В Ужгороді змагалися найсильніші стрибунки України та Угорщини (ФОТО)

У п1ятницю, 4 травня, у центрі Ужгорода, на Слов′янській набережній відбувся гран-прі "Стрибки під музику — LONG JUMP & MUSIC" на приз екс-рекордсмена світу, учасника 5-ти Олімпіад Ігоря Тер-Ованесяна.

Такі змагання проходять в обласному центрі Закарпаття не вперше. Цього року підкорювати п′єдестал приїхали кращі спортсменки з України та Угорщини. Зокрема Україну представляли призери міжнародних та престижних світових змагань з Ужгорода, Нікополя, Харкова, Дніпра, Черкас, Хмельницького, Запоріжжя та Київщини. А почесним гостем змагань став Президент Федерації легкої атлетики Вірменії, Заслужений майстер спорту СРСР, рекордсмен Європи у стрибках у довжину, багаторазовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор Роберт Емміян.

Спортивне полотно розгорнули безпосередньо на березі річки Уж. Учасниці змагань стрибали у довжину у супроводі своїх улюблених музичних треків. Тут же зібралися вболівальники і любителі активного дозвілля. У підсумку кількох етапів перемогу здобула спортсменка з Хмельницького Марина Бех, чий «золотий» результат склав 6,49 метрів.