У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

Після 8 квітня 2018 року риторика Угорщини щодо українського закону про освіту може змінитися. Таку думку кореспонденту ГолосUA висловив політолог, директор Інституту світової політики Євген Магда.

У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

«Я думаю, що висновки (про вимогу Угорщини ввести в дію український закон про освіту з 2023 роки) треба буде робити після 8 квітня, коли пройдуть парламентські вибори в Угорщині. Якщо ми побачимо, що партія «Фідес», яку представляє (міністр закордонних справ Угорщини П.) Сийярто, отримає достатню кількість голосів, риторика зменшиться. А якщо набере достатньо багато голосів партія «Йоббік» і доведеться сформувати коаліційний уряд, ця риторика буде тривати, тому що «Йоббік» ще більш націоналістична, ніж «Фідес», - сказав він.

Політолог також висловив думку, що Україна може вплинути на настрої українських угорців в день виборів парламенту Угорщини радикальними методами.

«На мою думку, для України буде правильно мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті, які будуть відкриті 8 квітня. Також треба буде почистити трохи мізки угорському послу в Києві, який собі дозволяє досить гострі політичні заяви», - додав Е.Магда.

22 березня 2018р.

Теги: вибори, Угорщина

Коментарі

István 2018-03-22 / 12:39:08
не так давно появилась научная статья от украинских историков о том, что украинская нация тоже происходит от гунов (хунов)...
https://glavnoe.ua/articles/a1116

Степан Крук - István 2018-03-22 / 11:07:18
То я так зрозумів, що вся та "мишина возня" із завами Сіярто - елемент передвиборчої компанії? Просто Фідес намагається відібрати голоси у Йоббіка, переманити на свою сторону певну електоральну групу?

Magyar 2018-03-22 / 10:42:35
Я нічого проти не маю, якщо називають гунном або потомком гуннів. Вони створили найбільшу імперію людтства, більше як Олександр Македонский, Рім, Джінгіс хан тд.! А Вуву майже древлянин :)

Степан Крук -Вуву 2018-03-22 / 10:16:14
Друже, Вуву! Маю до тебе особисте і делікатне прохання! Не називай закарпатських угорців хунами. Вони тобі нічого поганого не зробили, із плакатами та вимогами під твоєю хатою не стоять, шини під твоїм парканом не палять. Вони і від держави України нічого не вимагають. Спробуй зрозуміти цих людей, котрі в силу історико-політичної ситуаці опинилися у не простому становищі. Дай цим людям спокій! Дякую!

István 2018-03-22 / 09:41:26
Данное сочинение свидетельствует только о том, что пан Е. Магда совсем не разбирается во внутренней политике Венгрии. 1. Йоббик в настоящее время является самым потужным конкурентом для Фидес-КДНП, но в настоящее время как раз находится на грани распада. Фидес никогда не вступает в коалицию с ним. 2. На Закарпатье всего два избирательного участка, где можно голосовать на выборах Венгрии - это ужгородское и береговское консульство. Куда их еще минимизировать?

Степан Крук 2018-03-22 / 09:15:44
Є.Магда хоче відповісти угорцям ідіотизмом на ідіотизм??! Відчувається, що він не закарпатець. Але він не пропонує заборонити вибори угорців на території України - значить видужає, клінічний прогноз благоприємний! Паркетний політолог!!!

Вуву 2018-03-22 / 07:08:38
Що за дурь ти несеш євгене.
Хуни які проживають на територійі украйіни ... Є ГРОМАДЯНАМИ УКРАЙІНИ.
НА ЯЕКІЙ ПІДСТАВІ ГРОМАДЯНИ УКРАЙІНИ ПОВИННІ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ СУСІДНЬОЙІ КРАЙІНИ ???
А ті що мають громадянство хунійі і в цей момент (в часі тамтешніх виборів) перебуватимуть тут ... а це працівники дипломатичних установ і МОЖЛИВО якісь представники бізнесу ... То нехай голосують в свойіх консульствах.
І цього цілком достатньо.
Якщо ж в прикордонних районах будуть відкриті пункти голосування ...
ТО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ...
1. Що ми ФАКТИЧНО ВИЗНАЄМ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО В СУПЕРЕЧ СВОЄЙІ КОНСТИТУЦІЙІ.
АБО 2. ЩО ХУНИ (як украйінська нацменшина) мають ПРЕВІЛЕЙІ НА ВСІМА ГРОМАДЯНАМТ УКРАЙІНИ І ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНШИХ УКРАЙІНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН.
PS. Клімкін ...при всій повазі до тебе ... Йди підмивайся і став собі клізму ... (Бо будуть тебе дримбати з обидвох боків).

Кость 2018-03-22 / 04:52:01
Треба просто діяти згідно Конституції України - в разі отримання громадянства іншої країни, вважати скасованим громадянство України і всі привілеї, здобуті завдяки йому - безкоштовна приватизація житла, землі, тощо. Отримання дозволу на постійне проживання на загальних засадах.

НОВИНИ: Політика

06:27
/ 3
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
16:30
На Хустщині внаслідок ножового поранення в ногу помер юнак, ще один – опинився в лікарні
07:45
/ 7
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту