Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну

Угорщина планує і далі використовувати право вето країни в НАТО, як "єдиний інструмент тиску на Україну, заявив глава МЗС Петер Сійярто.

Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну

Угорщина буде продовжувати чинити тиск на Україну через прийнятий закон про освіту. Про це у вівторок, 13 лютого, заявив угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто, повідомляється на сайті МЗС цієї країни.

За його словами, Угорщина і далі планує використовувати право вето країни в НАТО як "єдиний інструмент, за допомогою якого вона може захистити закарпатських угорців і змусити Україну діяти відповідно до міжнародних норм".

Сийярто зазначає, щоб Угорщина зняла вето, Київ повинен прийняти рішення про призупинення дії закону. Також Угорщина наполягає на проведенні консультацій із залученням нацменшин.

 "Якщо український уряд прийме рішення про призупинення реалізації закону, поки не завершаться консультації, то це стане хорошою основою для переговорів", - заявив він.

Глава МЗС Угорщини зазначив, що кожна країна, яка працює в тісній співпраці з НАТО, проводить і реалізує щорічні програми. "І в рамках такої угоди Україна взяла на себе зобов'язання поважати права меншин. Якщо Україна серйозно налаштована на встановлення більш тісних зв'язків з НАТО і Європейським Союзом, то вона повинна виправдати їх очікування", - зазначив він.

Нагадаємо, засідання Комісії Україна-НАТО планували провести 14-15 лютого, але ці плани не вдалося узгодити через Угорщину, яка заблокувала вже друге міністерське засідання.

Венеційська комісія визнала, що український закон про освіту в його мовній частині не порушує права закарпатських угорців.

13 лютого 2018р.

Теги: Угорщина, НАТО, шантаж

Коментарі

Робі 2018-02-16 / 21:04:12


Хамство і антиукраїнська риторика. Коментар видалено. Адмін


Миколі 2018-02-14 / 18:10:13
Миколо , Не пльонтайся під ногами.

Микола 2018-02-14 / 08:52:28
До Бубу...Десь таку єресь придумав що члени НАТО моють приймати біжінців?Блокують Україну, іншим державам НАТО начхати крапка,змирися

Вуву 2018-02-14 / 06:29:04
Як на те пішло ... Німеччина теж є членом нато ... І питання неприйняття сирійських біженців хунією ... Може і має право переглянути під іншим кутом зору ... Щодо цієйі проблеми.
Бо при тому що Украйіна не є навіть асоціативним членом нато ... хуни заблокували йійі участь в роботі альянсу ... Через освітній закон (який є гуманітарним аспектом).
Що ж заважає тоді членам нато переглянути питання біженців між всіма членами організаційі ???

Вуву 2018-02-14 / 06:16:57
До того хто підвязався писати від імені столтенберга ... Shame on you.
Проте ... Коли хлинули в європу сирійські біженці ... Чого хунія як член нато неприняла біженців ?
І чого нато це питання необговорювали ... Адже операцію проти ігіл(а) проводили сша які є фактично стратегічними очільниками організаційі нато (як такойі) ?
Дивним виглядає така ситуація ... Коли збройні сили сша як очільники нато борються з ігіл(ом) ... Охоронять всю європу від ісламського тероризму ... А коли пішли сірійські біженці ... Хунія яка є членом нато (очевидно дотаційним) ... Відмовляється приймати біженців .
При цьому столтенберг не виносив на обговорення питання про те ... якими санкціями за такі дійі наказати хунію ... Дуже дивні речі ... Щоб не сказати парадоксальні .?

Вуву 2018-02-14 / 05:56:08
Мені вдалось знайти інформацію ... Хунія була принята в нато 12 березня 1999 року... Разом з іншими 4-а крайінами (польща , болгарія, латвія , естонія).
А от інформацію від цього часу про йійі фінансові внески за кожен рік ,як члена альянсу ... Невдалось .
Незнаю чи ця інформація є доступною в Інеті ... Чи закрита.
В усякому разі було б цікаво дізнатись ... Скільки від свого ... ввп (внутрішній валовий продук) в % еквіваленті вона відраховувала і сплачувала кожен рік в нато .
Яку(і) суму(и) щорічно отримувала від нато фіндопомоги як ресіпієнт. ?

Byby 2018-02-14 / 05:43:57
До я із києва ...
Я забув в тебе спитати , де мені писати ... Тому мені твойі рекомендаційі ... як до сраки двері.

Закарпатець 2018-02-14 / 05:03:12
Таке відчуття ніби угорців на Закарпатті українці фізично б‘ють, тому і захищає їх «Червоний хрест». У відповідь України щодо Угорщини за роздачу паспортів громадянам України потрібно взагалі закрити кордони з ними і нехай їздять через сусідів, от там їм і покажуть хто вони такі і там нехай заробляють!!! Скільки «угорців» які кожен день кордоні «живуть» сплачують податків?
Цигани вони і в НАТО цигани!

