Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі 128-ї ОГПБ, "Впродовж тривалого часу Збройні сили України послідовно нищилися, особовий склад скорочували, майно та земельні ділянки роздавали недалекоглядні керманичі. Чи робилося це свідомо, аби Українське військо із часом перестало існувати, або ці дії є злочинною недбалістю – питання відкрите. Проте, після 2014 року, коли саме ЗСУ зупинили ворога, а політичні лідери усвідомили важливість забезпечення та підтримки Збройних сил – ситуація змінилась. Так, стараннями керівництва, військових юристів, прокурорів, суддів, активістів і журналістів військо поволі відновлює втрачене — уже повернуто 70 тисяч гектарів землі".
Справедливість може бути поновлено і в Берегові, якщо депутати міської ради приймуть відповідне рішення на засіданні 9 лютого. І голосування має всі шанси бути позитивним, оскільки несе цілу низку переваг як для міста, так і для військових, зазначають у прес-службі бригади. Серед них: додаткові надходження до міського бюджету, утримання будівель та впорядкування території переноситься на оборонне відомство, поліпшується існуючі та будуються нові об’єкти інфраструктури. Крім того, поява військових у місті позитивно вплине на соціально-економічне життя, оскільки збільшиться кількість клієнтів для малого та середнього бізнесу.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, про плани відновити розміщення військової частини у Берегові на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив ветеран російсько-української війни на Донбасі, "свободівець" Василь Вовкунович.
Раніше в Берегові був розташований 315-й гвардійський механізований ордена Богдана Хмельницького полк. У 2003 році військову частину розформували, а майно передали на баланс міської ради.