Гройсман телефоном попросив Москаля вибачитися за образи на адресу Супрун

Прем’єр міністр України Володимир Гройсман повідомив, що мав телефонну розмову із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та попросив його вибачитись за висловлювання щодо в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Гройсман телефоном попросив Москаля вибачитися за образи на адресу Супрун

«Зранку мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав, що вважаю: він має знайти сили публічно вибачитися перед в.о. МОЗ Уляною Супрун за образливі слова на її адресу. Така поведінка неприпустима для високопосадоця і мужчини та не прикрашає чоловіків», — написав Гройсман у Twitter.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на сесії Закарпатської облради у четвер Г. Москаль по-хамськи і нецензурно висловився на адресу в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун: "Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Вчора розповсюдили всі інформаційні агентства її лист: "Є проблеми на Закарпатті, бо та місцева адміністрація, яку очолює Геннадій Москаль, отримали 8000 доз від Угорщини, але не розмитнили їх та завезли контрабандою". Хоча зараз ми виставляємо митниці – все розмитнено. Це що за ї**нута, я вибачаюсь", – грубо відреагував Москаль. 

Того ж дня міжфракційне депутатське об'єднання сприяння ґендерній рівності "Рівні можливості" засудило таку поведінку керівника Закарпаття, а заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука висловив переконання, що за таку поведінку Г. Москаля необхідно звільнити з посади.

23 лютого 2018р.

Теги: образи, Москаль, Гройсман, Супрун

Коментарі

Степан Крук -Вуву 2018-02-24 / 22:43:16
Переконав! Най буде! Але тільки завдячуючи тобі. Буде тобі винна, як земля колгоспу

Вуву 2018-02-24 / 22:17:11
Так от того що супрун не грає в "підкилимні ігри" ... Це і є те що нам потрібно. Певною мірою це є залог успіху.
Так, вона не адаптована і це добре що так . Бо всі ті що "були підкилимно адаптовані" реформи незробили ні один.
Тому я хочу вірити в те що вона жінка мужня вольва і цілеспрямована.
Для справжніх реформ якраз і потрібні такі люди а не якісь там ... "Шмарки з носа"

Вуву до степана 2018-02-24 / 22:08:27
Реформи це зміни ... Конкретні зміни.
А слово аdoption,adoptation ... Це слово більш ширикого вжитку і залежить від смислового аспекту ... Всиновлювати(дітей) , прихистити (дом.звірів) прийняти (прийнятний сервіс, процес,план,програма)...
В даному (в твоєму) контексті очевидно мається на увазі таке собі мяке впровадження , безболісне входження як така собі ненавязлива перманентна зміна.
Тому ... Спочатку йдуть реформи а потім адаптація . Але ніяк ненавпаки.
І часто реформи (як правило) дуже болісно чутливі ... Поки не почнуть давати результати.
Я не прихильник л.бальцеровича ... Чи реформаторки м.тетчер Але приклад польщі і британій є показовий.

Степан Крук -Вуву 2018-02-24 / 20:03:12
Тримайся, друже! Ти на вірному шляху! Але зрозумій, що Супрун не адаптована до сьогодніших українських реалій. У неї гарний план реформування медицини, але впровадити вона його не зможе. Вона вихована в традиційних західних, демократичних умовах. Вона не адаптована до чиновничої підлості, продажності і хамства.Супрун не грає в українські підкилимні ігри. Потрібний вольовий йедрьонний міністр, а з неї вийде гарний заступник.

Вуву 2018-02-24 / 19:38:45
Коли зараз всякі такі як г. Критикують і кричать що вона (супрун) страшна , значить треба змінити . призначать гарну ... Тоді скажуть що гарна але дурга бо блондинка. Призначать якогось мужика .... Ааааа він кум ,сват ,брат ... Злодій ,бандит, барига ... ВІН ВСІХ НАС ОБКРАДАЄ.
Призначать кращого ... хорошого фахівця ... Спеціаліста своє справи .
Аааааа так він не наш ... А він такий сякий ... БО ВСІМ ТИМ СВОЛОЧАМ ЩО НА МІСЦЯХ НЕ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КРАСТИ .
А ЯК ЦЕ НЕКРАСТИ .?
А ЯК ЦЕ ВЗАГАЛІ ЖИТИ .?
АМИ ДЛЯ ЧОГО СЮДИ "влізли" НА ЦЮ.РОБОТУ.?
От так і живем. Правда гуцул?.
І коли такі як ти тут "гукають" давайте нам мадярські паспорти ,бо роботи нема.
Давайте запускайте пойізд на кошіце , бо роботи нема .
Це та категорія у яких мозгів нема .
Цим треба все ... "Закладати в рот".
Але є і такі гуцили які вже давно і роботу знайшли і гроші заробляють і дають собі раду і НЕ кричать дайте то , дайте це. Бо по мірі можливостей ... мають все що йім треба.

