"Украерорух" заплатить 60 тис. євро за аудит EASA Ужгородського аеропорту, але потрібні інвестиції в 2 млн євро - Мінінфраструктури

Аеропорт "Ужгород" повинен пройти аудит, укласти договір про безпеку польотів зі Словаччиною, закупити посадкові вогні і тоді в аеропорт можна буде залучити рейси МАУ і Turkish Airlines

"Украерорух" заплатить 60 тис. євро за аудит EASA Ужгородського аеропорту, але потрібні інвестиції в 2 млн євро - Мінінфраструктури

Для запуску в роботу аеропорту "Ужгород" необхідні інвестиції в 2 млн євро. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань під час відкритої лекції "Угода про асоціацію України з ЄС. Зрада або перемога?".

Довгань нагадав, що зараз аеропорт приймає лише чартерні рейси.

"Чому аеропорт" Ужгород "перестав обслуговувати регулярні рейси? У 2016 році закінчилося угоду зі Словаччиною. Словаччина - член ЄС, і ця угода повинна бути верифікованf EASA (Європейське агентство з безпеки польотів), а для кваліфікації EASA потрібно пройти платний аудит. І ми пішли на це", - розповів Довгань, додавши, що вже підписано розпорядження і "Украерорух" заплатить 60 тис. євро за аудит EASA Ужгородського аеропорту.

Після підписання договору про безпеку польотів зі Словаччиною потрібно буде знайти кошти на закупівлю посадочних вогнів, уточнив заступник міністра.

"Місцева влада закінчили ремонт терміналу і ми віримо, що в аеропорт можна буде залучити рейси МАУ, Turkish Airlines," Бєлавіа ", Wizz Air та LOT", - підкреслив Довгань.

Він зазначив, що керівник області, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, готовий підписати договір про оренду або концесію аеропорту на 49 років.

06 лютого 2018р.

Теги: аеропорт, аудит, концесія

Коментарі

Вуву 06.02.2018 / 08:39:08
А я не вірю віті доаганю ... Те що він говорить це ... "Лапша на вуха"
Літаки так як і в жулянах (кийів) ... Могли б заходити на посадку і над містом ...і виконувати виключно внутрішні рейси .
Але для того щоб подерибанити і натендирити бабло (оооо, а в нас це добре знають як зробити) ... Придумали проблему з еасою .
А до 2016 ніяких проблем еасою НЕ БУЛО . І літаки літали і все було ОК.
А так маскаль освойів майже 750.000$ ... А тепер ще треба значить баригам доосвойіти 2 млн не гр . не $ ... а €.
Ну народ у нас все промовчить і "проковтне"
Якщо ця еаса ... Ще не зробила сартифікауію ... Ще не оприлюднила ... МОЖЛИВО ... необхідні роботи по модернізаційі (чи реконструкційі) а Вітя вже називає суму в 2 ліма €.
Так вибач вітя ... а на куди "освойіли" попередньо 16 лімонів гр.
Кому в кишеню пішло бабло ? ... Вибачте державні гроші ? :-[

Вуву 06.02.2018 / 08:20:33
Канєшно маскаль готовий підписати хоть што ... Хоть на 149 років .
Но вот вопрос ... Ци треба продавати (в аренду) курку яка буде нести "золоті яйця" ?
Єслі да ... значить або ми всі дураки
... або це антидержавна кримінальна діяльність наших очільників.

Вуву 06.02.2018 / 06:04:26
Так іген перед цим уже був освойів ... 16 лімонів гр.
Што ... Мало освойів ... Ілі плохо поділився ... Та типирьки теба іще на 2 лімони євро ... "доосвойітися".
Ілі провести сначала аудит ... як освойіли тотих 16 ???
А то малдіви та сийшели прибутку не будуть мати ...та оббанкротяться .
Он пЭтя тільки як з мальдіві прилетів а там почти што переворот ... Островні аборигени збунтлвалися протів тотого цілого йіхнього призедента ... ОБДУЛИ ЯМІНА.
А вот у нас то навірно случиться 1 априля ... А хтото буде думати ош то шутка.

НОВИНИ: Соціо

17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 5
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 1
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
12:15
/ 1
На війні з рф поліг 33-річний військовий із Хуста Фото новина
11:15
Керівнику підприємства на Закарпатті повідомили про підозру у спробі контрабанди лісоматеріалів Фото новина
09:55
У румунських Карпатах врятували двох харків'ян Фото новина
08:56
Прямі потяги з Закарпаття до ЄС вирушили сьогодні Фото новина
18:22
У Мукачеві попрощаються із полеглим Захисником Олександром Волкодаєвим Фото новина
17:49
Відкрито реєстрацію на подорож для дітей до водоспаду Скакало
17:16
На Закарпатті діти з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи Фото новина
15:48
На війні з рф поліг захисник із села Бадів на Берегівщині — Михайло Драч Фото новина
15:24
Ветерани побували на екскурсії в Ужгородському замку Фото новина
14:03
У Берегові через негоду на дорогу впало дерево Фото новина
13:11
/ 2
Школярі Мукачева зібрали понад 400 тисяч гривень для ЗСУ Фото новина
12:04
Екоклуб у Ясінях запрошує в мандрівку до гори Костирівка
11:59
У Мукачеві затримали грабіжника, який напав на жінку в під’їзді та відібрав золоті прикраси Фото новина
11:37
На Закарпатті викрили дві схеми переправлення ухилянтів Фото новина
10:08
/ 2
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонними прибутками Фото новина
» Всі новини