Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто

Чиновник країни, що стоїть на порозі виборів, заявляє, що вона «не принесе в жертву закарпатських угорців на вівтарі світової політики»

Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто повторив тезу про «дискримінаційність» українського закону про освіту і заявив, що Будапешт не може підтримати євроатлантичні зусилля України до скасування відповідного законодавства.

Про це він заявив на полях саміту в Брюсселі у п’ятницю, інформує Радіо Свобода.

«Ми не можемо цього зробити і підтримати євроатлантичні зусилля (України – ред.), адже Київ знехтував правами нацменшин і грубо порушив Угоду про асоціацію між ЄС та Україною, що вступила в силу на початку вересня», – сказав Сійярто.

За його словами, якщо для України важливо інтегруватися у структури ЄС і НАТО, вона повинна виконати свої міжнародні зобов’язання, зокрема відкликати, на думку міністра Сійярто, «дискримінаційний» щодо нацменшин України закон про освіту. Лише в цьому випадку Україна знову може розраховувати на повноцінну підтримку Угорщини, наголосив угорський урядовець.

Він також зазначив, що Угорщина «не принесе в жертву закарпатських угорців на вівтарі світової політики».

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнвіце-прем'єр-міністр Климпуш-Цинцадзе назвала Угорщину єдиною країною, яка не готова до діалогу з Україною і не виключила російський вплив на поведінку цієї країни.

25 листопада 2017р.

Теги: освіта, Угорщина, шантаж

Коментарі

сорри 2017-11-27 / 08:32:28
Нічого не відібрали. Залишаються і школи, і право навчатися рідною мовою. Розшили вивчення державної мови. Досить поширювати ут пропаганду Будапешта. Крапка.

Вуву 2017-11-27 / 03:35:36
Йіх не відібрали ... Йіх напаки поширили ... Пройде трохи часу і всі зрозуміють переваги нового лсвітнього закону ... Без всяких викручених "коментарів" з боку головних ідеологів "великойі орсаги"

Аватар 2017-11-26 / 20:59:17
Цигаретлики...Люди добрi...Мова йде про мовний закон в якому ВIДIБРАЛИ права нац.меньшин на освiту якi в них БУЛИ.Цигаретлики...

ПроїЖджаючому 2017-11-26 / 09:47:05
ВВП Польщі (на душу ) -$12 372
ВВП Угорщини (на душу)-$12 664
ВВП Словакії (на душу)-$16 495
ВВП України (на душу) -$ 2 185
( до війни) -$ 4 030
Проїждай далі , циганам мадярським цігаретлики ни забудь взяти .

Абдуловому 2017-11-26 / 08:10:09
Ти чув такий вираз як тіньова еконміка ? Якщр ні, то йди і вчись.

Вуву 2017-11-26 / 01:13:29
Люди наче не розуміють ... Що хуни як хуни ... Наші громадяни ... Не про них мова ... А про те що хунська політична верхівка ними примітивно маніпулє ... В всвоіх політичних інтересах. Про це мова першзавсе .
Навчіться відрізняти зерно від полови.

Це я 2017-11-25 / 22:23:38
проїжджаючий нераз
"Віслат!"
Що, поїхав по жалюгідний нюґдій?

проїжджаючий нераз 2017-11-25 / 19:14:40
Мадяри добрі люди, гонорові! Бограчі, левеші, мясива всяке добре робшять.Держать планку недивлячися ні на що!!!
Ні на грьобаний платний туалет на границі, ні на розвалені циганські села, де попадаєш у зону відчуження..аж страшно, ні на низькі зарплати, ні то що вони саме глибше у жопі по зрівнянню з тими же словаками...вже не каду про поляків і чехів...
Короче, гонор був, є і буде! Монголо-татарський народ гордий! Навіть коли в цурях і на коні! Віслат!

Абдулла 2017-11-25 / 18:44:14
До БІБІ...Ти мабуть дітвак бо яке відношення тоті сигаретлики та контрабас має вплив на форінт?Економіка уних непогана ВВП більший ніж у України дохід бюджету теж вищій 57 мілярдів баксів з них дотації з ЄС лише 3 мілярда....Якраз навпаки контрабас їм шкодит це наші з того жили

льотчик до Вуву 2017-11-25 / 16:53:22

Ну давайka зьома (земляк) блисни своїми знаннями з економіки, як контрабанда, сигарети і т.д. впливають на стабільність економіки мадярів і на курс форинта? А то шось ні як неможу зрозуміти твою думку. Незабудь спочатку порадитися з ким то в даній темі, бажано зі макроекономістом.

Абдулла 2017-11-25 / 12:56:31
До БІБІ ....влаштуйся на роботу репортером та пиши свої статті.Бо більше коментарів пишеш ніж автор статті

Вуву дідові 2017-11-25 / 12:11:48
От якраз што і сигаретли і наркота і контрабас в цілому ото і є йіх політика ... Ти діду даже не представляєш які "страшні" гроші вони на тому заробили .
Но єслі тепер ... Наконєцто ... Взяли контроль над границьов ... Недовго чекати штоби тот форінт до чортовойі матері обвалився . вот увдиш через місяць -два і зачне йіх пропасницьов трусити ... А крики-зойки які будуть ?.

дід 2017-11-25 / 09:11:13
Перекрийте берегівським та виноградівським контрабандистам шляхи на хунгарію, но нараз ся заткнуть.
Бо їх хунгарія потрібна лиш сигатери туди возити, політикою тут і не пахне.

Вуву 2017-11-25 / 08:33:55
Я особисто вже не дивуюсь йіхнім галасливим заявам ... Але ... Повірте мені за вас соромно, (ваша принциповість вас знівуальовує ... Опускає нижче і нижче ваше реноме).

Вуву 2017-11-25 / 08:13:26
А що в такому разі вийграє і буде мати властиво сама хунія від такойі політики ... Ну тисне ... Тисне ... Аж очі вилазять і що далі ... який фінал всього цього ? Що з того буде мати ?
Якщо така політика на блокування украйіни ... То для чого тоді будувати обйіздну кільцеву дорогу ... Якщо блокують ... Для чого тоді маршрут пойізда будапешт - мукачево ... Якщо блокують ... Кому тоді вме це потрібно ... Нам чи вам .
Чи це така "протистуційна" політика подвійних стандартів .???

Вуву 2017-11-25 / 08:04:27
Те що сіяртов робить ... Якраз і є свідченням ... Що йіх вже принесли в політичну жертву. Що хуни закарпаття стали засобом політичнойі спекуляційі і шантажу на міжнародному рівні ... Для всоьго хунського урядового керівництва.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