Збірна ветеранів АТО Закарпаття поступилася суперникам із Тернопільщини з рахунком 2:0

5 травня відбувся перший домашній поєдинок збірної Тернопільської області АТО у підгрупі "Захід" відкритого чемпіонату України серед учасників АТО з футболу.

За результатом змагань тернопільці здобули перемогу над командою "Карпатська земля" (Закарпатська область) – 2:0.

Рахунок у матчі відкрив Василь Крочак на 13-й хвилині. А на третій компенсованій хвилині подвоїв перевагу тернополян Віталій Микитюк, який вийшов на заміну, помінявши саме автора першого голу.

Це був поєдинок у рамках третього туру чемпіонату України серед учасників АТО. Змагання вперше відбуваються під егідою Федерації футболу України.

Ще раніше свій перший матч закарпатці зі збірною Рівненщини зіграли внічию з результатом «0:0».