Товариство угорців Закарпаття вслід за Будапештом хоче постійної місії ОБСЄ на Закарпатті та не задоволене рішенням Конституційного Суду України

На адресу Закарпаття онлайн надійшли дві офіційні заяви Громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття» (ГО «ТУКЗ-КМКС»)

Товариство угорців Закарпаття вслід за Будапештом хоче постійної місії ОБСЄ на Закарпатті та не задоволене рішенням Конституційного Суду України

У першій ГО «ТУКЗ-КМКС» «висловлює подяку українським правоохоронним органам за їхню оперативну працю, завдяки якій вдалося затримати злочинців, якi 27 лютого підірвали офіс ГО «ТУКЗ-КМКС», а також просить «встановити найсуворіші покарання за вчинений злочин».

У цьому ж зверненні ГО «ТУКЗ-КМКС» «вітає пропозицію ОБСЄ щодо створення на Закарпатті спеціальної моніторингової місії, оскільки з огляду на події, які трапилися в області останнім часом, це є вкрай необхідною ініціативою».

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн"угорський" перший заступник голови Закарпатської облради продовжує мусувати тему постійної місії ОБСЄ на Закарпатті.

При цьому, як відомо, обидва рази напад на офіс ТУКЗ в Ужгороді здійснили особи, керовані з Росії.

Постійна місія ОБСЄ призначається для моніторингу політично нестабільних регіонів Європи. Офіційний Будапешт неодноразово вдавався до спроб надати такий статус, співвідносний з ситуацією на Донбасі, політично стабільному Закарпаттю.

У іншій заяві ГО «ТУКЗ-КМКС» «висловлює обурення з приводу рішення Конституційного Суду України», який, на його думку, «посилаючись на формальні, а не на змістові причини, скасував закон №9073 "Про засади державної мовної політики" від 3 липня 2012 року.»

«Скасування цього, сприятливого для національних меншин закону викликає занепокоєння, оскільки наразі немає діючого спеціального закону, який регулював би практичне застосування мов, а нормативно-правові акти використовуються тільки в тих сферах, які передбачені в галузевому законодавстві. Ми вважаємо, що рішення Конституційного Суду призвело до суттєвого обмеження прав використання мов нацменшин. Ми також стурбовані тим, що до Верховної Ради подані такі законопроекти про мову, які можуть призвести до подальших правових обмежень. Сподіваємось, що парламент в подальшому буде приймати такі закони, які відповідають європейським стандартам, враховують міжнародні зобов'язання та в процесі розробки законів будуть брати участь представники національних меншин, включаючи угорців», - йдеться у заяві, підписаній президією ГО «ТУКЗ-КМКС»

Товариство горської культури Закарпаття по суті є провідником політики уряду Угорщини в Закарпатській області України.

06 березня 2018р.

Теги: ТУКЗ, КМКС

Коментарі

Михайло 2018-07-11 / 13:26:01
Я міркую так. Подвійне громадянство на Україні не допускається. Або громадянин Угорщини , або громадянин України з усіма законодавчими наслідками. Не хочуть вчити українську мову до владних структур і виборів таких не підпускати. Офіційна державна мова одна українська і вся пепреписка йде на державні мові. Перекладачів нехай наймають ті. що не знають державної мови. Вивіски на державні мові, а ті які хочуть на мові нацменшинств прошу за свій рахунок вішайте скільки завгодно. Якщо угорці проживають на Україні. то і підпорядковуються законам України і податки сплачують на Україні. Я б хотів побачити як ті самі угорці віднеслибися до українця колиб він маючи їхнне громадянство не розмовляв угорською мовою.

Вуву 2018-03-08 / 22:58:51
А ще "кмкс" можна прочитати як абревіатуру ... Комуніст модьйор костаршагок. Де мойд мікур нем.

Вуву до ******* 2018-03-07 / 21:26:12
Те що ти пишеш ... Нажаль має місце в нашому житті ... Але на має відповідності то написаного матеріалу.
( Якщо це спроба в такий спосіб відволікти від головнойі теми).

***** 2018-03-07 / 21:13:25
Як хтось казав - треба дивитися ще під другим кутом.Я,звичайно,не вбачаю необхідності у присутності ОБСЄ,але з другого боку може нашим стане трохи ганьба перед спостерігачами,і почнуться робитися нормальні дороги,перестануть викидати мусор де попало,почнуть "олені" паркуватися відповідально,стануть вчасно пропускати "швидкі" та пожарки,щезне бардак з розкопаними ямами та насипаними кучами і т.д.І,саме головне,може з наркоманією щось вже буде робитися?

