Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта

Президент Петро Порошенко пропонує дозволити припиняти громадянство України осіб, які беруть участь у виборах інших держав або використовують при в'їзді/виїзді, а також на території України іноземного паспорта.

Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта

Про це йдеться в законопроекті №8297, внесеному до парламенту в статусі невідкладного.

Зокрема, відповідно до законопроекту, підставою для втрати громадянства України стане "використання виборчого або іншого права, наданого іноземним громадянством або виконання обов'язків, покладених іноземним громадянством, що підтверджується даними публічних реєстрів або офіційних видань і сайтів державних органів або органів місцевого самоврядування іноземної держави".

Як пояснили Українській правді в адмністрації президента, вказані зміни не стосуються виключно кримчан, а усіх громадян України, які мають паспорт іноземної держави.

Крім цього підставою для втрати українського громадянства буде використання при в'їзді/виїзді а також на території України іноземного паспорта, що зафіксує державна прикордонна служба або інший держорган.

Під дію цих норм потрапляють жителі Закарпаття, що взяли участь у виборах Угорщини, або отримали паспорт громадянина цієї країни та використовують його у своїх поїздках закордон або на території України.

21 квітня 2018р.

Теги: громадянство, паспорт, Угорщина

Коментарі

Вуву 2018-04-26 / 06:23:36
"Сейшело - мальдівська коаліція" ВР украйіни ... На такі дурниці ... Як конституція -- уваги не звертає.

***** 2018-04-25 / 17:08:17
Ну Конституцією багато чого передбачено,але...

закарпатець 2018-04-25 / 09:26:20
Є Конституція - основний закон, де не передбачено подвійне громадянство, і це правильно.
Неправильно, що за подвійне громадянство не притягувалося до відповідальності, це був один із основних факторів втрати АР Крим і маємо війну на сході від "братнього народу"...
Законопроект №8297 підтримую, краще пізно ніж ніколи.
А хто має подвійне громадянство, завжди має має право вибору - або ти громадянин України, або іншої держави...

Вуву 2018-04-23 / 20:48:05
Тут було б добре перетрусити на предмет подвійного і потрійного громадянства всіх (без виключення) міністрів ... колишніх і теперішніх ... а заодно всіх депутатів ВР.
А результати перевірки оприлюднити через ЗМІ.
І відразу відсторонити від депутатських обовязків ... З подальшим перевибором цих депутатів на нових (відповідно до тих виборчих дільниць).
Але петя вальцман цього робити не буде ... Бо це його карманні подєльники ... Це його підтримка.
А на носі вибори ... Які вальцманенко хоче знову вигради ... Щоб і далі продовжувати свій дерибан крайіни.

Циган 2018-04-22 / 16:36:27
ПРИДУРКИ,ЕВРОБЛ...И, ДЕПУТАТИ,КОЛИ БУДЕ РОЗУМ!

Михайло 2018-04-22 / 11:33:54
До Гепи...Тоді що по вашому можемо забути про Крим?

харитон 2018-04-22 / 08:03:04
флаг ему в руки.

Гепа харьковский 2018-04-21 / 23:04:04
Это нужно было сделать давно. Когда мне говорят, что в Крыму живут наши люди украинцы, мне в это совсем не верится, читая комментарии самих крысян. Они за российские нефтедоллары продались, охаивают Украину и насмехаются с самих украинцев, называя нас нищебродами, а по сути сами таковыми и являются. Крысяне ярые противники ЕС, а за биометрикой прутся в Украину, которая кровью своих защитников выстрадала этот безвиз.

Джімі рой 2018-04-21 / 22:45:56
Як дуже стрьомно народ який не може здати укр паспорт так злякається що аж обрадується який тормознутий закон

*****до Івана 2018-04-21 / 20:18:19
Неборе ти нас дискредитуєш,бо пишеш ош у нас голодомор,а сам клацаєш коменти на компі. Чи скажеш гаранту ош туйки совпаденіє? Не думаву ош повірить.

Вуву михайлові 2018-04-21 / 14:21:34
Слушна думка.
Тільки крим це елітна територія для відпочику а народ для них як сказала люля капітельман ... "БІОМАСА".
Тому йім потрібен крим як територія а не ... ми з вами ... як люди ... як народ.

Вуву 2018-04-21 / 14:05:41
пЭтя ... твій панамський паспорт ... він тобі вже ненада ... Бо офшор ФОНСЄКА вже закрився. Знаєш да ?

