Про це інформує прес-служба Держрибагентства.
У 5 областях відбувається донабір до патруля та триває конкурсний відбір (тестування або співбесіда). Йдеться про Харківську, Закарпатську, Львівську, Миколаївську області. Крім того, продовжується подача документів для участі у конкурсі до рибоохоронного патруля у Вінницькій та Дніпропетровській областях.
«Запрошуємо амбітних, вмотивованих громадян, кому не байдужа доля рибної галузі долучатись до реформування і подавати документи для участі в конкурсі. Зі свого боку держава створює достойні умови праці – сучасна техніка, паливо та зарплата близько 9 тис грн. Це в кілька разів вище, ніж в ліквідованих органах рибоохорони», – додав голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.
Нагадаємо, вже запущено Івано-Франківський, Миколаївський, Рівненський, Тернопільський, Харківський, Одеський, Дніпропетровський, Київський, Закарпатський, Чернівецький, Луганський, Полтавський, Запорізький, Сумський, Чернігівський, Житомирський, Донецький, Волинський рибоохоронний патруль, Азовське та Чорноморське басейнові управління рибоохоронного патруля, а також Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».
Запуск рибного патруля та ефективної системи контролю є базисом для подальшого реформування рибного господарства України. Реформування органів рибоохорони та створення на українських водоймах системи контролю європейського рівня передбачає запуск рибного патруля, запровадження електронної системи моніторингу суден та звітності про вилов для рибалок-промисловиків, а також сертифіката походження риби.
ТТТ 2018-01-05 / 13:11:43
Про яку ефективну систему може іти мова, якщо у новоствореному патрулі половина - із старої системи (і всі на керівних або безпосередньо під керівними посадами)? Працюють по Тисі вже майже пів року і що "напатрулили"? Скількох браконьєрів затримали і передали відповідним правоохоронцям? А "показник" є - десятки протоколів на пенсіонерів за дві вудки (бо на одну дозволено, а за другу - 52 гривні)!!!! Скільки раз їм телефонували, повідомляли, викликали - завжди вони не там! Телефонуують із Хуста - вони "у Рахові", телефонують із Тересви - Солотвина - вони "у Хусті, Виноградові" і так далі. А у старшого групи патрульних від Хуста до Рахова майже перший сусід - всім відомий постачальник свіжої річкової риби на три райони.... і не ховається, його телефон відомий усім бажаючим. Як і по інших містах і селищах - навіть на воротах пишуть "завжди свіжа риба" і номер мобільного! І це знають усі, крім патрульних. А патрульні знай своє - штрафують пенсіонерів і "дають показник"!