Вуву 2018-03-07 / 20:33:42
Кмкс повинно бути трансформованим і реформованим і відповідати свойій назві.
Тбт. Таке товариство повинно займатись підтрикою і розвитком культури і культурних проектів у міждержавних відносинах ... А НЕ ЗАЙМАТИСЬ ПОЛІТИКОЮ ТАК ЯК ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ.
Для цього потрібно перевибрати всіх очільників кмкс на людей які дійсно щиро прагнуть займатись тим чим називається ця організація.
А украйінська влада нехай закцентує свою увагу на такій невідповідності яка вже є між назвою кмкс і його реальною діяльністю. Дякую.

закарпатець до Дьердя 2018-03-07 / 15:37:53
у кожного свій бізнес:

Білий - хтось працює в сільському господарстві, хтось у промисловості, хтось в освіті,, медицині

і Чорний - хтось за гроші будапештських авантюристів з московськими вухами, так званих орбанів-сіярт "накручує" ситуацію в Закарпатті до "необоснованной и безпричинной ненависти", "истерия" про ОБСЄ...

Я, особисто, не можу зрозуміти, яка в пана Бога, може бути ненавість чи істерія до мого сусіда, якого знаю з дитинства, разом виросли, дітей хрестили, молимося до одного Бога, працюємо в поті лиця(щоб звести кінці з кінцями) і це точно не залежить, хто мій сусід чи українець, чи угорець, румун, німець...
Поки на Закарпатті не почали "колотити" різномасті "культурні товариства" ніхто не придавав значення хто якої національності, та й тепер так само. Тільки "культурні центри" наполягають на відмінності одних закарпатців від інших і це виглядає МЕРЗОПАКОСНО!!!!

іван 2018-03-07 / 15:33:43
запросіть ще миротворців.

Дьердь 2018-03-07 / 13:23:57
Люди добрые - " схаменіться" !!!! Зачем такая необоснованая и безпричинная ненависть ? Истинные ЗАКАРПАТЦЫ толерантны и уважают
друг друга .Не подавйтесь не свойственный НАМ истериию

***** 2018-03-07 / 12:41:52
краще хай би якусь нормальну поліцію сюди прислали та кількох нормальних членів суду

вася 2018-03-07 / 11:17:31


Коментар видалено. Адмін


олег 2018-03-07 / 09:30:38
Вся верхівка з угорськими паспортами,половина ще і члени йоббіку,а 10% агенти ФСБ от і все товариство "культури".

Вуву 2018-03-07 / 05:35:21
Це товариство ... Не що інше як "упаковка" ... Вміст якойі є досить небезпечним ...
Де хунска агентура прикривається простими людьми ,які є всього лиш засобом , і самі по собі зовсім далекі від внутрішньо політичного курсу правлячойі верхівки.
Те саме мож спостерігати і в румунійі і словаччині.

Сергій 2018-03-06 / 23:02:33
А МОЖЕ ДЕШЕВШЕ ТА ПРОСТІШЕ ОТО ВСЕ ТОВАРИСТВО ВІДПРАВИТИ В УГОРЩИНУ? ПРИ ЧОМУ ТЕЖ НА ПОСТІЙНО!

Влад 2018-03-06 / 22:27:23
Чому це "товариство" досі не заборонено?

НОВИНИ: Політика

15:59
В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж "Мистецтво перемоги"
03:22
/ 12
Тищенко вважає, що завдяки йому угорська КМКС стала провладною і пропрезидентською
17:05
/ 12
Головред закарпатського інтернет-видання пропагував "рускій мір" та виправдовував збройну агресію рф проти України – СБУ
11:08
Глава Єврокомісії дорікнула орбану за його расистські висловлювання
00:24
/ 12
Вигнати Угорщину з ЄС? Позбавити вето? Як Захід може відповісти на заяви та дії орбана
08:54
/ 16
Угорщина обрала ізоляцію. Все про нову ідеологію Орбана, яку порівнюють з нацизмом
06:11
/ 13
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
04:56
/ 7
Тищенка через скандальність достроково зняли з керівництва Закарпатською облорганізацією "Слуги народу"
11:03
/ 18
На Закарпатті – новий керівник обласного У СБУ: Євген Борзілов (ДОПОВНЕНО)
08:47
/ 7
"Гнана" УПЦ МП освятила на Закарпатті новий храм
08:37
/ 16
В Угорщині "підготовлені сценарії воєнних надзвичайних ситуацій", "щоб врятувати і захистити 150 000 угорців, що живуть на Закарпатті" – Сійярто
13:25
/ 7
Портнов виїхав з України через пункт пропуску "Тиса" на Закарпатті – "Схеми"
03:25
/ 55
Замість звільненого Казака прокуратуру Закарпаття очолить Говоруха
18:44
/ 36
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 36
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 3
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 2
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 2
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 7
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
» Всі новини