Міський голова Рахова зупинив рішення міськради із вимогою відставки силовиків та імпічменту президента (ФОТО)

Міський голова Рахова підписав розпорядження «Про зупинення рішення сесії міської ради» з вимогою до Верховної Ради України про імпічмент Президента України, а також відставку Генпрокурора та міністра МВС України.

Міський голова Рахова зупинив рішення міськради із вимогою відставки силовиків та імпічменту президента (ФОТО)

Як ідеться в розпорядженні, приймаючи вказане рішення, міська рада порушила вимоги п.2 ст.19 Конституції України, ст.4, п.3 ст24, ст.25 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 22 березня в ході 28-ї чергової сесії Рахівської міської ради, депутати проголосували за звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і генпрокурора Юрія Луценка, імпічмент Петра Порошенка і створення антикорупційних судів.

28 березня 2018р.

Теги: рішення, відставка, імпічмент

Коментарі

пенсіонер 2018-03-28 / 23:16:40

http://zakarpattya.net.ua/News/45709-Novym-holovoiu-Rakhivskoi-RDA-stav-Viktor-Medvid

Це коментар до цього посту, який пояснює, хто «породив» В.Медвідя.
І хто несе за нього відповідальність.

cвідок 2010-03-30 / 18:33:00
Балогівського холуя зловили на хабарі в 50тис. доларів США!

В Рахові працівниками правоохоронних органів у четвер, 25 березня, було спіймано на «гарячому» голову Рахівської районної державної адміністрації Віктора Медвідя при отримані хабаря на суму 50 тис. доларів США. Окрім голови РДА у справі засвітився й начальник відділу звернення громадян Микола Ілічук, що був посередником у схемах передачі грошей.

При цьому, будучи на посаді голови РДА вісім місяців, пан Медвідь «зробив» собі кілька сот гектарів на Драгобраті, полонині Урді, Головчиска. Примудрився приватизувати навіть землі лісфонду на межі між Закарпатською та І. Франківською областю в Ясінянському лісгоспі урочище Горішків. Говорять, що не ображеним залишився й голова Рахівської районної ради. На підставних осіб було приватизовано 20 га землі разом з лісом. Як після цього не повірити в те, що ліс може стати приватним? Передовик Медвідь - ламає правила!

Заради цього Обласне управління лісів вилучило ласий кусок з меж лісфонду. Можливо когось обурить цей факт, адже багато гуцулів роками не можуть приватизувати землю, на якій працює, косить сіно тощо. А все чому? Та тому що лісфонд! Інша справа владоможці, особливо балогівські холуї.

За останньою інформацією, факт затримання на хабарництві зараз намагаються приховати, поки справа не набула публічності. Знаючи можливості балогівців та життєву практику, можемо не сумніватися, що гроші відбілять «чисте» ім'я Медвідя.

Олекса Довбуш м.Рахів

Апшанин 2018-03-28 / 22:56:31
Гуцулу з Рахова!
Отаких козлів як ти ,зачепити за живе, неробів, то зразу покаже свою культуру і мовлення!!! Де вчився і як? Великий Гуцул із сраков голов!!! Ти і на базарі неваловшен стояти , бо в ноги мерзнеш!! І не путай румунів і Апшанів.. А неук Ти!!! По коментарях видно, можеш більше не писати безкультурщина, Хам, !!!

Гуцул з Рахова 2018-03-28 / 22:31:39
Апшанину ! Ти шльондра пуста апшанська і недоношений байстрюк від румуна і місце твоє на базарі в Тересві торгувати фасолями і семечками як і твоїм всім апшанам мудакам ! Хто ви магуки і неуки і румунські прихвостні аби нас Гуцулів повчати ? А Медвідь ваш є пустим недоробленим апшанином а не Гуцулом поняв козле ?

Вуву 2018-03-28 / 20:36:38
Розголос є ... А результату чи підтримки з боку людей ... Чогось нема.

