Рахівська місьрада проголосувала за звільнення Авакова і Луценка, імпічмент Порошенка і створення антикорупційних судів (ДОКУМЕНТИ)

У четвер, 22 березня, відбулася 28-ма чергова сесія Рахівської міської ради, на якій було прийнято два резонансні рішення.

Рахівська місьрада проголосувала за звільнення Авакова і Луценка, імпічмент Порошенка і створення антикорупційних судів (ДОКУМЕНТИ)

З-поміж іншого, депутатом Рахівської міської ради Василем Сливкою на розгляд колег-депутатів було винесено два проекти рішень - "Про звернення депутатів Рахівської міської ради щодо необхідності прийняття Закону України "Про антикорупційні суди" та "Про звернення депутатів Рахівської міської ради щодо засудження розгону, затримання та побиття мирної акції протесту ветеранів антитерористичної операції (АТО) під будівлею Українського Парламенту 03 березня 2018 року".

У першому проекті, адресованому Верховній Раді України, міститься вимога "вжити заходів щодо якнайшвидшого розгляду та прийняття Верховною Радою України Закону України "Про антикорупційні суди".

У другому, адресованому голові парламенту та народним депутатам, йдеться про відповідальність за розгін мирної акції під парламентом шляхом відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юря Луценка, покарання винних правоохоронців та розгляду питання щодо "дострокового припинення повноважень Президента України П.Порошенка шляхом усунення з поста Президента в порядку імпічменту".

Попри те, що на початку сесії зареєструвалися 23 депутатів, з початком розгляду вказаних проектів рішень №13 та №14 шестеро з них покинули сесійну залу.

Утім, ті 17, що залишилися, проголосували на підтримку вказаних проектів одностайно, а отже рішення було прийнято більшістю голосів.

23 березня 2018р.

Теги: Рахів, імпічмент, відставка, Аваков, Луценко, Порошенко

Коментарі

Вуву до віті 2018-03-30 / 07:55:16
Як ти можеш зупиняти те ... чого ти неприйняв.?

Вітьо 2018-03-28 / 11:42:55
Зупиняю дію цего рішення

http://rakhiv-mr.gov.ua/wp-content/uploads/2018/03/%D0%9F%D1%80%D0%BE-%D0%B7%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D1%96%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%97.pdf

пенсіонер 2018-03-27 / 18:47:19

А тут про мукачівську міську медицину.

http://zakarpattya.net.ua/News/180070-Dlia-medychnoho-suprovodu-patsiientiv-z-nyrkovymy-zakhvoriuvanniamy-v-Mukachevi-vydileno-700-tys-hrn

пенсіонер 2018-03-27 / 10:49:50

до Васька до пенсіонера 2018-03-26 / 23:31:41

Ще репости на цю ж тему. Це як?

Вуйко з полонини 2018-03-25 / 14:44:03
Пан медвідь та депутати проголосували за рішення пана гриника дуже сумнівно но зато після сесії депутатів частував та гостра пан Гриник в ресторані європа на всю катушку

Мешканец богдана 2018-03-25 / 15:24:42
Бачимо наш дохтор гриник встигає всюди внас у богдані діти носят йому сигарети так шо бачимо він і тут приуспів не лиш у рахові

Вуйко 2018-03-25 / 22:03:40
медвідь разом із Панасюком Андрійом торгує сигаретликами в румунію , і розпилює з Даном який є його родичем бюджет рахова і займається аптеками своїми і піариться

пенсіонер 2018-03-27 / 10:34:12

Зробив репост коментаря на ЗО на цю же тему.
Так кажеш, "Васька", землі у Рахові нема і все прозоро???

"Рахівчани 2018-03-26 / 13:09:24
Як ці депутати протягли рішення про будівництво в центрі міста,позаду приватбанку величезної будови,закривши людям доступ до сонячного світла? Там будують діти та двоє дорослих.Як Гринику дали дозвіл на забудову тераси біля травматології,там хворі могли випити кави,подихати свіжим повітрям,сидячи на лавках.Коли Кузьмик хотів там побудвати операційну,щоб не тягнути хворих на другий поверх хірургії-то не можна було,а як ГРИНИК хоче магазин,то можна все"

пенсіонер 2018-03-27 / 10:28:34

до Васька до пенсіонера 2018-03-26 / 23:31:41

Добре, на стадіони та аквапарки у Рахові, ЯКОБИ (!) місця нема.

Але де, "Васька", відповідь на ОСНОВНЕ питання: чому у Тячеві та Мукачеві є кошти у міському бюджеті БЕЗ КИЄВА, а в Рахові нема НА ІНШІ ПРОБЛЕМИ?

Корупція, податки, тарифи однакові всюди.

Васька до пенсіонера 2018-03-26 / 23:31:41
От прям так і видно що ви пенсіонер...читай уважно, ще раз пишу що Рахів і Тячів не можна порівнювати бо в Тячеві рівнина є де будувати, а Рахів гори. Де має бути аквапарк? Хіба що в горах на профілакторієві або стадіон забудувати. Про все добро в Тячеві написав, а щось про дороги мовчимо...так, так я дуже добре знаю різницю в усьому. І коли пишите що безкоштовна медицина...а потім пишите що чи я знаю різницю між УЗД...про то і казалось...що все за гроші безплатно як ви пишите не має то не потрібно людям голови задурювати. Наша дискусія закінчена. У вас так дивлюсь є своя думка і більше нічія

Вуву до рахова 2018-03-26 / 21:19:00
Харош пиз***и ... Хто йіх вибирав ?
Самі вибрали ... а тепер тут йіх гімном обливаєте.
Так думайте свойіми мозгами а не жопою ... Шо робите і кого вибираєте.