закарпатець 2018-02-14 / 02:54:07
О, полізли кремлівські боти союзничків захищати :(

Столтенберг 2018-02-14 / 02:25:48

Чтобы все поняли, попытаюсь объяснить всем "по-простякски": НАТО -это элитный клуб, для тех экономически стабильных стран, которые не имеют никаких военных конфликтов, способны выставить НАТО- компактные войскa, вооружение, способна внести взнос в бюджет НАТО - 2,5% от ВВП страны, выполнить все взятые на себя обязательства а также устав альянса. Часть средств член альянса оплачивает непосредсвенно ввиде взноса, часть ввиде постоянного возобновления вооружения, а часть финансированием миссий на "горячих" точек (живой силой, техникой, вооружением, зарплатой и т.д.) На сегодняший момент Украина является только реципиентом (получателем), а взамен пока ничего недает кроме своих проблем. А НАТО проблемных кандидатов не любит. Вооружение, которое несколько раз уже выделялось для Украины неоднозначно доходили полностью до направленных целей, есть мнения, что через офшорные фирмы продавались странам 3-го мира. Что касается членов альянса, каждый из них имеет право на вето, особенно если на 100% выполняет требования и уставы НАТО.
Венгрия ежегодно тратит на НATO-вские цели из USD135 миллиардов ВВП Венгрии (на 2017 год) - USD 3,5 миллиардов (ввиде вноса, более 1500 военных служат на "горячих" точках, во всем мире. Венгрия обезпечивает современной техникой, вооружением зарплатой и т.д. своих военных). Имеет мощную НАТО-компактную авиацию, охраняет просторы: кроме своей также воздушные просторы Хорватии, Словении и Балтийских стран. Выполняет активнию роль в высшем командном составе альянса. Увы господа можете шуметь и хамить но, кто платит - тот и заказывает музыку!
Видео про венгерские JAS-39 Грипены в Литве.
https://www.youtube.com/watch?v=4vnPmrNaHTM

сорри 2018-02-14 / 01:10:47
Миколо, я вказав фактори, чому Угорщина мається краще. Жили би угорці під боком у Росії, а Україна - за їх спиною у благополучній Європі, все було б по-інакшому. І Угорщина - не воююча країна.
При цьому я не виправдовую корупційність чинної влади України. Але розумію, що вона якраз і є породженням близького і тісного співіснування з Росією.

Із Києва 2018-02-13 / 23:53:35
До вуву: тоді для чого дурниці-звернення пишеш ? Випинаєш тут свою дурість ... Пиши на сторінку NATO і на англійській мові .

Микола 2018-02-13 / 23:47:22
До Сорри...Дохід бюджету Угорщіни 76 Мілярда долларів з них 3 міялрда дотацій ЄС.Дохід бюджету України 30 мілярда долларів з них 10 мілярда це кредит МВФ..https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B1%D1%8E%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82_%D0%BF%D0%BE_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BC

Вуву до із києва 2018-02-13 / 23:37:28
Вуву цивільний ... Тому столтенберг незобовязаний мені відповідати
Але якщо б РАПТОМ ... він би дав відповідь ... Нічого поганого б не сталось.
А наразі він мовчить ... Мабуть із всім нато обмірковують ситуацію ... Як бути далі ? І що робити ?

сорри 2018-02-13 / 23:14:23


Тота недодержава має бюджет і доходи саме завдяки Україні, яка боронить її на сході від азійської орди, та завдяки ЄС, що її дотує, і який вона постійно хає і принципи якого постійно порушує.


Микола 2018-02-13 / 22:41:28
До Читателя....Справа в тому що тота (недодержава)з населення десь 10 мійлонів,з дохідом держбюджетом 2 рази більшим за наш ,така справа і з ВВП.Гроші правлять світом.А про теріторію взагалі поичтайте про Голандців,вони взагалі Росію випередили

Із Києва 2018-02-13 / 22:29:31
Вуву і що відповів Столтенберг ?

Читатель 2018-02-13 / 22:23:04
ДА, при чем тут, кто молчит, или нет? Вопрос в другом - как это, какая-то недострана, всего где-то в 8 миллионов человек, и ничтожной территорией, умудряется дела серьезные воротить? И Украина не может ей дать под зад? Что, вообще, происходит?

Вуву 2018-02-13 / 21:33:34
Якщо мовчить наше мзс ... То це незначить що повинні мовчати ми ... Нас читать і думають.
І те що ми тут пишемо і викладаємо свойі думки ... Однозначно має вплив на прийняття важливих рішень ... Особливо міжнародних і зовнішньополітичних.
Є своя візія ... Своя думка - напиши.

Віталій Грегор 2018-02-13 / 20:52:25
Доки триватиме цей політичний шантаж від сусідньої наче країни? А чи не багато на себе бере глава угорського МЗС? Чому мовчить наше МЗС? А інші країни ЄС і далі не не збираються втручатися чи можливо це нова європейська форма занепокоєності? Адже рішенням Венеціанської комісії чітко встановлено, що наш "освітній закон" не порушує права нацменш. Це не цивілізований світ, а якесь "Королівство кривих дзеркал"..

НОВИНИ: Політика

09:35
Театральна художниця Емма Зайцева представить в Ужгороді виставку "Ескізи життя"
02:28
/ 11
Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками
13:33
/ 4
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 20
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
16:03
/ 21
Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 11
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину