Керівництво громади поставило перед собою завдання створити умови для сталого розвитку освітньої галузі відповідно до потреб мешканців громади та відповідно до сучасних вимог суспільства.
Головною метою стратегії стане створення умов для сталого розвитку освітньої галузі ОТГ відповідно до потреб та запитів громади згідно із сучасними вимогами суспільства та реаліями часу.
У першому засіданні робочої групи взяли участь керівники та співробітники Перечинської міськради, освітяни, представники батьківських комітетів закладів освіти, а також координатор освітніх проектів в Закарпатській області ГО «Опора» Святослав Бабіля та радники Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування з регіонального розвитку Микола Сюсько та з муніципальних послуг Павло Рябоконь.
Зокрема, учасники зустрічі обговорили підвищення якості освіти, оновлення змісту й осучаснення технологій навчання, зміцнення навчально-матеріальної бази навчальних закладів, ефективне використання наявних та залучення нових ресурсів, підтримку обдарованої учнівської молоді тощо.
«Наступне засідання відбудеться через 2-3 тижні. На ньому буде представлено аналіз системи освіти ОТГ та презентовано результати опитування, проведеного серед учнів, вчителів, батьків щодо проблем в нинішній освіті та пропозицій по вдосконаленні освітніх послуг в ОТГ. Опитування проведуть директори шкіл згідно з анкетою, розробленою радниками Закарпатського ЦРМС. Згідно з результатами аналізу та анкетування будемо планувати роботу над стратегією», – розповів радник з питань регіонального розвитку Микола Сюсько.
Стратегія буде розроблятися спільно зі спеціалістами Закарпатського ЦРМС в рамках програми «U-LEAD з Європою».
ужгородець 2018-05-08 / 13:29:31
Трудовий колектив школи затверджує виключно батьківські комітети ШКОЛИ. Тобто, щось на кшталт опікунської (спостережної, наглядової) ради, як у школах усього цивілізованого світу.
І більше ЖОДНИХ батьківських комітетів КЛАСІВ. Крапка.
Ви, "Павло" (Рябоконь), знаєте хоч одну ДЕРЖАВНУ школу В ПЕРЕЧИНІ, де ВЖЕ діє батьківській комітет ШКОЛИ? - Ні. І не напружуйтесь щось "замудрити"...)))
Тому в Перечині, стверджую відповідально, були зібрані представники батьківських комітетів різних КЛАСІВ шкіл. Типу, дали колись на клас. Тепер МОЖЕ дадуть і на ВСЮ школу... - Брєд!!! Особливо під час кризи та війни.
Павло 2018-05-07 / 22:48:23
Ужгородцю...
Згідно із підписаним міністром наказом, розпорядження від 2 червня 2004 року №440 "Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)" втрачає свою чинність.
Скасованим положенням про батьківський комітет визначалося, що він підкоряється й підзвітний загальношкільним батьківським зборам.
МОН не мало і не має стосунку до створення чи не створення в закладах загальної середньої освіти органів батьківського самоврядування (батьківських комітетів).
На сьогодні рішення про створення батьківських та/або учнівських комітетів (як органів управління закладом) все ще приймає сам заклад назагальних зборах (конференції) трудового колективу.
ужгородець 2018-05-07 / 11:54:04
Щось не зрозумів? Так міністр освіти Л.Гриневич своїм наказом заборонила батьківські комітети у ВСІХ навчальних закладах.
Чи у Перечині вже відкрили якісь підпільні приватні школи та садочки?)))