Рахів 2018-03-26 / 19:44:34
Їм шо нема чим ся заняти. Люди їх вибирали шоб вони проблемами міста займалися, а не політикою. В місті стільки проблем, що можна на тисячу сторінок написати. Найшлися правдоруби. Відчитайтеся за гроші, які залишаються в місцевому бюджеті? Бо як би не Порошенко то сосали би ви лапу як при Януковичу. Ці люди Які є в Рахові депутатами ніколи для України нічого не зробили.

Вуву 2018-03-26 / 00:35:54
Резонанс є ... а толку (і підтримки) нажаль нема.

пенсіонер 2018-03-25 / 18:45:38

до "Васька до всіх 2018-03-25 / 16:57:12"

А по міській медицині м.Мукачева.
Чоловіче, якщо ти знаєш різницю між "дірками" уролога та гінеколога, то маєш знати і різницю між комунальним кабінетом УЗІ і приватним кабінетом УЗІ...
Ця різниця теж суттєва.

пенсіонер 2018-03-25 / 18:33:25

до "Васька до всіх 2018-03-25 / 16:57:12"

Так де відповідь на питання: чому у Тячеві та Мукачеві є кошти у міському бюджеті БЕЗ КИЄВА, а в Рахові нема?

Корупція, податки, тарифи однакові всюди.

Так чому у одних є аквапарки, басейни, катки, криті стадіони, тротуари, освітлення, видно роботу комунальників, а у інших ні.

Київ став винуватий, бо треба було терміново вказати мадярам, чому гуцульський Рахів занедбаний?

Васька до всіх 2018-03-25 / 16:57:12
Для початку почитайте різницю між гінекологом та урологом...це зовсім різні дірки))) це так для дуже розумних, які вважають, що вони такі розумні і праві, а елементарних речей не знають. І до тих що кричать так голосно про Тячів в порівнянні до Рахова. Ви в Тячеві обїзною коли їздили? Спробуйте поїхати на автовокзал...асфальт євро поставлений. З підприємців данина збирається в 3 рази більша ніж в Рахові. Що там є ліпшого, що румуни магазини строять один в одного на голові? Що то ділянки за тисячі доларів продаються? Я не за Рахів і не за Тячів. Але що ви порівнюєте ... з пальцем? Рахів де не має вільної землі і Тячів який на рівнині і має можливість розширюватися. Чи ви хочете сказати, що в Тячеві контрабандою не займаються? До Вашого свідома ше в більших обсягах. Собака гавкає аби її не кусали та так і ви. З коментарів виходить, що в Тячеві і Мукачеві не має корупції, контрабанди в одному Рахові залишилось. І на останок тут писали про безкоштовну медицину в Мукачеві...знаєте, не смішіть мої копита, чесно. Щось мені з мукачівською припискою ніхто не надає безкоштовної медицини. За одно УЗД по направленню і то 50-100 грн потрібно дати.

математичка 2018-03-25 / 15:52:15
Шість депутатів перед голосуванням вийшли попісяти і....не вернулися))))Класно так! Мають слабий мочовий? Мають хитру голову? Чи неправильні списки?

пенсіонер 2018-03-25 / 13:11:27

Щось у коментарях вже нема жодного "полум'яного" гуцула, який би ТЕПЕР пояснив, чим Київ гірший за мадяр?
Так де ви, захисники рахівського мера-"піхвознавця"?

Скоро позашивали пірвані на грудях із-за Києва вишиванки та пішли зустрічати хлібом-сіллю "визволителів" мадяр?

пенсіонер 2018-03-25 / 09:52:33

http://zakarpattya.net.ua/News/180000-U-Rakhovi-za-uchasti-vysokoposadovtsiv-z-Uhorshchyny-vidkryly-Uhorskyi-dim-FOTO

Так кажете, гуцули, що у Києві скоти, а самі під мадяр лягаєте?

Пенсіонеру 2018-03-25 / 07:21:35
Був у рахові мером Славко Думен який має магазини і грає на саксафоні в оркестрі а потім передав крісло своєму швагрові Гінекологу Вітькови Медвідю з Апші , він навіть не рахівчанин ! Тому сьи так і маємо рахівчани ! Медвідь зайнятий лиш футболом, аптеками і відкатами з бруківки асфальта і харчування шкіл і садочків

пенсіонер 2018-03-25 / 00:09:20

до Пенсіонера 2018-03-24 / 22:02:22

Порівняйте благоустрій Рахова із сусіднім меншим Тячівом? Чи з Мукачевом? - Бракне слів...

Чому у них є кошти у міському бюджеті БЕЗ КИЄВА, а в Рахові нема?

Я вже писав, що повністю підтримую вимоги гуцулів.
Але, хлопці, будьте чесні, невже вас влаштовує бардак у місті при мері-"піхвознавці", який постійно "жебрає" гроші в Ужгороді та Києві НА ВСЕ?

Пенсіонер 2018-03-24 / 22:02:22
Як такі розумні та кажіть чим піднімати. Уважно слухаємо.
А Рахів не освітлений це брехня. Коли у Рахові були?
Понятно, вам у Ужгороді не видко. Шо улиці роздовбані - брехня. Не більше роздовбані ніж в любому другому райценнтрі, а може й набагато менше.
Казна пуста, а в кого вона повна? У влади в офшорах? Ну так, там от і є грошики гуцулів та й інших українців.
Спонсор міської влади Петьовка, а хто спонсор Ужгорода? Москаль? Мукачева? Балога. І що далі?
Чекати поки кинуть кістку, всіх пересварять і далі гризтися. О це ви умієте, постійно українців збивати лобами і хіхоніти спостерігаючи як люди вмирать. І за лозунги також.

пенсіонер 2018-03-24 / 21:31:07