У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні (ВІДЕО)

Офіційна церемонія вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у закарпатському райцентрі Тячів завершилася скандалом. До мікрофона підійшов чоловік (як з'ясувалося з наступних коментарів - Володимир Малько), який звинуватив присутніх на акції представників влади у піарі на річниці трагедії.

У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні (ВІДЕО)

"Революція ще не закінчилася. Люди віддали свої життя за те, щоби змінити цю державу. Ці сволочі, котрі прийшли до влади, зробили все, аби знищити те, що не добив Янукович. І вони тепер, разом із "регіоналами", не маючи совісті, виходять сюди піаритися на крові, на смертях цих людей. Я хочу тепер зробити те, що зробила би тепер Небесна Сотня", - сказав виступаючий і забрав з-під монумента кошик квітів, покладений головою Тячівської РДА, і відніс його до чиновників, що стояли неподалік. А коли його спробували втримати, жбурнув ним в бік представників влади.

Багато присутніх зустріли цей вчинок оплесками.

Повернувшись згодом до мікрофона, В.Малько також закликав керівників району вже наступного дня, 21 лютого 2018 року, скликати позачергову сесію райради і проголосувати за відставку президента Петра Порошенка, "зрадника України". "І котра сука не прийде завтра - пеняйте на себе", - завершив він свій виступ.

"СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ ??? 4-ри роки ці наглі морди убивають Нашу з Вами країну. Тисячі майданівців та ветеранів добробатів і ЗСУ у в'язницях і жодного покараного за розстріл Небесної Сотні. 

НАРОД НЕ ЖИВЕ, А ВИЖИВАЄ, а ці лицеміри “вшановують память” і носять до памятників квіти. А МОЖЕ ВЖЕ ДОСИТЬ?", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Михайло Токар, котрий опублікував відео інциденту.

Інший відеосюжет з події у Фейсбуку опублікував користувач Іван Країло.

21 лютого 2018р.

Теги: Небесна Сотня, Тячів

Коментарі

Тячово juriusу 2018-02-25 / 15:02:12
Слушна порада пане, видно ти - із того боку куди полетів кошик. Твої поради направляй тим, хто плює на право, закони і мораль, крадучи з наших кишень мільярди та ховає в офшорах, хто покриває цих злодіїв ! рангу держслужбовців, хто влаштовує їх втечу з під варти і врешті тим, хто іменем України виголошує їхню невиновність!!!

ІВАН 2018-02-25 / 11:52:52
До тих пір поки ця нечисть буде у владі завжди будуть піратських що то російський слід

Вуву 2018-02-25 / 05:50:37
Буває так що інколи якісь ситуаційі відбуваються досить швидко ... І важко зрозуміти і розібратись ... Хто за всі цим стойіть і які цілі переслідує.? А люди/суспільство формують свою думку на тих подіях які бачать.
Це те що ми називаємо політичними технологіями .

jurius 2018-02-24 / 22:09:25
Цей хлопець хай поїде в Київ і там вимагає відставки Порошенка, чесних судів та інших високих речей, а вимагати подібне в Тячеві це мабуть він занадто мадярського Токаю випив! Громадяни України крім патріотизму повинні теж вчитися мислити раціонально, бо тільки так зможуть щось збудувати на цій землі, ефективніше за махновські отаманські республіки. Першим роком повинно стати ліпше навчання основ правознавства в школі... Коротко кажучи не поділяю суцільного одобрямсу коментаторів, сумно що люди в країні надалі охочі до популістичного шоу.

Тячово 2018-02-21 / 23:05:10
Тячово рукоплеще вчинку сміливого чоловіка. Тисячі його підтримують у всіх куточках Закарпаття. Пора підтримати такими же вчинками від Тячова до Київвароша оби вигнати з України до єдного злодія при владі.

василь 2018-02-21 / 22:57:07
цей чоловик сказав правду хуст його пидтримуе

Всемирный наблюдатель 2018-02-21 / 22:39:44
Давно пора. Молодцы тячевцы. Позор барыгам.

Nikitta 2018-02-21 / 21:43:25
Молодець!

Українець 2018-02-21 / 20:53:18
При нинішній ситуації в державі се ще доста благо.

Lemak 2018-02-21 / 20:24:01
Не знаю,хто цей молодий чоловік,але я би перед ним вклонився!Хай його Бог береже,бо таких мало осталось.

софія 2018-02-21 / 19:29:41
Дійсно бісить,коли ці фарисеї однією рукою кладуть вінки на могили справжніх героів,а другою крадуть з бюджета останні кошти, прирікаючи мільйони людей на виживання,на справжній геноцид українського народу, на тисячі дитячих смертей.Краще би робили щось путнє для країни,а не памятники відкривали(на зведенні яких знову ж yкрадуть) Для героїв небесної сотні було би більш заслужено,якби справа заради якої вони віддали життя,принесла користь і процвітання краіні. А так одні розчарування.А тячівець-молодець.Берегти таких треба,а то ці суки можуть мститися(там машину запалити,чи будинок,а то і що гірше)Було б таких побільше,може щось би і наладилось в України.

Вуву 2018-02-21 / 18:55:40
Було ще ющенківське ... "бандитам тюрми" ... Так сам став бандитом і до цього часу чогось не сидить.
А он в бідній бразілійі ... Русеф посадили -посадили.
Лулу да сілву посадили - посадили ... Це оостанні двох президентів.
Вчітся ... Щоб злодійі боялись.

