Москаль погрожує оскаржити у суді будівництво міні-ГЕС в Мукачеві

Голова ОДА блокує виключно "ГЕСівські" ініціативи конкурентів Групи енергетичних компаній "РЕНЕР", засновники якої входять до "широкої коаліції" в облраді

Ілюстрація PMG.ua
Ілюстрація PMG.ua

"Не може бути навіть мови про будівництво на Латориці в межах міста міні-гідроелектростанцій, які штучно піднімуть рівень води й перешкоджатимуть швидкому проходженню паводкових хвиль", – наводить слова Г.Москаля прес-служба ОДА. При цьому як аргумент він наводить негативний довід Мукачева в контексті паводків 1998  2001 року "і навіть останній паводок у грудні минулого року".

"Закарпаття вже обпеклося на міні-ГЕСах у гірських районах, це знає вся область", - йдеться в коментарі. При цьому маються на увазі заблоковані громадськістю за часткової участі Г.Москаля проекти підприємств, близьких до ТОВ "Акванова Гідроресурс" (Ігор Тинний). При цьому не згадується негативний досвід спорудження аналогічних об'єктів Групою енергетичних компаній "РЕНЕР", засновники якої входять до "широкої коаліції" в облраді

"Коли мукачівська міськрада проводить таємні громадські слухання, які в ручному режимі дають добро на будівництво міні-гідроелектростанцій, і вже навіть готовий проект рішення про розробку детального плану для будівництва кількох міні-ГЕС, то в мене виникає питання – наскільки жадібним треба бути, щоб заради наживи за рахунок «зеленого тарифу» наражати на небезпеку своїх мешканців? Якщо мукачівська влада неспроможна захистити містян від міні-ГЕС із усіма наслідками, то це зробить обласна держадміністрація. У разі прийняття рішення про дозвіл на будівництво міні-ГЕС, воно буде оскаржене й скасоване в судовому порядку", - каже Г.Москаль, відомий своїм опонуванням представникам влади Мукачева.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Лопухові на Тячівщині Москаль особисто відкривав міні-ГЕС екс-"регіонала" "Васі-кіловольта".

05 січня 2018р.

Теги: міні-ГЕС, повінь, Москаль, Мукачево

Коментарі

Ник 2018-01-08 / 04:05:24
Каждий "судит по мере своей испорченности". Проситься, де найменше принесе вреда природи и людям!

Тому хто розісрався нижче 2018-01-08 / 00:15:53
... А там де онася просить ... То хто ...(ти) ... перебачте будеш визначати ... Де онася просить.?
Чи ті які дадуть бабла голові сільраді ... і він буде вам розказувати що вона так проситься ... Всігди ... Проситься де дають на карман бабло. І чим більше дадуть ... То тим і сильніше проситься.
Видно неборе тебе паводкові води не топили ... І розказувати тобі більш нішто.

Вуву 2018-01-07 / 19:26:10
Видки Ви взяли, шо сонячни батареи и витряки екологично чисти??? А, ГЕС,побудована з розумом , не на любим ярку-потичку, а там, де она ся просит), дае масу електроенергии лем не треба ии розсерати, перебачте.

gobi 2018-01-06 / 08:59:57
Кулько цікаво мені і думаву вшитким в Закарпаттьови платить йому Ковачі за то шо ун Лоббіює їх Реннер по ГЕСам а всіх глушить конкурентів???

Вова чалі з лучок 2018-01-06 / 07:10:51
Нихрена не зробить старий лисий пукальщик ми йому на облсесіі покажеме кузькіну мать в лютому

Юрій 2018-01-05 / 22:56:07
Повнітстю підтримую голову ОДА Москаля у цому питані.

Юрій 2018-01-05 / 22:50:21
Вкладайте гроші не в знищення природи.а в її збереження і ваші нащадки отримають дівіденти.іначе у вас не буде нащадків і вас ніхто не буде памятати ..а будуть памятати як злодіїв які вбили природу.

Юрій 2018-01-05 / 22:37:38
Річка це артерія або вена планети земля. Якщо який небудь гельмінт хоче заблоеувати цю судину то утворяться тромбози і функціювати судини повноцінно ніколи не зможуть.

Вуву 2018-01-05 / 22:21:24
Прогрес для кого ... Тим кого підтопило ... І тепер ще довго мають ходити по кабінетах і жебрати свойі компенсаці (які по закону належаться) ... Чи пропонувати від суми 10-20% "відкату" ... Щоб хоч щось отримати .
Чи може мається наувазі "прогрес" від того що той хто накрав і не сів ... На ці гроші збудує мінігес і буде отримувати дохід ... Сидячи десь на березі і пити холодне пиво ... А всі решта як платили так і будуть далі платити ... За свіло ... По йіхнім тарифам .
Чи може є іще який прогрес ?

мукачівець 2018-01-05 / 21:01:50
міні-ГЕС це прогрес, а заборони без фахових обгрутнувань - це шлях у кам`яний вік. Вважаю, що рішення мукачівської влади враховують інтереси міського громади, що й повинні робити.

Степан Крук -Вуву 2018-01-05 / 20:28:15
Питання тільки в тому, що це не його компетенція! Інша справа : будувати, не будувати. Децентралізація влади називається...

Вуву 2018-01-05 / 19:46:14
Я завжди проти маскаля ... Але в даному контексті ... я його підтримую.

Вуву 2018-01-05 / 19:22:11
Практичний досвід роботи вже існуючих мінігесів показав всю йіхнню шкідливість для природнього середовища ... Тому було б правильним і цілком логічним ... Прийняти рішення і затвердити йогов ОДА . "про повну заборону будівництв мінігесів на територійі області.(крапка) ... Раз і на завжди.
Зате реально мож впроваджувати вітровіелектро станційі сонячно генеруйічі (панелі). Які є екологічно виправданими і не несуть ніякойі загрози оточуючому природньому середовищу.

Степан Крук 2018-01-05 / 16:08:13
Треба, чи ні будувати міні-ГЕС в тому чи іншому регіоні Закарпаття буде вирішувати громада згідно Закону України "Про місцеве самоврядування", а не смотрящий-"губернатор" із площі Народної! Коротше, не твоя, Москалю, це москальська справа! Займаєш посаду, то займай: сиди, перди, грійся!!! Ну, дебіл...

НОВИНИ: Соціо

06:11
Держлісагентство на прохання WWF призупинило вирубки в букових пралісах Закарпаття
21:16
/ 14
ФОТОФАКТ. ХХІ століття: у туалеті школи в Лазещині на Рахівщині коштом батьків встановили двері до кабінок
20:20
/ 1
Богданські смереки, або Похвала глупоті
18:56
/ 10
Москаль не прийняв представників мітингуючого Кошелева, бо втомився і пішов додому
18:04
/ 1
У Солотвині завершився фестиваль колядок "Віфлеємська зіронька-2018"
17:28
Волонтери просять допомогти матеріалами для утеплення притулку для бездомних тварин в Ужгороді
16:14
Торік нерухомість Закарпаття поповнила місцеві бюджети на майже 30 млн грн
16:10
З огляду на погодні умови на Закарпатті почали працювати стаціонарні пункти обігріву
15:51
/ 1
У Кошелеві на Хустщині селяни мітингували проти бездоріжжя та збирали підписи під вимогою ремонту місцевих доріг
12:41
Водіїв в Ужгороді просять не паркуватися вздовж вулиць, аби не заважати снігоочищувачам
12:16
З початку року в Ужгороді виявили вже 25 випадків захворювання на кір
11:49
/ 1
На Закарпатті – гостра нестача вакцини від кору, забезпечено менше третини щеплень від потреби – ОДА
11:09
Харківʼяни їдуть до Ужгорода з креативними ідеями
10:53
/ 2
Майже 1,7 млн грн піде цьогоріч з обласного бюджету Закарпаття на підтримку ЗМІ
10:15
Увечері вівторка та проти ночі середи на Закарпатті чекають сильний сніг, хуртовини та снігові замети й ожеледицю
09:48
До п'ятниці на Закарпатті триматимуться міцні морози та снігопади, найсильніше сніжитиме у середу
09:25
На Закарпатті спостерігається тенденція до зменшення заготівлі новорічних ялинок
20:12
/ 9
Пасажири поїзда "Одеса-Ужгород" рубали дрова в тамбурі, щоби обігріти вагон
19:49
На прибуток "працюють" тільки 30% стада унікальної закарпатської ферми плямистих оленів
17:54
/ 1
У Дубовому, що на Тячівщині, юні колядники з навколишніх сіл славили народження Ісуса Христа
16:49
У поліції Закарпаття говорять про зменшення кількості аварій з потерпілими на дорогах
16:22
/ 1
В Ужгороді підтверджено 15 випадків захворювання на кір у дітей дошкільного віку, які не відвідують дитсадки
15:51
Поляки "навчально" діляться із прикордонниками на Закарпатті досвідом
15:47
/ 1
У Мукачеві коштом міського бюджету закуплять вакцини для профілактики кору