Вуву 2018-02-24 / 19:18:11
На жаль ... Але є певна категорія людей які керуються емоціями а не логічним мисленням . Які читають і сприймають все поверхнево ... Ними найбільше всього і маніпулюють.
Бо спочатку запустять дезу , вони в нейі повірять ... Потім правда сама вилізе ... Будуть мати сумнів , чи то правда .
А потім йіх спитають так щож ви хочете ? ... Козли і барани.?

Вуву 2018-02-24 / 19:08:19
Дурак ти гуцул кінчений і тим все сказано.

Гуцул 2018-02-24 / 17:30:57
Іштван хоч і мадяр, але дуже добре висловився, так це емоційно але Москаль один із губернаторів який може правду-матку в очі сказати бо всі цього бояться, якщо би не його вислови то наш Уряд би таке начудив в області ще б недай Бог до війни діло дійшло, нажаль ми в такому часі тепер живемо бо ми всі цього хотіли, а Вуву якщо немає трембіти то може в дупу дунути. В нас на полонині свіжий воздух і свіжі думки самі приходять.

István 2018-02-24 / 16:26:11
выходит - кто теперь против мнения Москаля - тот на стороне уряду Гройсмана.

Степан Крук 2018-02-24 / 10:54:38
Ментозавра, геть!!!

Степан Крук 2018-02-24 / 10:45:56
Якщо Москаль не згідний з діями (бездіяльністю) Супрун, то для цього є засоби звязку і є можливість провести дискусію. Але, коли Москаль з трибуни публічного заходу виявляє свою незгоду в нецензурній формі- це означає: 1). Низький моральний рівень Москаля, а без етичних правил і норм моралі перебування цього ментозавра на посаді голови ОДА є злочином. 2) Відсутність у державі вертикалі влади з чітким механізмом підпорядкування. 3). Створення в державі удільних княжеств та прояви центробіжності і адміністративної анархії. 4). Сприяння місцевими князьками оформлення бидла в потужний прошарок суспільства з подальшим використанням цього бидла в своїх корисних політичних цілях... А бидло радіє, коли на вшануванні Небесної Сотні кидають кошики з квітами (молодець активіст!!? Такий може і на похоронах заржати і на могилі опонента станцювати). А бидло кричить "Москаль молодець! Правду рубає...". Ніби в Москаля нема інших можливостей на засіданні Кабміну висловити своє незадоволення діяльністю Супрун.

раз так 2018-02-24 / 10:31:30
значить Супрун виконуе вказівки Гройсмана, значить они подельники, і вмісті рішили унищити народ, Москальови респект.

ужгородець 2018-02-24 / 10:18:00
Москаль молодець!!!!!!Хоч він один назвав Супрун як має треба за провал медицини!!!

Вуву до гуцула 2018-02-23 / 22:48:07
Тобі можу тільки побажати частіше дути в трембіту ... Шоб випустити із себе погані емційі і всяку дурь ... І щоб голова набралась свіжих думок ... А не таких (як ти пишеш),що треба розказати,показати,і в рот закласти.
Так що заклади собі в рот требінту і дуй на все горло на скіль зможеш .

Вуву 2018-02-23 / 22:36:47
У нас "повна купа" всяких "спеціалістів" і медиків в тому числі ... Які позаймали по/через знайомсва місця ... І так лікують ...
То звичайно що ця категорія "білих войінів" в халатах ... Завжди буде проти хоч яких небудь змін чи реформ.
Бо для них це бізнес .
Тоді як реформа повинна все це сміття усунути.
Що в такому разі будуть робити противники ... Правильно розганяти великі хвилі гімна через ЗМІ , щоб зробити дискредитацію ... Змінити суспільну думку і кінцево ... Усунути самого міністра (як найстрашнішого ворога)... що ми тут і бачимо і спостерігаємо.
А хто має в голові розум нехай думає.
Якщо вони (амер.) взялися за п.манафорта ... То куму це потрібно більше ... йім чи нам ?

Степан Крук 2018-02-23 / 19:52:25
Я за! Вуву на царство!!! А там і мені щось з того перепаде....

Гуцул 2018-02-23 / 19:34:50
Шановні коментатори давайте пролобіюємо щоб Вуву став заступником Супрун бо бачу то його ідеал, а до Марії Терези їй як мені до космоса і прийшла вона в Україну щоб бабло дерибанити бо в Америці їй би руки відрубали за це. А реформа її це лайно і добре Москаль її на місце поклав бо інший губернатор на таке не зважився, але подумавби.

Степан Крук 2018-02-23 / 19:23:52
Москаль винний! Бо державною мовою в Україні є українська мова, а він перейшов на мову міжнаціонального спілкування

петя 2018-02-23 / 19:16:18
дуже правильно і влучно!хоч один мужик найшовся який правду матку врізав докьторці смерть

Вуву 2018-02-23 / 18:48:56
Багато дописувачів глибоко помиляються якщо думають , що супрун буде так дерибанити і віджимати як маскаль.
Ні ... Не буде , хоча б тому що вона собою на робочому місці представляє ... Graet country ... І американці недозволять комусь підривати авторитет своєйі крайіни (якимись кримінальними оборудками) ... для них це святая святих.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая