Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові

При цьому акцію націоналістів з "Йоббіка" перед посольством України в Будапешті пояснюють демократією.

Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові

Міністр закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто заявив, що через інцидент, що стався в Берегові на Закарпатті, коли учасники маршу під прапорами «Свободи», «Соколу», «Легіону свободи» та деяких інших національно-патріотичних організацій України зняли з мерії міста прапор Угорщини, посла України викликали до МЗС Угорщини, повідомляє Радіо Свобода.

У зв’язку з цим, сказав Сійярто, він закликав українську владу стримувати націоналістичні прояви цих організацій.

За його словами, у країні, де добре функціонують державні інституції і яка прагне інтегруватися в євроатлантичні структури, не повинні толерувати цей виступ та подібні до нього раніші заходи українських націоналістів на Закарпатті.

Міністр, перебуваючи у Брюсселі, також висловив сподівання, що українська сторона розслідує інцидент і притягне винних до відповідальності.

В Угорщині місяць тому, 13 жовтня, перед посольством України в Будапешті протестували прихильники правоекстремістської партії «Йоббік». На цю акцію вони вийшли з гаслом «Самовизначення для Закарпаття», попри рішучі протести з боку МЗС України.

Даючи дозвіл на проведення цього заходу, представники угорської влади пояснили свої дії тим, що в Угорщині громадяни, за конституцією цієї країни, можуть вільно висловлювати свої думки і політичну позицію.

 

14 листопада 2017р.

Теги: прапор, Берегово, Свобода, Угорщина

Коментарі

слон 2017-11-17 / 14:06:20
чмирі мадярські, а не справжні! угорці, шо виєте гі пси? То не 1939 рік ,коли ви нас різали байнетамі й щи ся фотографовалі... меркуйте на себе , шакали....

222 2017-11-15 / 19:33:25
:)
https://www.youtube.com/watch?v=rcOfbm5PlWk&feature=share

Наталка Майстренко 2017-11-14 / 17:53:36
Даєш в Мадярію послом Андрія Дещицю! Щоб заспівав їм тотожне до ла-ла-ла. Ич, як завили! А все ці, рошеноядні, їм дозволяють. Нехай подбають про стримування від втручання у внутрішні справи своїх "послів" та свої крайньо-радикальні націоналістичні партії та сили. Як кажуть, скалку в чужому очі бачать, а бревно у себе і не помічають. Хто б переймався чужим, тільки не Мадярія

Громадянин України 2017-11-14 / 11:16:52
Нехай Угорщина повісить на своїх державних установах українські прапори і тоді це буде виглядати як дружба, а не...

Закарпатцю 2017-11-14 / 10:45:04
Но він не лиш резину тягне ... То такий дядя што тягне всйо підряд ,што мож тягнути і тягнеся.

Вуву 2017-11-14 / 10:42:06
Но єслі сіярто в помощ маскалю дасть бринзовича і укріпить іллдикою орос ... Віннеція може і невидержати такого "наступлєнія". У клімкіна в запасі іше єсть время.

Закарпатець 2017-11-14 / 10:34:31
Та най уже їм Москаль нараз каже, що вертаємеся у Європу та будеме там чекати Україну, що резину тягне.

Вуву 2017-11-14 / 10:24:57
А . да. Маскаля тоже визвуть май пізніше ... по дорозі у виннеційю через бударпешт ... На консультаційю.
Він там має "толкати рєчь" по несогласію із освтнім законом .
... но то буде іше номер .

Украйінцю 2017-11-14 / 10:18:32
Ну вот так всігда ці тут всяких ділов навитворяуть ... А вона ... посол ... мусить там за них всіх оддуватися ... Такоє якби она тото всьйо сама учинла і вусьйому виновата.

Вуву 2017-11-14 / 10:08:36
Трудно ото канєшно сказати но дурний прімер зарітельний ... Може і квебек в канаді типирь флаг франційі повісить ... Знаєте да ?
Ци може в арізоні мексиканський появиться ... Врємя шчас такоє ... Чорті шо поймеш ?
Зато в берегові уже давно всйо готово .

Вуву 2017-11-14 / 10:01:58
Тоті флаги понаципляли усюди де лем мож ... На основанійі закона про мєстні органи самоуправління ... Та тоді получається ош ушитко тото законно . айбо із другойі сторони ото канєшно дико виглядить ... Ош на украйінській територійі висять флаги другойі страни .
Такойі сильнойі демократійі точно нигде ни є . но вот у нас много што можна (і то законно)што і в америці от такого можуть позавідовати і позеленіти. Такшто учіться сокалошні демократи як ото має бити.

мова 2017-11-14 / 08:23:14
як пише в одній байці: "Моська лает, а караван идет..."
Є Конституція, там розтлумачено опис прапора держави Україна і на державній установі повинен встановлюватися державний прапор України.
А так хай собі поскавулить (поЙоббікає), Пейтер-авантюрист будапештський...
Хочеш, жирний будапешт, пересварити, нас угорці з українцями?
Боту, вам під ніс, жирні котИ!!!

НОВИНИ: Політика

04:40
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 5
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради