Суд виніс виправдальне рішення у "хабарницькій" справі екс-декана УжНУ Олени Дуло "за недостатністю прямих доказів"

Ужгородський міськрайсуд сьогодні,16 лютого, виправдав "хабар" екс-декана факультету здоров'я людини УжНУ Олени Дуло за недостатністю прямих доказів.

Суд виніс виправдальне рішення у "хабарницькій" справі екс-декана УжНУ Олени Дуло "за недостатністю прямих доказів"

Про це Закарпаття онлайн повідомив правозахисник Віталій Грегор.

"Суд мотивував своє абсурдне рішення недостатністю прямих доказів. Однак слід звернути увагу громадськості на самий сумнівно затягнутий процес його прийняття, - інформує В.Грегор.- Справа триває 1,5 роки, останні декілька місяців засідання перекладались із формальних причин, оскільки всі докази вже були досліджені і позиція прокурати була справедливо принциповою. Зокрема, на одному із оперативних відеозаписів задокументовано як заступниця екс-декана Н.Бондарчук, за дорученням декана, взяла кошти в матері студента начебто в якості добровільної спонсорської допомоги на заміну вікон на факультеті, очолюваному О.Дуло.

Суддя О.Придачук мав нарешті завершити розгляд 9 лютого, однак переніс з технічних причин його на 14 лютого. Вже того дня він все ж завершив розгляд і пішов в нарадчу кімнату, повідомивши сторін, що оголосить прийняте рішення 15 лютого о 15:30, але потім переніс оголошення рішення ще на півгодини. Зачекавши півгодини, о 16:00, суддя повідомив, що йому ще треба час, тому переносить оголошення на 16:30 наступного дня. 16 лютого, тобто сьогодні, шокуюче оголошення вироку все ж відбулось, але раніше, близько 15:10. За такими "часовими іграми" ледве встигали представники державного обвинувачення, не те що ЗМІ та громадськість.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Олену Дуло в липні 2016 року разом з її заступницею Наталією Бондарчук затримали під час одержання грошей в сумі 5 тисяч гривень за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту для його невідрахування.

16 лютого 2018р.

Теги: Дуло, хабар, Придачук

Коментарі

Свiй 2018-02-18 / 07:57:26
Придачук голова суду це нонсенс!

В.Д. 2018-02-18 / 06:11:44
З такою роботою Придачуку ніколи не бути головою суду. Мав би на цьому етапі визначитися - або бабло, або посада.

Майк 2018-02-17 / 19:51:46
Она Товта жостко убрала, її жостко пудставили - робочі будні.

Гуцул 2018-02-17 / 19:15:45
У нас система правосуддя гниле і всі корумповані і апеляція теж буде на стороні корупціонери. За це ми і боролися на Майдані. Слава Україні!

Микола 2018-02-17 / 16:46:31
подивимся чи апеляція в темі і в долі, хоча із хабарницею головою апеляційного суду Фазикош, яка викладає в тому же УжНУ, думаю все порішають бо рука руку миє.

Dredd 2018-02-17 / 15:53:22
Суддя молодець !!! Що виніс дане рішення ! А долбо..би слідчі з прокуратури та правоохоронні органи, які тримали обосрані штани слідчим та (ОУН) ти сам пі...дар.

Сторонній 2018-02-17 / 14:29:01
А що з героєм нашого часу - студентом? Відрахували чи продовжує гризти граніт науки? :)

Студрада 2018-02-17 / 11:48:54
Реально Дуло розпорядилася шоб батьки студента понесли гроші заступниці декана яка взяла гроші у руки за невідрахування з числа студентів. Вони мали обидвоє бути судимими як група осіб чому так не сталося хто скаже? Це держава так бореться із корупцією???

ОУН 2018-02-17 / 09:12:00


Цей суддя під***р, це всі знають!!! Є ще апеляція де все не так просто порішати!!!


Ужгородець 2018-02-16 / 23:28:52
Всі знають що в кожному університеті хабар це звичне діло. На цьому факультеті ще була така мала курвисько Таргонська громадський декан яка гроші збирала для цієї Дуло, то всі знають хто вчився там. Але суд в нас завжди добрий до грошей, такшо декан схоже добре знає таблицю ділення

міша 2018-02-16 / 20:45:57
5000 гривень - це рівеь цієі корупціонерки.

міша 2018-02-16 / 20:44:24
З такими рішеннями суду вона дойде до масштабів. Все починається з малого.

До слiдчого 2018-02-16 / 20:37:57
А як на рахунок корупцii та тотального хабарництва в УжНУ?

Суддя Дредд 2018-02-16 / 20:36:12
"Прокурори і слідчі" "скеровують до суду наспіх зліплені справи" не "заради показника", а якраз щоби дорожче їх продати і, у разі отримання відповідних фінансових гарантій, разом з суддями успішно злити. Що, очевидно, і відбулося в цьому випадку - О.Дуло видоїли до останнього і "виправдали". Що аж ніяк не означає, що вона - не хабарниця.

вввв 2018-02-16 / 19:59:33
Там таких шо огого...просто все схвачено... Можу навіть прізвища поназивати і їх схеми корупційні...але і так неодин поліцай не суд неповірить...бо каждий має копійку

Наталі 2018-02-16 / 19:44:57
Ні, це от так ефективно працюють прокурори і слідчі, коли заради показника скеровують до суду наспіх зліплені справи - а потім всі кричать судді відпустили хабарників. Ні, це в першу чергу прокурори недопрацювали

Микола 2018-02-16 / 19:40:30
ось так хабарники за черговий хабар виходять на волю. всі в темі і в долі. жах

Ректорат 2018-02-16 / 19:37:16
Справедливе рішення!!! Знайшли корупціонерку супер маштабів!!!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності