У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У закарпатському Берегові відбулись ХХІХ загальні збори Товариства угорської культури Закарпатя (KMKSZ).

У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У них взяли участь 466 делегатів, які представляли 111 первинних організацій, які діють по всій Закарпатській області.

У своїй доповіді голова організації, народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Василь (Ласло) Брензович підкреслив, що, не зважаючи на важку ситуацію, що склалася на Закарпатті, спільними зусиллями вдалось зберегти мир та толерантність на своїй рідній землі. Виступаючі - ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос, заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови КМКС Гейза Гулачі та інші говорили про те, що більшість членів угорської громади впевнені в тому, що загальними зусиллями можна привести край до процвітання.

На зборах був переданий приз Шандора Фодо (покійного засновника КМКС), а також були передані призи За вірність засновникам КМКС.

У форумі взяли участь різні партійні та громадські організації Карпатського регіону.

Збори завершилися прийняттям декларації, яка серед іншого засуджує дії Служби безпеки України, що намагається залякати угорців Закарпаття шляхом тиску на посідачів подвійного громадянства.

08 квітня 2018р.

Теги: ТУКЗ, KMKSZ, Брензович

Коментарі

Видрін (куратор Орбана) 2018-04-09 / 10:29:45
Слухайтеся Путіна Вову і вибори пройдуть відмінно

До крапочника 2018-04-09 / 03:21:33
Неправду пишеш! Мій друг ніколи не був коммі! Він саме від "мусків" туди і переіхав, коли совок валився. А ті 600тис виіхали саме за 3 каденціі твого любимого везейра Орбана. Так що не чіпайся своіми нілашистьскими словами чесних мадяр!

::: 2018-04-09 / 01:37:36
Твій друг, з Берегова з лібералістично-комуністичними поглядами (а їх ми знаємо хто вони по національністю). Може бути 600.000 виїхав з-за політики товаришів твого друга з 2002 по 2010 роки. Але вже повернулося понад 140.000 + 150.000 українців, німців, данців, голландців, шведів ... (які обрали Угорщину новим місцем проживанням через роботу або через мігрантів-африканців, які заважають їм жити)

До крапочника 2018-04-09 / 01:13:39
Щойно розмовляв з моім угорським другом з Будапешту, він наш колишній берегівчанин. Страшно розчарований результатом. Так і сказав, що народ дурний! Прем'ер копіює свою політику з вовки-хйла. Вже 600 тис мадяр виіхали по Європі.

::: 2018-04-09 / 00:46:55
Орбан переміг на виборах 2/3 мондатумов отримав FIDESZ (134 з 199-ти). Фантастична перемога, вітаємо.

Ужгородець 2018-04-08 / 23:12:47
Вони набридли.....зовсім...

István 2018-04-08 / 19:59:49
Якщо вам Брензович не сподобається, може повертатися й Миклош Ковач, хто зараз консультантом Уряду Угорщини отримує з/плату державного секретаря...

Закарпатець 2018-04-08 / 19:01:01


Вправляйтеся в своєму українофобстві на інших ресурсах. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-04-08 / 18:47:59
Бринзович вже "сазтібається лишень на верхню гомбицю" ... А нижні вже і не потрібні. (Нижнє фото).

БерегВарош 2018-04-08 / 18:27:19
Я так думаю,що Ільдії з Лоціком вже пора на пенсію.Надіїли вже всім їхні фейси.Світом правлять гроші і немалі.Нажаль.

Глог 2018-04-08 / 17:39:28
Під стіни того закладу мав підійти великий фургон-скотовоз, і ту свю пи.добратію спакувати і через кордон видвоити. В україні є п'ята колона , а на Закарпатті цей зброд є дистабілізуючою оргією.

1111 2018-04-08 / 14:26:34
Зборище угорських сепарів !

пенсіонер 2018-04-08 / 11:33:18

Щось не видно на фото великого "поціновувача угорської культури" мера гуцульського Рахова В.Медвідя?
Чи не встиг ще мадярський паспорт доробити?)))

Вуву 2018-04-08 / 00:59:31
Дивним видається те що така кількість приперлася на збори в той день коли проходять вибори в самій хунійі.
Чи часом це не було таємним голосуванням до виборів ... ТАМ ... під вивіскою зборів Кmks ... ТУТ ???

НОВИНИ: Політика

06:27
/ 3
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
16:30
На Хустщині внаслідок ножового поранення в ногу помер юнак, ще один – опинився в лікарні
07:45
/ 7
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту