Москаль погрожує оскаржити у суді будівництво міні-ГЕС в Мукачеві

Голова ОДА блокує виключно "ГЕСівські" ініціативи конкурентів Групи енергетичних компаній "РЕНЕР", засновники якої входять до "широкої коаліції" в облраді

Ілюстрація PMG.ua
Ілюстрація PMG.ua

"Не може бути навіть мови про будівництво на Латориці в межах міста міні-гідроелектростанцій, які штучно піднімуть рівень води й перешкоджатимуть швидкому проходженню паводкових хвиль", – наводить слова Г.Москаля прес-служба ОДА. При цьому як аргумент він наводить негативний довід Мукачева в контексті паводків 1998  2001 року "і навіть останній паводок у грудні минулого року".

"Закарпаття вже обпеклося на міні-ГЕСах у гірських районах, це знає вся область", - йдеться в коментарі. При цьому маються на увазі заблоковані громадськістю за часткової участі Г.Москаля проекти підприємств, близьких до ТОВ "Акванова Гідроресурс" (Ігор Тинний). При цьому не згадується негативний досвід спорудження аналогічних об'єктів Групою енергетичних компаній "РЕНЕР", засновники якої входять до "широкої коаліції" в облраді

"Коли мукачівська міськрада проводить таємні громадські слухання, які в ручному режимі дають добро на будівництво міні-гідроелектростанцій, і вже навіть готовий проект рішення про розробку детального плану для будівництва кількох міні-ГЕС, то в мене виникає питання – наскільки жадібним треба бути, щоб заради наживи за рахунок «зеленого тарифу» наражати на небезпеку своїх мешканців? Якщо мукачівська влада неспроможна захистити містян від міні-ГЕС із усіма наслідками, то це зробить обласна держадміністрація. У разі прийняття рішення про дозвіл на будівництво міні-ГЕС, воно буде оскаржене й скасоване в судовому порядку", - каже Г.Москаль, відомий своїм опонуванням представникам влади Мукачева.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Лопухові на Тячівщині Москаль особисто відкривав міні-ГЕС екс-"регіонала" "Васі-кіловольта".

05 січня 2018р.

Теги: міні-ГЕС, повінь, Москаль, Мукачево

Коментарі

антон 2018-01-17 / 19:23:46
Крук ты наверно плохо учился в школе или олигофрен.ГЭС уже не в моде , а громада против.

Ник 2018-01-08 / 04:05:24
Каждий "судит по мере своей испорченности". Проситься, де найменше принесе вреда природи и людям!

Тому хто розісрався нижче 2018-01-08 / 00:15:53
... А там де онася просить ... То хто ...(ти) ... перебачте будеш визначати ... Де онася просить.?
Чи ті які дадуть бабла голові сільраді ... і він буде вам розказувати що вона так проситься ... Всігди ... Проситься де дають на карман бабло. І чим більше дадуть ... То тим і сильніше проситься.
Видно неборе тебе паводкові води не топили ... І розказувати тобі більш нішто.

Вуву 2018-01-07 / 19:26:10
Видки Ви взяли, шо сонячни батареи и витряки екологично чисти??? А, ГЕС,побудована з розумом , не на любим ярку-потичку, а там, де она ся просит), дае масу електроенергии лем не треба ии розсерати, перебачте.

gobi 2018-01-06 / 08:59:57
Кулько цікаво мені і думаву вшитким в Закарпаттьови платить йому Ковачі за то шо ун Лоббіює їх Реннер по ГЕСам а всіх глушить конкурентів???

Вова чалі з лучок 2018-01-06 / 07:10:51
Нихрена не зробить старий лисий пукальщик ми йому на облсесіі покажеме кузькіну мать в лютому

Юрій 2018-01-05 / 22:56:07
Повнітстю підтримую голову ОДА Москаля у цому питані.

Юрій 2018-01-05 / 22:50:21
Вкладайте гроші не в знищення природи.а в її збереження і ваші нащадки отримають дівіденти.іначе у вас не буде нащадків і вас ніхто не буде памятати ..а будуть памятати як злодіїв які вбили природу.

Юрій 2018-01-05 / 22:37:38
Річка це артерія або вена планети земля. Якщо який небудь гельмінт хоче заблоеувати цю судину то утворяться тромбози і функціювати судини повноцінно ніколи не зможуть.

