Закарпатського нардепа Пацкана обрано головою Рахункової палати України (ВІДЕО)

Верховна Рада України проголосувала за новий склад рахункової палати та обрала її головою Валерія Пацкана.

Закарпатського нардепа Пацкана обрано головою Рахункової палати України (ВІДЕО)

За рішення про склад РП проголосували 263 депутатів, за Пацкана – 309.

Крім В.Пацкана членами рахункової палати стали: Богун В.П., Дідик А.М., Іванов І.М., Майснер А.В., Невідомий В.І., Огонь Ц.Г., Яременко О.С., Яремчук І.М.

3 49 кандидатів бюджетний комітет рекомендував Верховній Раді 23 особи. Один з них, Руслан Лук’янчук, відкликав свою кандидатуру – його звернення із проханням не розглядати кандидатуру зачитав під час голосування голова парламенту Андрій Парубій.

Дещо згодом Верховна Рада достроково припинила депутатські повноваження Валерія Пацкана у зв'язку з призначенням його на посаду голови Рахункової палати.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, кандидатуру В.Пацкана на цю посаду було запропоновано ще у 2017 році фракцією Блоку Петра Порошенка, але тоді ВР "зарубала" шанс закарпатського нардепа стати головою Рахункової палати. Цього разу його кандидатура пройшла в рамках пакетних кадрових домовленостей в парламенті.

В.Пацкан відомий в контексті конфлікту з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем за підсумками останніх виборів до місцевих органів влади, коли Г.Москаль, відкривши політичні шлюзи для масового підкупу виборців партією "Відродження", у підсумку "призначив" крайніх у протесті проти "куплених" виборів в Ужгороді – Пацкана і Балогу

У Блоці Петра Порошенка Валерій Пацкан представляв квоту партії Віталія Кличка УДАР, головою облорганізації якої був на Закарпатті.

15 березня 2018р.

Теги: Пацкан, Рахункова палата

Коментарі

бувший хустянин 2018-03-17 / 20:20:18

до "До бувшого хустянина 2018-03-17 / 18:24:37"

Якщо уважно придивитися до цифри 309 "за" Пацкана у ВР (дуже жахлива та паскудна єдність!), то реального впливу на Порошенка він має точно не менше В.Медведчука.

А без підтримки у ВР, на мою думку, - В.Лемак точно би пролетів мимо Конституційного Суду.

А шлях "ЧЛЕНкора" В.Лемака (колишнього ЧЛЕНА партії Медведчука, потім ЧЛЕНА команди Ф.Ващука в УжНУ) до ЧЛЕНА Конституційного Суду - це шлях безпринципного кар'єриста від науки.

До бувшого хустянина 2018-03-17 / 18:24:37
лемака в констутиційний суд запхав не Пацкан а кум кремльовський вітьо ведмедчук по домовленостю з портретом

Микола 2018-03-17 / 17:39:25
Ще одного порохобота і пуцера петі мальдівського видрали аби кормушку мав і жрав двома ложками . Кому сись Пацкун шо в житті допоміг?

Вуву 2018-03-17 / 05:28:00
Банк украйіна розікрав хующенко ... В ютубі можете знайти інформацію яку виклав вор в законі (який певний час "чесав" нью йорк).
Там і про фірташа ... І про могілевського і решта бандитів ...і про в. Клічко ...

бувший хустянин 2018-03-16 / 19:33:48

до "пенсіонер 2018-03-16 / 16:03:27"

За банк "Україна" не знаю, але те що цей Пацкан при Кучмі мутив з кредитами, як заст. директора Ужгородської філії "Привата", і його з ганьбою звідти поперли - це достеменний факт.

Якщо хтось пам'ятає, він тоді бігав у шістках у п'яничка-банкіра Василя Прокопця.

правда 2018-03-16 / 16:17:06
І смішно і грішно, у цієї людини гроші і посади єдина цінність Вивчив політичний жаргон,втерся до Кличка,мало тесть подштовхнув і о чудеса! Сумно якщо там всі такі достойні

пенсіонер 2018-03-16 / 16:03:27
А це не Пацкан, що банк "Україна" розвалив ?

