Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та 175 депутатів отримали 32,6 мільйона гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера у 2017 році.

Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві

Про це йдеться у відповіді апарату Верховної Ради на запит "Українських Новин".

Зазначаєтсья, що 162 депутати отримали по 192 тисяч гривень, серед них закарпатці - Михайло Ланьо ("Відродження"), Роберт Горват, Валерій Пацкан та Василь Брензович з Блоку Петра Порошенка, а також Валерій Лунченко з "Народного фронту".

06 січня 2018р.

Теги: компенсація, оренда, нардеп

Коментарі

Вуву 2018-01-10 / 20:05:27
Під 172 номером ... Сам Шухевич ... От вам і "патріоти" ... Свідомі борці боротьби з провладною корупцією.
Під 11 номером Юрій Береза ... Всі ті яким ми так вірили.
Семен Семенченко номер 142.
От і весь патріотиз "в купі".

Вуву 2018-01-10 / 18:27:45
А тут ... ВАВАН ПАРАСЮК ... під малопримітним номером 119 проходить.
Це той "кадр" який хотів смерті ворогам ... А вони ці ... вороги (злодійі і бандити) купили його цілого разом з його гімном ... І тепер ця "потвора" йім і служить і голосує коли скажуть і кнопочку натисне і в зад дасть...... Забув як кричав ...
"Геройі не вмирають ... Героям слава"
Парасюк ти ... "Шмата болотна".

Вуву 2018-01-10 / 18:11:38
А під 29 номером той "голий гуцул з полонини" ... Що був прийіхав боротися на майдан проти дтодішньойі влади ЗЛОДІЙІВ І БАНДИТІВ.
І ставши депутатом до року часу сам сука продажна "зкурвився"
Тільки ... юда іскаріот ... заробив 30 срібних ... а цей "гуцульсьский гавкаючий пес" тверді гроші.

Вуву 2018-01-09 / 06:41:25
Йім вигідно обкрадати всіх нас ... Для того вони йдуть в політику ...
Для того в них депутатська недоторканість . Порох все це знає але вони його опора ... Тому до цього часу нема закону : "про імпічмент президента"

василь 2018-01-07 / 23:48:41
лунченко може хоче дати ци гроши на дитдом в вильшани

Ужгородець 2018-01-06 / 21:56:37
А Робі наш Горват - Дастор вижу бідує сегенятко гроші му треба за квартирку

Прохожий 2018-01-06 / 18:42:33
Блін, я 1 не розумію, що за квартири у цих "великих" людей???? Чому вони на квартири тратять більше ніж основна масса украінців заробляє в рік.... Я наприклад теж ізджу по роботі по всій Украіні, але на Готелі я трачу максимум 300грн. І це готелі а не квартири... Може вам ГНИДАМ досить уже наші гроші забирати заєбала така несправедливість... Зарплата в вас є на лапу дістаєте, харе... Стапе депутатня... Зупиніться та не добивайте людей та й всю Украіну....

Місцевий 2018-01-06 / 13:42:55
Ну шо срані коаліціянтоші, усе вам мало? Коли уже вам крові людської буде доста? Що Горватови, Ланьови, Лунченку усе ще мало, ци може Пацкан із голоду умирать? Ганьбоші послідні. Ото вам ся може на дітьох удбити і на п"ятому коліні, бо народ вам дуже лає. Но при всіх за і проти, Балога ся чоловіком лишив, особливо Віктор.

Платнику податку 2018-01-06 / 10:12:09
Ти глупий? Глянь список

Володя 2018-01-06 / 05:42:01
Народні крадуть у народу, живуть за рахунок народу?

Платник податку 2018-01-06 / 05:38:54
Цікаво, а ледарі балоги ні бум-бум? Чи то інформація для дурників!

Вуву 2018-01-06 / 05:32:43
Бринзович відкрито проводить антидержану політику ... А йому ще 192.000 заплатили ... Яка класна крайіна для злодійів і всяких псевдо ... Просто Клондайк.

НОВИНИ: Політика

10:52
На Закарпатті пострілами зупиняли двох нелегалів-афганців, що вже подолали загороджувальний паркан на кордоні
13:34
/ 13
У Мукачеві "замінували" ресторан, де "тусувалися" соціалісти Кожари
11:45
/ 3
Угорщина в кроках проти України сягнула критичної межі - Пристайко
04:46
/ 7
У День Незалежності закарпатців запрошують на 5-у світанкову "Молитву за Україну"
14:47
/ 3
Порошенко підписав розпорядження про звільнення голови Перечинської РДА, що вчинив "п'яну" смертельну ДТП
10:07
/ 22
КМКС просить ЦВК створити на Закарпатті на виборах-2019 окремий "угорський" округ
06:40
/ 19
Угорщина. Ворожа риторика триває...
18:49
/ 5
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 4
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 9
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 34
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
» Всі новини