Вуву 2018-04-21 / 13:58:38
Коли люди пів року відкладають гроші (наскільки хто може) ... Щоби посидіти за празничним столом на різдво та на великдень ... То це вже точно новітній геноцид украйінського народу ...в той час як серед наших бариг і бандитів у законі (бо всі з недоторканістю)...вже
сформувалася ...
"МАЛЬДІВСЬКО - СЕЙШЕЛЬСЬКА КОАЛІЦІЯ"
(або ОФШОРНО - ПАРЛАМЕНТСЬКА ПАРТІЯ)

Іван 2018-04-21 / 12:45:02
Хай порошенко всіх закарпатців позбавить громадянства, уже дальше терпіти голодомор важко

пенсіонер 2018-04-21 / 12:36:40

До цього законопроекта треба додати пункт про позбавлення громадянства України за придбання майна, нерухомості та інших активів на свій паспорт іншої держави згідно реєстрів іноземних держав та ОФШОРНИХ ЗОН.

Ось тоді точно суттєво і "природньо" скоротяться АП, ВР, Кабмін, ОДА, РДА, мерії, селищні та сільські ради, держслужбовці, суди та правоохоронці)))

Михайло 2018-04-21 / 12:21:52
То злив Крима бо позбалять громадяснтва населення півострова тоді виходить як повернути якщо там вже за законом нема громадян України.А на рахунок закарпаття то Мадярам все одно бо массово виїжджають і так і так.

розумак 2018-04-21 / 11:55:29
исими заявами мечуть нам гризти очередну кiстку обисьме не видiли вели чезнi ями пуд ногами тай на дорогах беспредел депутату що не ходять на роботу лиш на заказнi голосовання i \подiння\ цiн навкруг нас

Не звертайте увагу 2018-04-21 / 09:56:06
Порошенко часто щось пропонує і обіцяє

Сергій 2018-04-21 / 09:10:24
Можеш мати хоч сто різних громадянства, просто не користуюся ними.

виктор тор 2018-04-21 / 08:28:19
Правильно. Но сначала тех,кто не закрыл свои предприятия в России в 2014 году,кто не выполнил Конституцию и не защитил(хотя бы попытался)Крым,кто торговал и торгует с Россией,кто продает вооружение из Украины во время АТО(или не АТО),кто обещал народу и нагло его кинул. А уже потом тех," кто смотрит "Сваты"Им "смотреть -то нечего,надежды нет,куда ж им деваться.

НОВИНИ: Політика

16:59
/ 6
Угорщина виділить "на реалізацію угорських освітніх і виховних завдань" на Закарпатті понад 4,5 млн євро
06:47
/ 1
Закарпатських футболістів, які в складі "збірної Закарпаття" грали в сепаратистському чемпіонаті, пожиттєво дискваліфікували (ДОКУМЕНТ)
08:52
/ 5
Угорщина тимчасово призупинила видачу паспортів на Закарпатті та перенесла урочисту церемонію в Саболч-Сатмар-Берег
08:55
/ 61
Útlevél – поважний документ, чи мильна бульбашка?
08:27
/ 6
Брензович поскаржився Парубієві на фейкову петицію про виселення угорців з подвійним громадянством, а Денисовій - на "Миротворця"
07:08
Україна та Угорщина дійшли згоди щодо необхідності зміни назви "уповноваженого" угорського уряду у справах Закарпаття
06:33
/ 1
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін
12:57
/ 14
В Ужгороді міністр Клімкін навідався у циганський табір на Радванці
08:03
/ 4
Новий сплеск конфлікту між Україною і Угорщиною відбудеться у зв’язку із підготовкою закону про забезпечення статусу української державної мови – політолог
07:48
/ 15
Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство
07:35
/ 1
Україна незабаром таки дасть згоду на призначення "закарпатського" посла Угорщини
18:02
/ 28
Угорці Закарпаття не мають достатніх можливостей для вивчення української мови – Брензович
16:09
/ 2
Дороги назад, в тому числі й щодо мови освіти, немає – Клімкін після зустрічі з угорцями на Закарпатті
15:05
/ 15
Клімкін засудив оприлюднення списку власників угорських паспортів "Миротворцем"
13:15
/ 4
В Ужгороді у закритому режимі проходить зустріч міністра МЗС Клімкіна із закарпатськими угорцями
08:14
/ 5
Міністр закордонних справ України сьогодні візьме участь в засіданні ТУКЗ на запрошення цієї організації
17:37
/ 62
Турул на Мукачівському замку замінять на герб України
15:32
Олександр Шевченко: "Моя головна мета – щоб українці були заможними"
13:06
/ 8
Колишній угорський міністр підтримав Україну і засудив поведінку угорського МЗС
12:14
/ 1
Клімкін: нинішня позиція Будапешта щодо мови шкодить закарпатським угорцям
05:53
/ 6
У Берегові двоє держслужбовців зі списку "Миротворця" звільнилися з роботи