Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта

Президент Петро Порошенко пропонує дозволити припиняти громадянство України осіб, які беруть участь у виборах інших держав або використовують при в'їзді/виїзді, а також на території України іноземного паспорта.

Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта

Про це йдеться в законопроекті №8297, внесеному до парламенту в статусі невідкладного.

Зокрема, відповідно до законопроекту, підставою для втрати громадянства України стане "використання виборчого або іншого права, наданого іноземним громадянством або виконання обов'язків, покладених іноземним громадянством, що підтверджується даними публічних реєстрів або офіційних видань і сайтів державних органів або органів місцевого самоврядування іноземної держави".

Як пояснили Українській правді в адмністрації президента, вказані зміни не стосуються виключно кримчан, а усіх громадян України, які мають паспорт іноземної держави.

Крім цього підставою для втрати українського громадянства буде використання при в'їзді/виїзді а також на території України іноземного паспорта, що зафіксує державна прикордонна служба або інший держорган.

Під дію цих норм потрапляють жителі Закарпаття, що взяли участь у виборах Угорщини, або отримали паспорт громадянина цієї країни та використовують його у своїх поїздках закордон або на території України.

21 квітня 2018р.

Теги: громадянство, паспорт, Угорщина

Коментарі

Вуву 2018-04-26 / 06:23:36
"Сейшело - мальдівська коаліція" ВР украйіни ... На такі дурниці ... Як конституція -- уваги не звертає.

***** 2018-04-25 / 17:08:17
Ну Конституцією багато чого передбачено,але...

закарпатець 2018-04-25 / 09:26:20
Є Конституція - основний закон, де не передбачено подвійне громадянство, і це правильно.
Неправильно, що за подвійне громадянство не притягувалося до відповідальності, це був один із основних факторів втрати АР Крим і маємо війну на сході від "братнього народу"...
Законопроект №8297 підтримую, краще пізно ніж ніколи.
А хто має подвійне громадянство, завжди має має право вибору - або ти громадянин України, або іншої держави...

Вуву 2018-04-23 / 20:48:05
Тут було б добре перетрусити на предмет подвійного і потрійного громадянства всіх (без виключення) міністрів ... колишніх і теперішніх ... а заодно всіх депутатів ВР.
А результати перевірки оприлюднити через ЗМІ.
І відразу відсторонити від депутатських обовязків ... З подальшим перевибором цих депутатів на нових (відповідно до тих виборчих дільниць).
Але петя вальцман цього робити не буде ... Бо це його карманні подєльники ... Це його підтримка.
А на носі вибори ... Які вальцманенко хоче знову вигради ... Щоб і далі продовжувати свій дерибан крайіни.

Циган 2018-04-22 / 16:36:27
ПРИДУРКИ,ЕВРОБЛ...И, ДЕПУТАТИ,КОЛИ БУДЕ РОЗУМ!

Михайло 2018-04-22 / 11:33:54
До Гепи...Тоді що по вашому можемо забути про Крим?

харитон 2018-04-22 / 08:03:04
флаг ему в руки.

Гепа харьковский 2018-04-21 / 23:04:04
Это нужно было сделать давно. Когда мне говорят, что в Крыму живут наши люди украинцы, мне в это совсем не верится, читая комментарии самих крысян. Они за российские нефтедоллары продались, охаивают Украину и насмехаются с самих украинцев, называя нас нищебродами, а по сути сами таковыми и являются. Крысяне ярые противники ЕС, а за биометрикой прутся в Украину, которая кровью своих защитников выстрадала этот безвиз.

Джімі рой 2018-04-21 / 22:45:56
Як дуже стрьомно народ який не може здати укр паспорт так злякається що аж обрадується який тормознутий закон

*****до Івана 2018-04-21 / 20:18:19
Неборе ти нас дискредитуєш,бо пишеш ош у нас голодомор,а сам клацаєш коменти на компі. Чи скажеш гаранту ош туйки совпаденіє? Не думаву ош повірить.

Вуву михайлові 2018-04-21 / 14:21:34
Слушна думка.
Тільки крим це елітна територія для відпочику а народ для них як сказала люля капітельман ... "БІОМАСА".
Тому йім потрібен крим як територія а не ... ми з вами ... як люди ... як народ.

Вуву 2018-04-21 / 14:05:41
пЭтя ... твій панамський паспорт ... він тобі вже ненада ... Бо офшор ФОНСЄКА вже закрився. Знаєш да ?