Апшанин 2018-03-28 / 20:21:02
Гуцулу з Рахова!!!
Слухай, ти Апшанами не журися ,ні з Апшиці ні з Верхньої Апши, бо ви неваловшні керувати , лиш піаритися що ви гуцули!!! Вами завжди керували у районі Апшани і Апшичани іі в міліцііі і голова Районної ради з Апший, а ви беріт сопілку та сопілкайте, не обливайте брудом нормальних людей... а такі як ви , що цілий вій вік воюють і тягнуть нашу Україну з революціями уже 15 років назад!!! Ідіть так як люди з Апший на роботі, не сидіть у побіленими хатах та ждете Гуцули, коли Вам кинуть трохи копійок та ідете ніби за правду, люди нормальні заняті і не мають коли страйкувати ...То такі як Ви зайдиі у нас у районі!! Стосовно Медведя і тата апшанина друга мова , тато його був дуже порядний чоловік Царство йому небесне, а цей видно дістав гени з другого боку, бо на тата взагалі похожий!!!

Микола 2018-03-28 / 19:31:05
Ось наслідки псевдо боротьби Малька і подібних - в результаті лише піар та нуль ефекту. Треба робити те що під силу і є стратегія реалізації, а не займатись популізмом.

Ужгородець 2018-03-28 / 18:58:26
Нічого і ніколи..........

Наталка Майстренко 2018-03-28 / 18:56:44
Дадуть депутати гуцульського краю 2/3 голосів, щоб подолати рішення переляканого голови?

Згідний з Ванова 2018-03-28 / 18:37:43
Скільки злобних невдах-маргіналів збирається тут у коментаторах.Гавкайте дале,а караван іде.

Ванова 2018-03-28 / 17:39:51
Приємно бачити як спочатку обсипають гівном в одну сторону, а потім в другу. Лиш коли таки горе-українців спитають чому вони такі бідні (і дурні) - вони повинні гордо відповідати:
Ми не вміємо об`єднуватися, тимчасово забувати про дрібні конфлікти і робити шось велике, а лиш умієму аби гірше було другому українцеві, тоді нам добре. Пусте що ми ВСІ у гівні, але йому або їм ще гірше.


Степан Крук 2018-03-28 / 16:42:12
Не важливо призупинив голова рішення чи ні! Головне,що воно було прийняте і налякало Москаля і АП!

Гуцул З Рахова 2018-03-28 / 16:31:44
Пенсіонеру ! Ви помиляєтесь Шановний бо мер нашого Гуцульського Рахова неє Гуцулом і ніколи ним не Був!!! він є пуста Зайда , яка прийшла в Рахів з Верхньої Апші і є ненажерливим апшанином і полурумуном байстрюком , но а не Гуцулом ! Се знає цілий Рахів шановний

888 2018-03-28 / 16:22:03
В уролога завжди є запасний вихід

пенсіонер 2018-03-28 / 16:05:37

Мадярів хлібом-сіллю зустрів.
Зализав їм на прийомі у консульстві за форінти всі "дірки", по яким він "фахівець", як положено.

А тепер можна і далі на коліна падати в Ужгороді та Кієві за рідну бюджетну гривню.

Ось такі вони, горді гуцули...

Дряшкаба 2018-03-28 / 15:58:23
Мер покакався бо прокурорські підняли його стару карну справу по Хабарю за землю від руминів порушену Прокуратурою в 2008 році коли він був головою РДа яка була в архіві і він посикався і покакався дуже шо втік навіть на лікарняний від понеділка.

666 2018-03-28 / 15:40:49
А то шо "мер найкращий" можут писати лиш його дрантюги, які голосують за його вказівкою.

666 2018-03-28 / 15:37:57
А що в країні резко стало жити краще, що мер поміняв своє ріщення. Якщо міняти свою думку кожні 5 днів, то ми так багато що зробимо.

777 2018-03-28 / 15:25:33
Якраз,що він розумний і не боїться визнавати своїх помилок,як більшість.Впевнений,він зробив правильні висновки і в подальшому буде далекоглядніший.А МЕР ВІН НАЙКРАЩИЙ.

Гуцул 2018-03-28 / 15:01:38
Ха ха ха, пересрав мер міста Рахова Медвідь! Але віе завжди був гнидою!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини