Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового

Як уже інформувало "Закарпаття онлайн", у четвер, 29 березня, в Ужгороді відбулося друге пленарне засідання 10-ї сесії Закарпатської обласної ради VII скликання.

Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового

З-поміж іншого, прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк прозвітував перед депутатами «Про результати роботи органів прокуратури на території Закарпатської області за 2017 рік». Та оскільки вичерпна інформація була роздана депутатам до початку засідання, то з ініціативи головуючого депутати перейшли до формату «запитання – відповіді». Скориставшись можливістю, депутати ставили різні запитання.

Зокрема, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловив свою стурбованість "хвилею "шпіономанії" в області, яка "розбурхує пристрасті". В окремих державних установах, зокрема в Службі автодоріг у Закарпатській обалсті, в обласному управлінні лісового та мисливського господарства виявлено чимало  прослуховуючих пристроїв, що, на його думку, не може не тривожити. 

–  Це що - 37 рік? – запитав "губернатор" і додав. – Звідки такі пристрої? Адже одні – імпортного походження, інші – не мають маркування взагалі, щось на зразок «пан сам склепав». Тому Г.Москаль поцікавився, чи прокурор, як процесуальний працівник, давав дозвіл на проведення слідчих заходів?

У підсумку Геннадій Москаль ініціював включити до порядку денного засідання звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова стосовно  службової перевірки  з порушеного питання.

Депутати підтримали цю ініціативу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, уже на другий день березневої стихії на Закарпатті Москаль анонсував "підробіток" для Мурги – вітровали в держлісгоспах, нацпарках і заповідниках. Якзгодом повідомили в очолюааному В.Мургою Управлінні лісового та мисливського господарства в Закарпатській області, у березні вітровал пошкодив понад 1000 гектарів лісфонду Закарпаття.

29 березня 2018р.

Теги: прослуховування, Москаль

Коментарі

Жучок 2018-04-21 / 08:52:32
Цікаво чому я ще не в акваріумі Москаля. Много би почув, крім матів, у цього вуйка.

Вуву 2018-04-04 / 05:57:03
(Весела істоія)
Дідо питає внука ... Слухай , як називається той німець від якого я так в захваті що по ньому схожу з розуму ???
Внук ... Альгеймер дідуля ... Альцгеймер.

Erika 2018-03-31 / 09:19:41


Розпалювання міжетнічої ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Еріка 2018-03-30 / 21:38:29
Хунхузи! Прошу не видаляти коменти!!!!!!!!!!!!

*** 2018-03-30 / 11:56:54
Степан, Гуцули, ХХХ, МОЛОДЦI!!! Влада вiдволiкае увагу людей а ВИ будь ласка навертайте людей до наболiлих соцiальних проблем! ЩОБ ВЛАДА БАЧИЛА, ЩО НЕ ВСi СЛiПi! ДЯКУЮ!!!

Степан Крук -Гуцулу - ХХХ 2018-03-30 / 10:49:14
Саме так! Але народ на це шапіто ведеться, ковтає цю наживку!

гуцули 2018-03-30 / 10:44:23
пусте... нема що і в дві тріски взяти...
створюють так звані "сенсації" - то "жучками" "лякають" один одного, то з висоти "глибокого інтелекту" на фоні загниваючого креативу, Супрунку "матюгають", то мовним питанням переймються на фоні ЗУ "Про освіту", то "збіговиська" на кшталт фестивалів влаштовують майже чи не в кожному присілку...
чим би не "бавились" лиш би відволікти увагу народу від наболілих і нагальних проблем...
На кого розраховані ці "спектаклі"? Хто ми тоді?

ХХХ 2018-03-30 / 10:02:24
Біда в тім, що нас постійно обдурюють і переносять питання економіки, забезпеченість громадян роботою, належною Європейською з.платою, (у нас же тарифи Європейські) культурою, тощо., в іншу "політплощину", тобто заговорюють,цього за роки навчильсь.
Щодо жучків то ними нехай займаються фахівці тобто о.працівники відповідних о.підрозділев у відповідності до вимог З/У "Про ОРЗ".
Облдержадміністрації та їх фахівці ж нехай діють у відповідності до с.2 З\У "Про місцеві держадміністрації".,тоді можливий позитивний результат!

Земляк 2018-03-30 / 09:54:18
Мацкаль нехай шукае в своему кабiнетi, запереживав за своiх шайзiфагiв!

Степан Крук 2018-03-30 / 00:17:32
Кабінети тормоза-яйценосця українських реформ і новацій нашпиговані всяким "колорадським" причандалям! Це прикольно! І цей поц розповідає всій Україні, що він забезпечує в Закарпатті стабільність і спокій? Самодур...

Byby до іванківа 2018-03-30 / 00:05:30
Цікаво чи побачив це штігліц ? ... Думав доктор плєйшнер ... Третім разом викидаючись у вікно.?

Степан Крук 2018-03-29 / 23:26:14
"Пить так пить...." - сказал котёнок
Когда несли его.... топить.

Іванків 2018-03-29 / 22:52:41
Це провал, подумав Штірліц

Вуву 2018-03-29 / 22:39:39
(Весела історія)
Вилітає мужик з туалета і кричить ...
Я знайшов ... я його знайшов .
Другий мужик (прохожий по коридору)...
Шо ти знайшов ?
Жука.
Де знайшов ?
В себе.
І де він був ?
В мене в жо*і.
Це тобі показалось ... В страха очі великі. А ти впевнений що це жучок ?

Степан Крук 2018-03-29 / 21:53:12
Санкціям прокурора настане кінець, як і самому прокурору, якщо в Гени в кабінеті знайдуть таку "ігрушку"! Нехорошою мамою тут не обійдеться! Але там може бути тільки ігрушка-есбеушка. а не ментушка.

Мент 2018-03-29 / 21:29:09
Яка ментура, така і апаратура, головне, що прокурор санкціонував.

Степан Крук -менту 2018-03-29 / 21:15:37
І це проблема на котру варто звернути увагу! Я не фахівець, але мені здається, що вся ця апаратура якась габаритна і непризентабельна. Уявляв собі її компактною та малопомітною. Ніби десь в гаражі її клепали?..

Мент 2018-03-29 / 18:46:58
З останні два тижні зафіксовано 5 прорахунків у роботі УЗЕ в області в плані встановлення апаратури для стеження і прослуховування. Є вже три кримінальні справи з цього приводу. Ось вам і поспішне виконання замовлень прокурора області Гаврилюка В. Начальником УЗЕ в області продажним Іванківом А. Хто не платить, того ставлять на заходи і документують з метою шантажу та вимагання хабарів за нерозголошення здобутої інформації. Доплили, щоб усі стаціонарні комплекси були виявлені самими фігурантами. Позорище!!!

Орест 2018-03-29 / 18:44:39
Якраз пан москаль застряг у 37 му році де садили людей порядних за усний донос...!!!а тепер факти конкретні потрібно я думаю їх чимало у певних правоохоронних структурах...

бургомістр 2018-03-29 / 18:08:14
В області розкрадають на дорогах та лісі міліони доларів, чиновники їздять на мерседесах за 100 тис доларів, фірми та вілли також за кордоном, це все вкрадено від людей. Моцкаль це основний бандит в області!!!!

НОВИНИ: Політика

06:27
/ 3
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
16:30
На Хустщині внаслідок ножового поранення в ногу помер юнак, ще один – опинився в лікарні
07:45
/ 7
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту