Закарпатський ФК "Минай" офіційно очолив Ігор Харьковщенко (ВІДЕО)

Амбітний футбольний клуб «Минай» із нового сезону офіційно змінив головного тренера. Ним став Ігор Харьковщенко — вихованець одеського футболу, який добре знайомий закарпатським вболівальникам.

Закарпатський ФК "Минай" офіційно очолив Ігор Харьковщенко (ВІДЕО)

Пан Ігор протягом трьох років працював у штабі головного наставника ужгородської «Говерли» В’ячеслава Грозного. Завдання на сезон «Минаю» – великі. Передусім наразі братимуть участь у Зимовій першості області, виступатимуть також у Кубку Закарпаття. Втім, остаточного рішення щодо заявки на Чемпіонат області ще не прийняли. Розглядають можливість концентрації виключно на Всеукраїнській першості.

Валерій ПЕРЕСОЛЯК, президент ФК «Минай»

Граємо у аматорському ЧУ, але у наступному сезоні плануємо заявитися у Другу лігу. І тому нашим адміністративно-менеджерським складом було прийнято рішення змінити наставника. Переглянувши кілька кандидатур, зупинилися на кандидатурі Ігоря Харьковщенка, який має досвід і гри, і тренувань на професійному рівні України, і закордону. Він знає наших футболістів закарпатських,знає традиції і ставлення закарпатців до футболу, знає багатьох футболістів, які на сьогодні грають у Минаї.

До призначення у лави «Минаю», Ігор Харьковщенко працював в Одесі. Запрошення тренувати команду на Закарпатті прийняв як виклик спробувати себе у роботі на іншому рівні.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО, головний тренер ФК «Минай»

Хочется этот вызов принять и сделать результат. Каждую игру нужно выходить, да, тяжело, потому что они под нагрузками, но нужно выходить и выигрывать. Такая основная задача для команды. Радует, что команда за то короткое время, что я с ними работаю, услышали меня, добавили чуть-чуть в том, что я их просил на тренировках. Такое бывает редко. Тренер только на до поля может подсказать, а на поле они выходят – и все зависит от них. Поэтому нужно выходить бороться, быть лидерами. Надеюсь на опытных ребят, что они будут помощниками и мы будем решать серьезные задачи.

Уже у квітні стартує друге коло аматорського Чемпіонату України з футболу. Наразі закарпатський клуб посідає третю сходинку турнірної таблиці своєї групи. У перспективі «Минай» планують заявити до участі у Другій лізі Чемпіонату України.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО, головний тренер ФК «Минай»

Все команды нужно уважать. Но у нас собраны по именам футболисты, что нам нужно выходить и показывать, решать свои задачи. Мы будем играть в свой футбол, перед ребятами будут ставится определенные задачи на конкретную игру. Нужно иметь на каждую игру отдельную схему, когда выйдем на немного другой уровень – нужно играть не одинаковом стиле. Менять схемы, будем пробовать учить, менять.

Ігор Харьковщенко уже був представлений команді та розпочав роботу з футболістами. Наразі розробляють схеми як тренувань, так й ігор. Як зазначив головний тренер, необхідно підсилити кілька ліній та знайти потужного нападника. Втім, усе – у процесі роботи, якої у минайців буде чимало. Адже в усього колективу одна ціль – розвивати футбол в області та якнайкраще представляти Закарпаття на всеукраїнській ниві.

31 січня 2018р.

Теги: Минай, Ігор Харковщенко

НОВИНИ: Спорт

12:35
Спортсмен із Мукачева здобув «срібло» на чемпіонаті України U20 Фото новина
14:52
/ 5
Закарпатські поліцейські здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Фото новина
10:50
Закарпатець виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дронів у Польщі Фото новина
16:27
Прикордонники з Мукачева здобули перемогу на турнірі з міні-футболу Фото новина
10:03
У Чопі зустріли українських борчинь, які тріумфували на чемпіонаті Європи Фото новина
11:03
Рятувальники вибороли «золото» чемпіонату Закарпаття з легкоатлетичного кросу Фото новина
09:09
/ 2
Прикордонник Мукачівського загону став чемпіоном світу з хортингу Фото новина
15:54
У Хусті відбувся чемпіонат України з ультрамарафону після чотирирічної паузи Фото новина
11:46
Закарпатка Ірина Галай підкорила сьому за висотою вершину світу в Гімалаях Фото новина
11:00
/ 4
Благодійний Uzhhorod Half Marathon 2026 зібрав понад тисячу учасників Фото новина
09:47
В Ужгороді стартував масштабний турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту Фото новина
16:43
Фристайліст із Закарпаття отримав звання найкращого спортсмена України Фото новина
16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
» Всі новини