Вуву 2018-01-05 / 22:21:24
Прогрес для кого ... Тим кого підтопило ... І тепер ще довго мають ходити по кабінетах і жебрати свойі компенсаці (які по закону належаться) ... Чи пропонувати від суми 10-20% "відкату" ... Щоб хоч щось отримати .
Чи може мається наувазі "прогрес" від того що той хто накрав і не сів ... На ці гроші збудує мінігес і буде отримувати дохід ... Сидячи десь на березі і пити холодне пиво ... А всі решта як платили так і будуть далі платити ... За свіло ... По йіхнім тарифам .
Чи може є іще який прогрес ?

мукачівець 2018-01-05 / 21:01:50
міні-ГЕС це прогрес, а заборони без фахових обгрутнувань - це шлях у кам`яний вік. Вважаю, що рішення мукачівської влади враховують інтереси міського громади, що й повинні робити.

Степан Крук -Вуву 2018-01-05 / 20:28:15
Питання тільки в тому, що це не його компетенція! Інша справа : будувати, не будувати. Децентралізація влади називається...

Вуву 2018-01-05 / 19:46:14
Я завжди проти маскаля ... Але в даному контексті ... я його підтримую.

Вуву 2018-01-05 / 19:22:11
Практичний досвід роботи вже існуючих мінігесів показав всю йіхнню шкідливість для природнього середовища ... Тому було б правильним і цілком логічним ... Прийняти рішення і затвердити йогов ОДА . "про повну заборону будівництв мінігесів на територійі області.(крапка) ... Раз і на завжди.
Зате реально мож впроваджувати вітровіелектро станційі сонячно генеруйічі (панелі). Які є екологічно виправданими і не несуть ніякойі загрози оточуючому природньому середовищу.

Степан Крук 2018-01-05 / 16:08:13
Треба, чи ні будувати міні-ГЕС в тому чи іншому регіоні Закарпаття буде вирішувати громада згідно Закону України "Про місцеве самоврядування", а не смотрящий-"губернатор" із площі Народної! Коротше, не твоя, Москалю, це москальська справа! Займаєш посаду, то займай: сиди, перди, грійся!!! Ну, дебіл...

НОВИНИ: Соціо

12:52
"Народ мене визнає". Присвячується пам'яті знаної балетмейстерки-постановниці Клари Балог
12:40
Військовослужбовцям відділу "Великий Березний" видали бойову зброю
11:27
В Ужгороді розкажуть, які дерева обрали містяни для підсадки на Київській набережній
10:50
Оголошено тендер на капітальний ремонт двох доріг – на Берегівщині та Виноградівщині
10:03
Науковці УжНУ шукають для України її унікальний шлях вирішення мовного питання
09:44
У Мукачеві дитину, покинуту у "Вікні життя", влаштували в родині
09:41
Еко-табір "Зелена школа" відбувся в Ужгороді
09:17
На Закарпатті немає жодної програми для боротьби з рослинами-шкідниками
21:38
/ 2
У Мішкольці підписали "побратимські" угоди міста та села угорського Боршож-Абауй-Земплена та українського Закарпаття
19:39
/ 6
Організаторка "фарбованої" акції в Ужгороді "за жінок" взяла участь в "КиївПрайді", а "Карпатська Січ" спалила "веселковий" прапор
17:42
На Рахівщині в румунськомовній школі відкрили бюст видатному поету Міхаю Емінеску
14:16
/ 6
"КиївПрайд" отримав підтримку держави – євродепутат
13:16
/ 14
Москаль похвалився безкоштовною самогонкою в своїй "громадській приймальні" на фестивалі ріплянки в Колочаві
12:42
/ 36
У зіткненнях під час "КиївПрайду" затримали 6-х закарпатців з "Карпатської Січі"
18:33
/ 4
У мукачівському замку"Паланок" вже вдруге влаштували реконструкцію весілля Зріні та Текелі
13:50
На Перечинщині влаштували загальношкільний "рушниковий" флешмоб
13:17
/ 3
Закарпатець Валентин Фречка виборов золоту медаль Genius Olympiad 2018 у США
10:27
Медикам Тячівщини та Рахівщини передали привітання й подарунки до професійного свята
09:33
В Ужгороді 35 нацгвардійців урочисто отримали зброю
06:22
/ 10
"Лісову варту", Держекоінспекцію та журналістів вразили масштаби суцільних вирубок в Мокрянському ЛМГ
05:35
/ 1
З початку 80-х на Закарпатті жодного разу не було потреби вводити сироватку людям, вкушеним гадюками
05:16
/ 3
У рамках тижневика здачі крові понад 100 добровольців здали близько 40 літрів крові
17:52
Автодорогу Ужгород-Демечі відремонтує воловецький "Агрошляхбуд" за 63,7 млн грн
17:35
На Виноградівщині стартував капітальний ремонт автодороги Вилок-Виноградів
15:16
Літній університет в Ужгороді завершив роботу