Вуву 2018-04-21 / 13:58:38
Коли люди пів року відкладають гроші (наскільки хто може) ... Щоби посидіти за празничним столом на різдво та на великдень ... То це вже точно новітній геноцид украйінського народу ...в той час як серед наших бариг і бандитів у законі (бо всі з недоторканістю)...вже
сформувалася ...
"МАЛЬДІВСЬКО - СЕЙШЕЛЬСЬКА КОАЛІЦІЯ"
(або ОФШОРНО - ПАРЛАМЕНТСЬКА ПАРТІЯ)

Іван 2018-04-21 / 12:45:02
Хай порошенко всіх закарпатців позбавить громадянства, уже дальше терпіти голодомор важко

пенсіонер 2018-04-21 / 12:36:40

До цього законопроекта треба додати пункт про позбавлення громадянства України за придбання майна, нерухомості та інших активів на свій паспорт іншої держави згідно реєстрів іноземних держав та ОФШОРНИХ ЗОН.

Ось тоді точно суттєво і "природньо" скоротяться АП, ВР, Кабмін, ОДА, РДА, мерії, селищні та сільські ради, держслужбовці, суди та правоохоронці)))

Михайло 2018-04-21 / 12:21:52
То злив Крима бо позбалять громадяснтва населення півострова тоді виходить як повернути якщо там вже за законом нема громадян України.А на рахунок закарпаття то Мадярам все одно бо массово виїжджають і так і так.

розумак 2018-04-21 / 11:55:29
исими заявами мечуть нам гризти очередну кiстку обисьме не видiли вели чезнi ями пуд ногами тай на дорогах беспредел депутату що не ходять на роботу лиш на заказнi голосовання i \подiння\ цiн навкруг нас

Не звертайте увагу 2018-04-21 / 09:56:06
Порошенко часто щось пропонує і обіцяє

Сергій 2018-04-21 / 09:10:24
Можеш мати хоч сто різних громадянства, просто не користуюся ними.

виктор тор 2018-04-21 / 08:28:19
Правильно. Но сначала тех,кто не закрыл свои предприятия в России в 2014 году,кто не выполнил Конституцию и не защитил(хотя бы попытался)Крым,кто торговал и торгует с Россией,кто продает вооружение из Украины во время АТО(или не АТО),кто обещал народу и нагло его кинул. А уже потом тех," кто смотрит "Сваты"Им "смотреть -то нечего,надежды нет,куда ж им деваться.

НОВИНИ: Політика

03:07
У Берліні відкрили справу проти журналіста, ймовірно причетного до підпалу спілки угорців в Ужгороді
12:53
Легалізацію самовільно спорудженої церкви РПЦ в Ужгороді сесія міськради відклала на довивчення
12:44
Німецький депутат звільнив свого помічника, звинуваченого у підпалі офісу спілки угорців в Ужгороді
22:26
/ 2
Закарпаття єдине з регіонів через спротив обласного керівництва не має Перспективного плану об’єднання громад
22:02
На Закарпатті для розміщення передвиборчої агітації визначили місця, заборонені законом
11:06
На Закарпатті зафіксовано білборди та агітаційні листівки кандидата Садового без вихідних даних
05:24
/ 29
Мер Ужгорода пропонує депутатам незаконно легалізувати самовільно споруджену церкву РПЦ
02:55
Завтра відбудеться суд над одним із підозрюваних в організації вибуху угорського офісу в Ужгороді
04:19
/ 7
В контексті підпалу офісу ТУКЗ Клімкін закликав Угорщину усвідомити масштаб російських гібридних методів
14:12
/ 6
Основною метою підпалу офісу спілки угорців в Ужгороді було скомпрометувати "українських бандерівців" – організатор
09:27
Сьогодні у Кракові – перше судове засідання у справі підпалу офісу угорського товариства в Ужгороді
12:39
/ 7
У селі на Ужгородщині за 70 млн форинтів з Угорщини відкрили Угорський дім
20:45
/ 32
Уряд Орбана вшанував солдатів, які разом з нацистами "захищали Угорщину на Дону"
19:43
/ 9
Головою Закарпатської облорганізації "Радикальної партії Олега Ляшка" обрано Володимира Шубця
17:38
У спаленому і підірваному угорському екс-офісі в Ужгороді працюватиме телеканал Ледиди-ТУКЗ
09:44
На Закарпатті потенційні учасники виборчих перегонів встановлювали зовнішню рекламу та інформаційні намети
04:29
/ 21
Польські неонацисти-підпалювачі вказали на угорський слід в підпалі офісу угорського товариства в Ужгороді
04:22
/ 64
Клоун не він
04:23
/ 23
Новорічна десакралізація влади
17:10
Завдання угорського уповноваженого міністра з питань Закарпаття ширші, ніж просто співпраця – віце-прем'єр
04:04
/ 15
Закарпатський "сірий кардинал" УПЦ МП Антоній (Паканич): Хто насправді керує Моспатріархією в Україні
06:10
/ 8
Єпископ Варсонофій: Православна Церква України на Закарпатті зараз має голос і до нього дослухаються