Вуву. Вашому побратиму 2018-02-21 / 18:36:50
Нарікає перш завсе на теперішню владу яка пообіцяла всім нам реформи на протязі року ... Інтеграцію з європейськими структурами і партнерами . порошенко на весь народ дякував за довіру і підтримку і обіцяв ... "Що за рік ми крайіну невпізнаєм ", і що лозунгом його роботи на благо всіх нас і крайіни буде ... "Жити по новому".
Пройшло три роки ... І ми дійсно живемо ще гірше як жили ... Зате по новому ... Як і ті бандити які опустили гривню в 2.5 рази .
Загарбаний крим ... Загарбано половина лугані і донеччини де гинуть чоловіки і молоді хлопці ... Множиться горе в сімях.
Зрадник турчинов далі при владі . злодійка тимошенко далі при владі .злодій ляшко і бойко при владі.
Про луценка самі знаєте. Перетасовувуння з тими ген прокурамт... Гонтарєва каломойськиц фірташ ахметов ... Ціна на вугілля африка + роттердам ... Тоді як завозили з окупаваних територій .
Хто сів ... Хто сидить .?
Кучманойід який за бабл підписав аренду в севастополі для чмф російі на 17 (вдумайтесь) років.
Хующенко який рлзвалив банк "украйіна" і вивів капіьал приблизно 380 млн.$
Гроші які вмі миром збирали на дитячу клініку майбутнього телемарафоном ... А це приб. 360 млн гр.і тд і тп.
Єхануров який розкрадав і давав за символічні гроші розкрасти активи державного фонду майна. Де льоня космос ?
Хіба так можна жити ?

свр 2018-02-21 / 18:34:46
дійшло за 4 роки.цього мало

михайло Довге 2018-02-21 / 17:23:00
Немногі би зробили то що зробив цей син України треба вставати з колін розпустити РДА а районим радам принимати недовіру призеденту а впершу очередь ода тобто маскалю

Ваш побратим 2018-02-21 / 14:03:03
Але ми всі знаємо з якої сторони барикад стояла теперішня київська влада і як всі з першого спробу вибрали Порошенка. На кого ви тепер нарікаєте? Слава Україні!

Ваш побратим 2018-02-21 / 13:58:08
Ви же розумні люди і маєте знати що голова РДА погоду в Україні не робить він простий виконавець, а риба гниє з голои яка в столиці.

М. Кравчук 2018-02-21 / 13:51:54
Це вчинок, ГІДНИЙ пам'яті Героїв Небесної Сотні. Я особисто не здатний на такий крок. Не знаю, де був у часи Майдану і з якої сторони барикад стояв нинішній керівник Тячівської РДА, але нинішні українська влада в цілому заслуговує на презирство і осуд.

До непатрiота 2018-02-21 / 12:12:37
Правильно !!! Цю владу,неукiв треба гнати н....р!3871

сорри 2018-02-21 / 12:12:03


Е-е-е, таваріщ "не патріот", щось ви вже занадто вросли своїми жирними гузицями у владні крісла, раз уже почали плутати себе з державою.

У народу зневага не до держави, а до вас, які вже собі вирішили, що вони і є ця держава. А держава Україна була без вас і якось буде в майбутньому, не журіться. І чим скорше "без вас", тим краще буде.


НОВИНИ: Політика

13:53
/ 5
Москаль назвав антиугорські борди на Закарпатті провокацією російських спецслужб
12:30
/ 11
ФОТОФАКТ. На Ужгородщині невідомі розклеїли заклики "зупинити сепаратистів" Брензовича, Борто й Орос
07:32
Будапешт подвоїть допомогу угорській меншині на Закарпатті
07:29
/ 2
Понад 780 підприємців-угорців підписали договори на фінансування програмою "Еган Еде" з Угорщини
10:55
"Мукачівський ТеаТрон" відкриють театральні колективи з Києва
16:59
/ 6
Угорщина виділить "на реалізацію угорських освітніх і виховних завдань" на Закарпатті понад 4,5 млн євро
06:47
/ 1
Закарпатських футболістів, які в складі "збірної Закарпаття" грали в сепаратистському чемпіонаті, пожиттєво дискваліфікували (ДОКУМЕНТ)
08:52
/ 5
Угорщина тимчасово призупинила видачу паспортів на Закарпатті та перенесла урочисту церемонію в Саболч-Сатмар-Берег
08:55
/ 61
Útlevél – поважний документ, чи мильна бульбашка?
08:27
/ 6
Брензович поскаржився Парубієві на фейкову петицію про виселення угорців з подвійним громадянством, а Денисовій - на "Миротворця"
07:08
Україна та Угорщина дійшли згоди щодо необхідності зміни назви "уповноваженого" угорського уряду у справах Закарпаття
06:33
/ 1
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін
12:57
/ 14
В Ужгороді міністр Клімкін навідався у циганський табір на Радванці
08:03
/ 4
Новий сплеск конфлікту між Україною і Угорщиною відбудеться у зв’язку із підготовкою закону про забезпечення статусу української державної мови – політолог
07:48
/ 15
Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство
07:35
/ 1
Україна незабаром таки дасть згоду на призначення "закарпатського" посла Угорщини
18:02
/ 28
Угорці Закарпаття не мають достатніх можливостей для вивчення української мови – Брензович
16:09
/ 2
Дороги назад, в тому числі й щодо мови освіти, немає – Клімкін після зустрічі з угорцями на Закарпатті
15:05
/ 15
Клімкін засудив оприлюднення списку власників угорських паспортів "Миротворцем"
13:15
/ 4
В Ужгороді у закритому режимі проходить зустріч міністра МЗС Клімкіна із закарпатськими угорцями
08:14
/ 5
Міністр закордонних справ України сьогодні візьме участь в засіданні ТУКЗ на запрошення цієї організації