Односельчанин 2018-03-16 / 08:45:11
Фамiлiя Пацкань вiдповiдать йому! Це не наш чоловiк! Теперь за грошi дурня зроблять профессором, але треба мати елементарний рiвень! Вино того не мае!

бувший хустянин 2018-03-16 / 08:32:25

Питання до золотарьовців.

Скажу по совісті, ну, не подобається мені родина Балог у Мукачеві, але вони реально підняли місто.

Те саме з сьогоднішніми хустськими жуликами при владі. Не подобаються, але вони за київські гроші просто "вилизали" наше місто.

Так що для вас, золотарьовці, зробив ваш Пацкан? Може я щось пропустив?

бувший хустянин 2018-03-16 / 08:15:36

до "Земляк 2018-03-16 / 07:18:40"

Не ображай хустян. Так, у нас свого "гною" достатньо.
Але цей "фатьов", "науковець-юрист" МАУП-у попа-афера Бедя, - золотарьовський.
Нехай вони і ганьбляться на всю Україну.

Те, що дисертацію Пацкану написав вільхівський В.Лемак, а за це Валєрка-тойота допоміг йому пролізти у Конституційний суд, - до гадалки не ходи.

Радує лише те, що час Петі-кондитера з бульдозера скоро закінчиться, і кожна його шавка залізе у свою нору.

Василь із Золотарьового 2018-03-16 / 07:28:35
Пацкун є тим шо є його фамілія , бо в селови нигда пусто не назвуть файту фамілієв таков а ко такий Пацкун- Пацкан вшиткі в Закарпатььови знавуть

Земляк 2018-03-16 / 07:18:40
Верховная Зрада Аферiв вобрала самого тупого хустського афера!слава!!!!

Вуйко 2018-03-16 / 07:15:45
MУДАКИ!

Вуву 2018-03-16 / 05:56:35
І покривається все це ... Депутатською недоторканістю ... Яка гарантується йім Конституцією.
Тбт. ... Всі депутати ВР ... Читай бандити ... Вони "в законі" ... Тому що вони понад і поза законів кримінального кодексу.
P.s. честь і хвала вальцману ... Що ми вже живем "по новому" !!!

Вуву 2018-03-16 / 05:50:20
Всяка партія у нашій ВР ... Це фактично організоване злочинне угрупування (банда)
Фракція це вже трохи ширше кидалово народу на гроші по "доворняку" ... між лідерами п.партій ... Читай лідерами бандформувань.
А коаліція(ада) ... Це коли головні бандити і злодійі в крайіні відстібають з накраденого лідерам бандформувань ... Читай лідерам п.партій ... За те щоб вони проголосувпли за "потрібний закон".
З тим ... щоб після прийняття бандитами(депутатами) у ВР потрібного закону ... Вони могли мати ще більший відкат.
PS. Тому в нас і до тепер неприйнято закон про зняття депутатськойі недоторканості .
І неприйнятий закон про імпічмент президенту.
(Зате періодчно президент підгодовує своє бандитське кодло ... Підняттям депутатьськойі зарплати і різних пільг в тому числі і тисячами сотнями за аренду житла.(шукайте в архіві закарпаття онлайн).

ІГЕНадій ІГЕНнадійович 2018-03-16 / 03:41:22
Я в шоці

Федя 2018-03-15 / 23:26:50
Все тече, все міняється.
І Валера вже не той хлопчик. І не то хоче.
І Гена вже хоче достойного дембеля, або рокіровки на слугу народу.
І Вася Непетька хоче стати черговим губальнатором,а ще недавно сміявся з вівчаря.
І ще багато хто хоче щось.
І все буде,може.Але не всім.

варош 2018-03-15 / 22:41:50
Він голосував за медичну реформу,яка суперечить Конституції України!В.Пацкан у 2015 році захистив дисертацію на тему з конституційного права.Він мабуть "захистив" але не читав текст дисертації. Цікаво хто її напмсав,мабуть новопризначений суддя Конституційного Суду із Закарпаття.

Генек 2018-03-15 / 22:10:42
давайте наколотиме збір коштів йому на арифмометр)))

дід 2018-03-15 / 21:59:57
Та цей дІяч не може два слова до купи звязати, ганьба слухати, коли щось там каже у телевізорі.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 14
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України