Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати

Журналісти проаналізували, хто з голів ОДА Західної України отримав найбільшу зарплату за 2017 рік.

Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати

Заробітну плату на своїх посадах керівники областей вказали у своїх електронних деклараціях за 2017 рік, пише видання “Колона“.

Найбільша зарплата серед голів ОДА Західної України у очільника Чернівецької ОДА Олександра Фищука 316 тисяч 680 гривень.

Очільник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль у минулому році з основним місцем роботи отримав 267 тис. 826 гривень.

Хоч Володимир Гунчик уже не є головою Волинської ОДА, проте у 2017 році отримував зарплату, очолюючи область. Зарплата Гунчика у 2017 році становила 260 тисяч 133 гривні. На даний момент Волинською ОДА керує Олександр Савченко.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у минулому році заробив на свої посаді 251 тисячу 181 гривню.

Олег Синютка, який є головою Львівської ОДА, у 2017 році отримав 223 тисячі 794 гривні заробітної плати.

Олексій Муляренко на посаді голови Рівненської ОДА отримав заробітної плати у минулому році на суму 196 тисяч 450 гривень.

Найменшу зарплату серед голів обласних адміністрацій Західної України отримує очільник Івано-Франківської області Олег Гончарук – 162 тисячі 617 гривень.

12 травня 2018р.

Теги: Москаль, зарплата

Коментарі

Ліберал 2018-06-05 / 00:16:54
На Закарпатті не така вже й проста геополітична ситуація, трохи складніше , як в рівному, наприклад. То і керувати важче: дороги, ліс, сміттєзаводи, туризм, освіта, релігія, етнічність, євробляхи, цигани, вибори -не перелічив би.

ugorec 2018-05-24 / 17:10:09
Golovf Beregivszkoj rajonnoj radi Joszif Sin otrimuje 33o tiszjacs za 2o17 rik, bilyse csem Prezident

ужгородець 2018-05-14 / 11:17:39
Не знав, що Андріїв "каналізаціями" по 2000 баксів в день на Мальдівах місяцями займається...
Але я його не обирав. Тому нехай з нього про це питають цигани та жебрач, яка його обрала.
І ще. Мені по ... Москаль, я його сюди теж не кликав. Але рахувати вмію, очі маю і читати знаю.

док 2018-05-14 / 08:08:11


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-05-14 / 01:51:39
А коли міжнародний червоний хрест висилав вакцини ... Яка манда "вдарила у дзвони" ? Не знаєш ?

док 2018-05-13 / 22:02:18
А хтось міг би і подякувати,що наші діти провакцинувалися вчасно від корі і залишилися живі,тоді як одна манда навіть палець об палець не вдарила,щоб нам допомогти.

форестер 2018-05-13 / 21:25:01
Москаль не обраний народом, а призначений. І каналізаціями він не займається. Тому йому нічого рівнятися до мерів.
За фестивальну "роботу" і відкати від нещадного вирубування лісу такі гроші платити нічого. Тим більше, що у нього величезна пенсія.
Пам'ятаймо також, що він вже два роки отримує цю зарплату незаконно, всупереч Закону про держслужбу, який обмежує перебування на державних посадах з віком.

Вуву 2018-05-13 / 21:03:32
А я НЕ вірю.
Бо справою з аеропортом ... І тими 16 млн. ... ще ніхто серйозно не займався.
А таких справ у маскаля з відкатами і віджимами ... Ну ви ж розумієте.
Так що по маскалю бути блаженним ...
" смертний непрщенний гріх".

пенсіонер 2018-05-13 / 19:50:02
Ужгородцю.
Блажен, хто в таке вірить.

ужгородець 2018-05-13 / 17:56:39

Хлопці, голова ОДА має трохи більше 800 баксів на місяць. Можна цю цифру оцінювати по-різному. Але з такої зарплатні у любій мерії просто посміялись би точно.
Тому по зарплатні, заради справедливості, варто лишити Москаля у спокої.
Сенсації тут нема однозначно.

Вуву 2018-05-13 / 17:06:54
Та йіх просто ніхто не контролює.
Раніше теж крали але і кгб не сиділо склавши руки ... Тому все було цілком інакше.
За вкрадених 10.000 ... Розстріл.
Але і рівень життя був "Всередньому"
більш врівноважений. А тепер ???

Об'єктивно 2018-05-13 / 12:33:23
У порівнянні зарплат з купою чінуш міськради та облради Москаль майже жебрак. Зайдіть на сайт Є-декларацій та подівіться. Нічого складного. А от дивного і цікавого знайдете багато чого :-)

Андрій 2018-05-13 / 09:49:08
„Чиновники — это трутни, пишущие законы, по которым человеку не прожить. Почему у министров жалованье постоянно и независимо от того, хорошо или дурно живётся населению Пруссии? Вот если бы квота жалованья бюрократов колебалась вверх-вниз в зависимости от уровня жизни народа, тогда бы эти дураки меньше писали законов, а больше бы думали.“

Отто фон Бісмарк

Вуву 2018-05-12 / 23:46:17
Чітатьєль ... Не кидайся старечими маразмами ... ніякойі відповідальності він не несе ... Йому все по х*й і реформи і те що ми тут пишем і ти втому числі.

Byby 2018-05-12 / 23:40:56
І то що ... От якби ви ще взнали яка в нього пенсія і скільки він отримує різних нарахувань як доплату і компенсаційі.
Але чомусь нігде не пишуть скільки ці ...і Заплатили податків державі і відрахувань у пенсійний фонд .?
Тут могильга тиша ...
В них все зростаєаі збільшується і маєтки і статки і гроші ... а в людей все зменшується і рівень життя і добробут і фінансові заощадження і компенсаційі за світло і газ і соціальні допомоги.

Гобі 2018-05-12 / 22:51:10
москалю 68 років уже і він незаконно отримує зарплатню уже два роки як днржавний чинуша !!!!

сорри 2018-05-12 / 18:57:33
22 тисячі в місяць за катання по фестивалях і блокування в області реформ

Копча 2018-05-12 / 18:44:57
Ну так чиновник же слуга народу ))) Чи вже навпаки. Херачте посполиті бо чинуші без ваших податків з голоду подохнуть.

Читатель 2018-05-12 / 18:12:12
Отвечу тут некоторым. А по-вашему, какая должна быть зарплата у главы ОГА??? 10 тыс. гривен? Но, это же не работа на конвейере. Это огромная ответственность, прежде всего!

форестер 2018-05-12 / 17:51:29
Фестивалі, зарплата, доходи від лісу і т.д.
У нього тяжке життя. Любіть, шкодуйте його, цілуйте в гузицю

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"