У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

Після 8 квітня 2018 року риторика Угорщини щодо українського закону про освіту може змінитися. Таку думку кореспонденту ГолосUA висловив політолог, директор Інституту світової політики Євген Магда.

У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

«Я думаю, що висновки (про вимогу Угорщини ввести в дію український закон про освіту з 2023 роки) треба буде робити після 8 квітня, коли пройдуть парламентські вибори в Угорщині. Якщо ми побачимо, що партія «Фідес», яку представляє (міністр закордонних справ Угорщини П.) Сийярто, отримає достатню кількість голосів, риторика зменшиться. А якщо набере достатньо багато голосів партія «Йоббік» і доведеться сформувати коаліційний уряд, ця риторика буде тривати, тому що «Йоббік» ще більш націоналістична, ніж «Фідес», - сказав він.

Політолог також висловив думку, що Україна може вплинути на настрої українських угорців в день виборів парламенту Угорщини радикальними методами.

«На мою думку, для України буде правильно мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті, які будуть відкриті 8 квітня. Також треба буде почистити трохи мізки угорському послу в Києві, який собі дозволяє досить гострі політичні заяви», - додав Е.Магда.

22 березня 2018р.

Теги: вибори, Угорщина

Коментарі

István 2018-03-22 / 12:39:08
не так давно появилась научная статья от украинских историков о том, что украинская нация тоже происходит от гунов (хунов)...
https://glavnoe.ua/articles/a1116

Степан Крук - István 2018-03-22 / 11:07:18
То я так зрозумів, що вся та "мишина возня" із завами Сіярто - елемент передвиборчої компанії? Просто Фідес намагається відібрати голоси у Йоббіка, переманити на свою сторону певну електоральну групу?

Magyar 2018-03-22 / 10:42:35
Я нічого проти не маю, якщо називають гунном або потомком гуннів. Вони створили найбільшу імперію людтства, більше як Олександр Македонский, Рім, Джінгіс хан тд.! А Вуву майже древлянин :)

Степан Крук -Вуву 2018-03-22 / 10:16:14
Друже, Вуву! Маю до тебе особисте і делікатне прохання! Не називай закарпатських угорців хунами. Вони тобі нічого поганого не зробили, із плакатами та вимогами під твоєю хатою не стоять, шини під твоїм парканом не палять. Вони і від держави України нічого не вимагають. Спробуй зрозуміти цих людей, котрі в силу історико-політичної ситуаці опинилися у не простому становищі. Дай цим людям спокій! Дякую!

István 2018-03-22 / 09:41:26
Данное сочинение свидетельствует только о том, что пан Е. Магда совсем не разбирается во внутренней политике Венгрии. 1. Йоббик в настоящее время является самым потужным конкурентом для Фидес-КДНП, но в настоящее время как раз находится на грани распада. Фидес никогда не вступает в коалицию с ним. 2. На Закарпатье всего два избирательного участка, где можно голосовать на выборах Венгрии - это ужгородское и береговское консульство. Куда их еще минимизировать?

Степан Крук 2018-03-22 / 09:15:44
Є.Магда хоче відповісти угорцям ідіотизмом на ідіотизм??! Відчувається, що він не закарпатець. Але він не пропонує заборонити вибори угорців на території України - значить видужає, клінічний прогноз благоприємний! Паркетний політолог!!!

Вуву 2018-03-22 / 07:08:38
Що за дурь ти несеш євгене.
Хуни які проживають на територійі украйіни ... Є ГРОМАДЯНАМИ УКРАЙІНИ.
НА ЯЕКІЙ ПІДСТАВІ ГРОМАДЯНИ УКРАЙІНИ ПОВИННІ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ СУСІДНЬОЙІ КРАЙІНИ ???
А ті що мають громадянство хунійі і в цей момент (в часі тамтешніх виборів) перебуватимуть тут ... а це працівники дипломатичних установ і МОЖЛИВО якісь представники бізнесу ... То нехай голосують в свойіх консульствах.
І цього цілком достатньо.
Якщо ж в прикордонних районах будуть відкриті пункти голосування ...
ТО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ...
1. Що ми ФАКТИЧНО ВИЗНАЄМ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО В СУПЕРЕЧ СВОЄЙІ КОНСТИТУЦІЙІ.
АБО 2. ЩО ХУНИ (як украйінська нацменшина) мають ПРЕВІЛЕЙІ НА ВСІМА ГРОМАДЯНАМТ УКРАЙІНИ І ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНШИХ УКРАЙІНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН.
PS. Клімкін ...при всій повазі до тебе ... Йди підмивайся і став собі клізму ... (Бо будуть тебе дримбати з обидвох боків).

Кость 2018-03-22 / 04:52:01
Треба просто діяти згідно Конституції України - в разі отримання громадянства іншої країни, вважати скасованим громадянство України і всі привілеї, здобуті завдяки йому - безкоштовна приватизація житла, землі, тощо. Отримання дозволу на постійне проживання на загальних засадах.

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 9
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21