рівненської ОДА отримав заробітної плати у минулому році на суму 196 тисяч 450 гривень.

Найменшу зарплату серед голів обласних адміністрацій Західної України отримує очільник Івано-Франківської області Олег Гончарук – 162 тисячі 617 гривень.

12 травня 2018р.

Теги: Москаль, зарплата

Коментарі

ужгородець 2018-05-14 / 11:17:39
Не знав, що Андріїв "каналізаціями" по 2000 баксів в день на Мальдівах місяцями займається...
Але я його не обирав. Тому нехай з нього про це питають цигани та жебрач, яка його обрала.
І ще. Мені по ... Москаль, я його сюди теж не кликав. Але рахувати вмію, очі маю і читати знаю.

док 2018-05-14 / 08:08:11


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-05-14 / 01:51:39
А коли міжнародний червоний хрест висилав вакцини ... Яка манда "вдарила у дзвони" ? Не знаєш ?

док 2018-05-13 / 22:02:18
А хтось міг би і подякувати,що наші діти провакцинувалися вчасно від корі і залишилися живі,тоді як одна манда навіть палець об палець не вдарила,щоб нам допомогти.

форестер 2018-05-13 / 21:25:01
Москаль не обраний народом, а призначений. І каналізаціями він не займається. Тому йому нічого рівнятися до мерів.
За фестивальну "роботу" і відкати від нещадного вирубування лісу такі гроші платити нічого. Тим більше, що у нього величезна пенсія.
Пам'ятаймо також, що він вже два роки отримує цю зарплату незаконно, всупереч Закону про держслужбу, який обмежує перебування на державних посадах з віком.

Вуву 2018-05-13 / 21:03:32
А я НЕ вірю.
Бо справою з аеропортом ... І тими 16 млн. ... ще ніхто серйозно не займався.
А таких справ у маскаля з відкатами і віджимами ... Ну ви ж розумієте.
Так що по маскалю бути блаженним ...
" смертний непрщенний гріх".

пенсіонер 2018-05-13 / 19:50:02
Ужгородцю.
Блажен, хто в таке вірить.

ужгородець 2018-05-13 / 17:56:39

Хлопці, голова ОДА має трохи більше 800 баксів на місяць. Можна цю цифру оцінювати по-різному. Але з такої зарплатні у любій мерії просто посміялись би точно.
Тому по зарплатні, заради справедливості, варто лишити Москаля у спокої.
Сенсації тут нема однозначно.

Вуву 2018-05-13 / 17:06:54
Та йіх просто ніхто не контролює.
Раніше теж крали але і кгб не сиділо склавши руки ... Тому все було цілком інакше.
За вкрадених 10.000 ... Розстріл.
Але і рівень життя був "Всередньому"
більш врівноважений. А тепер ???

Об'єктивно 2018-05-13 / 12:33:23
У порівнянні зарплат з купою чінуш міськради та облради Москаль майже жебрак. Зайдіть на сайт Є-декларацій та подівіться. Нічого складного. А от дивного і цікавого знайдете багато чого :-)

Андрій 2018-05-13 / 09:49:08
„Чиновники — это трутни, пишущие законы, по которым человеку не прожить. Почему у министров жалованье постоянно и независимо от того, хорошо или дурно живётся населению Пруссии? Вот если бы квота жалованья бюрократов колебалась вверх-вниз в зависимости от уровня жизни народа, тогда бы эти дураки меньше писали законов, а больше бы думали.“

Отто фон Бісмарк

Вуву 2018-05-12 / 23:46:17
Чітатьєль ... Не кидайся старечими маразмами ... ніякойі відповідальності він не несе ... Йому все по х*й і реформи і те що ми тут пишем і ти втому числі.

Byby 2018-05-12 / 23:40:56
І то що ... От якби ви ще взнали яка в нього пенсія і скільки він отримує різних нарахувань як доплату і компенсаційі.
Але чомусь нігде не пишуть скільки ці ...і Заплатили податків державі і відрахувань у пенсійний фонд .?
Тут могильга тиша ...
В них все зростаєаі збільшується і маєтки і статки і гроші ... а в людей все зменшується і рівень життя і добробут і фінансові заощадження і компенсаційі за світло і газ і соціальні допомоги.

Гобі 2018-05-12 / 22:51:10
москалю 68 років уже і він незаконно отримує зарплатню уже два роки як днржавний чинуша !!!!

сорри 2018-05-12 / 18:57:33
22 тисячі в місяць за катання по фестивалях і блокування в області реформ

Копча 2018-05-12 / 18:44:57
Ну так чиновник же слуга народу ))) Чи вже навпаки. Херачте посполиті бо чинуші без ваших податків з голоду подохнуть.

Читатель 2018-05-12 / 18:12:12
Отвечу тут некоторым. А по-вашему, какая должна быть зарплата у главы ОГА??? 10 тыс. гривен? Но, это же не работа на конвейере. Это огромная ответственность, прежде всего!

форестер 2018-05-12 / 17:51:29
Фестивалі, зарплата, доходи від лісу і т.д.
У нього тяжке життя. Любіть, шкодуйте його, цілуйте в гузицю

Адмін 2018-05-12 / 17:18:21
Так, дякуємо, виправили власну неуважність.

Степан Крук 2018-05-12 / 16:48:32
В заголовку - Україна, в підзаголовку - Західні області України....

НОВИНИ: Політика

13:33
/ 4
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 19
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 11
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 5
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 27
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади