Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто

Чиновник країни, що стоїть на порозі виборів, заявляє, що вона «не принесе в жертву закарпатських угорців на вівтарі світової політики»

Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто повторив тезу про «дискримінаційність» українського закону про освіту і заявив, що Будапешт не може підтримати євроатлантичні зусилля України до скасування відповідного законодавства.

Про це він заявив на полях саміту в Брюсселі у п’ятницю, інформує Радіо Свобода.

«Ми не можемо цього зробити і підтримати євроатлантичні зусилля (України – ред.), адже Київ знехтував правами нацменшин і грубо порушив Угоду про асоціацію між ЄС та Україною, що вступила в силу на початку вересня», – сказав Сійярто.

За його словами, якщо для України важливо інтегруватися у структури ЄС і НАТО, вона повинна виконати свої міжнародні зобов’язання, зокрема відкликати, на думку міністра Сійярто, «дискримінаційний» щодо нацменшин України закон про освіту. Лише в цьому випадку Україна знову може розраховувати на повноцінну підтримку Угорщини, наголосив угорський урядовець.

Він також зазначив, що Угорщина «не принесе в жертву закарпатських угорців на вівтарі світової політики».

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнвіце-прем'єр-міністр Климпуш-Цинцадзе назвала Угорщину єдиною країною, яка не готова до діалогу з Україною і не виключила російський вплив на поведінку цієї країни.

25 листопада 2017р.

Теги: освіта, Угорщина, шантаж

Коментарі

сорри 2017-11-27 / 08:32:28
Нічого не відібрали. Залишаються і школи, і право навчатися рідною мовою. Розшили вивчення державної мови. Досить поширювати ут пропаганду Будапешта. Крапка.

Вуву 2017-11-27 / 03:35:36
Йіх не відібрали ... Йіх напаки поширили ... Пройде трохи часу і всі зрозуміють переваги нового лсвітнього закону ... Без всяких викручених "коментарів" з боку головних ідеологів "великойі орсаги"

Аватар 2017-11-26 / 20:59:17
Цигаретлики...Люди добрi...Мова йде про мовний закон в якому ВIДIБРАЛИ права нац.меньшин на освiту якi в них БУЛИ.Цигаретлики...

ПроїЖджаючому 2017-11-26 / 09:47:05
ВВП Польщі (на душу ) -$12 372
ВВП Угорщини (на душу)-$12 664
ВВП Словакії (на душу)-$16 495
ВВП України (на душу) -$ 2 185
( до війни) -$ 4 030
Проїждай далі , циганам мадярським цігаретлики ни забудь взяти .

Абдуловому 2017-11-26 / 08:10:09
Ти чув такий вираз як тіньова еконміка ? Якщр ні, то йди і вчись.

Вуву 2017-11-26 / 01:13:29
Люди наче не розуміють ... Що хуни як хуни ... Наші громадяни ... Не про них мова ... А про те що хунська політична верхівка ними примітивно маніпулє ... В всвоіх політичних інтересах. Про це мова першзавсе .
Навчіться відрізняти зерно від полови.

Це я 2017-11-25 / 22:23:38
проїжджаючий нераз
"Віслат!"
Що, поїхав по жалюгідний нюґдій?

проїжджаючий нераз 2017-11-25 / 19:14:40
Мадяри добрі люди, гонорові! Бограчі, левеші, мясива всяке добре робшять.Держать планку недивлячися ні на що!!!
Ні на грьобаний платний туалет на границі, ні на розвалені циганські села, де попадаєш у зону відчуження..аж страшно, ні на низькі зарплати, ні то що вони саме глибше у жопі по зрівнянню з тими же словаками...вже не каду про поляків і чехів...
Короче, гонор був, є і буде! Монголо-татарський народ гордий! Навіть коли в цурях і на коні! Віслат!

Абдулла 2017-11-25 / 18:44:14
До БІБІ...Ти мабуть дітвак бо яке відношення тоті сигаретлики та контрабас має вплив на форінт?Економіка уних непогана ВВП більший ніж у України дохід бюджету теж вищій 57 мілярдів баксів з них дотації з ЄС лише 3 мілярда....Якраз навпаки контрабас їм шкодит це наші з того жили

льотчик до Вуву 2017-11-25 / 16:53:22

Ну давайka зьома (земляк) блисни своїми знаннями з економіки, як контрабанда, сигарети і т.д. впливають на стабільність економіки мадярів і на курс форинта? А то шось ні як неможу зрозуміти твою думку. Незабудь спочатку порадитися з ким то в даній темі, бажано зі макроекономістом.

Абдулла 2017-11-25 / 12:56:31
До БІБІ ....влаштуйся на роботу репортером та пиши свої статті.Бо більше коментарів пишеш ніж автор статті

Вуву дідові 2017-11-25 / 12:11:48
От якраз што і сигаретли і наркота і контрабас в цілому ото і є йіх політика ... Ти діду даже не представляєш які "страшні" гроші вони на тому заробили .
Но єслі тепер ... Наконєцто ... Взяли контроль над границьов ... Недовго чекати штоби тот форінт до чортовойі матері обвалився . вот увдиш через місяць -два і зачне йіх пропасницьов трусити ... А крики-зойки які будуть ?.

дід 2017-11-25 / 09:11:13
Перекрийте берегівським та виноградівським контрабандистам шляхи на хунгарію, но нараз ся заткнуть.
Бо їх хунгарія потрібна лиш сигатери туди возити, політикою тут і не пахне.

Вуву 2017-11-25 / 08:33:55
Я особисто вже не дивуюсь йіхнім галасливим заявам ... Але ... Повірте мені за вас соромно, (ваша принциповість вас знівуальовує ... Опускає нижче і нижче ваше реноме).

Вуву 2017-11-25 / 08:13:26
А що в такому разі вийграє і буде мати властиво сама хунія від такойі політики ... Ну тисне ... Тисне ... Аж очі вилазять і що далі ... який фінал всього цього ? Що з того буде мати ?
Якщо така політика на блокування украйіни ... То для чого тоді будувати обйіздну кільцеву дорогу ... Якщо блокують ... Для чого тоді маршрут пойізда будапешт - мукачево ... Якщо блокують ... Кому тоді вме це потрібно ... Нам чи вам .
Чи це така "протистуційна" політика подвійних стандартів .???

Вуву 2017-11-25 / 08:04:27
Те що сіяртов робить ... Якраз і є свідченням ... Що йіх вже принесли в політичну жертву. Що хуни закарпаття стали засобом політичнойі спекуляційі і шантажу на міжнародному рівні ... Для всоьго хунського урядового керівництва.

НОВИНИ: Політика

06:08
/ 1
Литва та Канада виступили проти блокування Угорщиною співпраці України та НАТО
18:21
/ 1
Українці Угорщини вимагають від свого депутата скласти мандат за візит до окупованого Криму
05:49
/ 5
Нова атака Угорщини: Віктор Орбан ініціював перегляд відносин НАТО з Україною
02:28
/ 19
Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками
13:33
/ 4
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 20
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
16:03
/ 22
Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 11
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину