Хамство та нецензурні образи Москаля в її бік Супрун назвала "свідченням низького рівня політики в Україні"

Водночас глава МОЗу не підтвердила раніше сказані нею слова про нерозмитнені вакцини на Закарпатті.

Хамство та нецензурні образи Москаля в її бік Супрун назвала "свідченням низького рівня політики в Україні"

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на емоційні слова глави Закарпатської обласної держадміністрації Геннадія Москаля на її адресу.

Свій коментар вона озвучила на прес-брифінгу, передає кореспондент UA1.

Так, на думку Супрун, реакція Москаля є свідченням низького рівня політики в Україні.

"Ця реакція не є правильною, як у цивілізованому світі. Члени виконавчої влади не повинні так звертатись один до одного. Це дуже низький рівень української політики, коли дозволяється, щоб такі вислови були без реакції", – сказала Супрун.

Очільниця МОЗу подякувала уряду за підтримку в цій ситуації. Водночас на запитання журналістів, чи дійсно інформація про нерозмитнені вакцини на Закарпатті є неправдивою, пані Супрун не відповіла.

Нагадаємо, 22 лютого Москаль назвав виконувача обов'язків голови МОЗу Уляну Супрун "єб***тою", обурившись її словами про "контрабандні" вакцини від кору. 

Невдовзі після цього прем’єр-міністр Володимир Гройсман став вимагати вибачень. У відповідь на це Москаль заявив, що спершу має вибачитися Супрун за поширення недостовірної інформації про Закарпаття.

 

26 лютого 2018р.

Теги: хамство, образи, Супрун, Москаль

Коментарі

Вуву 2018-02-26 / 22:58:23
Маскаль .... Стріляйся !

Степан Крук 2018-02-26 / 20:52:40
Не сперечайтеся із-за Москаля. Нормальну людину москалем не назвуть. А коли вже "так сталося", то треба або прізвище міняти, або застрелитися, як справжній генерал! Щодо медиків: краще нехай нас лікують лікарі, аніж Москаль! А ще краще - БУДЬМО ЗДОРОВІ!

***** 2018-02-26 / 20:20:34
Пропозиція перша-змінити своє ставлення до наших медиків,бо не всі взяточники,а 30 років тому медиків хоча б поважали, а зараз прирівнюють до сапожників,бо система згнила,навчання(корочка)купується,а робота викоується по принципу - яка зарплата - така і робота.По-друге,змінити підхід до відбору медиків,"зальотним і випадковим" там не місце.По-третє,забезпечити медицину усім необхідними,бо буде здорова нація,буде кому вирішувати і інші державні проблеми,а інакше повиздихаємо на рівні з пропащими наркоманами та алкашами(наприклад).По-четверте,чому медик,який відповідає за ЖИТТЯ та ЗДОРОВ"Я співвітчизників не може отримувати за ВИКОНАНУ роботу хоча б стільки,як деякі депутати,що бавляться на айфонах під час сесії ВР.І,наостанок,невже у всій країні не можна найти справжнього патріота,спеціаліста,що знає проблему зсередини та й справді зацікавленого у вирішенні медичних проблем нації.

Вуву 2018-02-26 / 20:20:00
Це за *******
СЛАВА УКРАЙІНІ ! (€,£,$).

До ***** 2018-02-26 / 19:52:50
Мабуть нетреба так все відразу в одну бочку і реформи в інших галузях і в медицині. А якщо є такий досвід і практика . Прекрасно. Вам і слово по честі, бо хто краще за вас зможе внести конкретну пропозицію ?
Але якщо такого бажання нема !?

***** 2018-02-26 / 19:35:48
Є люди,які практично виконують свої функціональні обов"язки на всі 100(ну або майже на всі 100),а є такі,що займаються піаром,популізмом,корупцією, пляскою під чиюсь дудку і т.д. Я не чиновник з медицини,а простий трудяга і майже за 30 років роботи відчув на собі і як медик,і як пацієнт всі "покращення",всі "реорганізації",всі "реформи" десятка попередників Супрун та інших,хто до цього мав хоч якесь відношення.І тепер,коли за бугор уже нема здоров"я,а до пенсії ще треба трохи гребти(та й яка то буде пенсія),я задаюся питанням коли наша "медицина" хоч трохи буде нагадувати медицину колишніх пострадянських країн,і чи дочекаються цього наші діти і внуки.І коли в коментаріях читаю,хто кого підтримує,замість того,щоб почути,що ж робилося не так,що ж робиться не так і як почати робити вже сьогодні щось так,як треба(переймаючи хоча б досвід найближчих сусідів)-чим ми гірші від них,і відповідаю сам собі - нічого не змінилося і нічого не зміниться.А якщо хтось вважає,що щось робиться з нуля,то подивіться на ті реформи,що уже "зробилися" в інших галузях.А, забув пропищати "Слава Україні"!

Непенсіонер 2018-02-26 / 18:57:33
До Вуву: ++підтримую

Наша медицина? В нас вона була?
Не можна розрушити те чого не стало вже років 20 тому. Вічна память.
Супрун молодець.
А за наш нарід стидно,такоє неошколованоє.
20 років мовчали, справно носили дєнюшку в аптеку, лікарю, а тут прийшла гнусна Супрун і хоче розвалити болото.
Не знаю ці їй то ся вдасть, і не через систему,а через москалят, які цю систему захищають.

Плінтус 2018-02-26 / 17:49:07
Рівень Москаля пробив дно.

Вуву 2018-02-26 / 17:41:30
От вона якраз і займається ... ні не "своєю" А НАШОЮ СПРАВОЮ , бо робить реформу з нуля для всіх нас .
Але є і такі які підписуються зірочками ... бо йім рефома як кістка в горло ... А інакше б і не "виступали". А от маскаль "виступив" (нерви не витримали) ...видать і тут коса найшла на камінь.
Значить іще не одна "кабінетна сволоч" (в медицині) буде пачками гризти валідол і запивати літрами корвалолу.
А і нехай. Для того вона і РЕФОРМА.

Пенсіонер 2018-02-26 / 17:27:52
Це точно. Москаль добре знає свойіх кукловодів.
А за свій базар прийдеться тримати відповідь.

пенсіонер 2018-02-26 / 15:35:50
То Москаль назвав ебну..ю не Супрун, а тих, хто її запросив в Україну та призначив на цю посаду, а тепер сидять у неї за спиною, дають їй команди як нищити нашу медицину, а самі білі та пухнасті, і я не я, і хата не моя.
І Москаль чітко знає хто ці кукловоди, бо вони і його призначили, але влаштовує клоунаду, замість того щоб назвати все своїми іменами. Отакий собі новоявлений Жириновський

Степан Крук 2018-02-26 / 15:32:50
Порадив би Москалю попіаритися не на кволій жінці Супрун, а на Парасюку. Отоді би народ пищав від щастя!!!

Степан Крук 2018-02-26 / 15:27:03
Слава Богу, що знайшлися політики в Україні, котрі змогли оцінити рівень безкультур"я Ментозавра!

верховинець 2018-02-26 / 15:08:43


Хамство, флуд. Коментар видалено. Адмін


***** 2018-02-26 / 15:06:25
не в праві давати поради пану губернатору,але най би ще раз послав її за те,що знову займається не своєю справою.

Улювон 2018-02-26 / 15:02:01
Тільки низький рівень української політики дозволяє тій сивій кобилі топтатися по здоровю українців уже майже два роки! А Москаль зробив то, що "розумний і порядний" Гройсман мав зробити ще у вересні 2016 року!

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК