В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 11 листопада, в рамках анонсованого "Маршу сили" з нагоди річниці заснування Націоналістичного руху "Карпатська Січ" близько двох сотень активістів цієї організації та їх побратимів з різних регіонів України і навіть Європи "вкорте показали свою силу, дисципліну, ідейну загартованість і довели, що Ужгород – правий".

В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Націоналістичного руху "Карпатська Січ".

Як йдеться у повідомленні, під прапорами Карпатської Січі та кельтськими хрестами чорна колона рухалась традиційним маршрутом, викрикуючи гасла, що передають ідеї та цілі організації. 

На центральній площі міста націоналісти віддали шану своїм загиблим "у боях із режимом внутрішньої окупації та на східному фронті" побратимам, зачитавши їх імена і викрикуючи, піднявши догори праві руки, "Присутній!". Запаливши фаєри, колона рушила до братської могили своїх попередників – січовиків, "дорогою та прикладом яких" слідує "нова генерація праворадикальних бійців". 

"В час тотальної розрухи ми стали оберігачами Традиції. Тоді, коли ліберальні сили всіляко сіють ворожнечу поміж європейськими націоналістами, ми виступаємо проти шовінізму і робимо кроки до примирення заради майбутнього Білої Європи", – декларують у "Карпатській Січі".

Раніше цього ж дня, як уже інформувало Закарпаття онлайн"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи".

13 листопада 2017р.

Теги: Карпатська Січ, націоналіст, марш

Коментарі

Яяя 2018-03-08 / 19:18:38


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


василь 2017-11-20 / 21:14:49
мадярону іштвану треба намордник з гандона натягнути.падла мадяронська.

конарь 2017-11-20 / 21:10:43
калап долу перед героями... слава героям.

Додаші 2017-11-15 / 07:57:55
І шо тобі подобається ?

Даша 2017-11-14 / 20:33:39
А мені подобається

Вуву 2017-11-14 / 19:42:39
Стасік ... Ти хочеш сказати що такі як ти по 18-20 років ... Вже "знайшли себе" в цьому світі ?

Стас 2017-11-14 / 08:50:03
читаючи негативні коменти, шо вони проплачені, чому вони в чорному, а чому з кельтом а не з хрестом православним, а чому в балаклавах, а чому кричать разом і до кінця....складається думка що це пишуть, обичні тролі, або хтось із тих хворих людей(секс меншин), феменісток, які в цьому світі ще не знайшли себе, лічитись вам потрібно.

Прохожому 2017-11-13 / 18:41:42
Деяким людям вистачає такого дашевого маршу маргіналів і блебса ... Головне "щоб були красіві кричалки" ... І все і більше нічого . в голові очевидно вакум.

Вуву. Анігдот в тему 2017-11-13 / 18:34:36
Приходить єврей до лікаря...
Доктор у мєня проблема...
Ну снімайте штани ...шчас посмотрім
ДА вот ето ДА ...ну ви знаєте я такого вобще не відєл ... За всю свою практіку такого не встрєчал ... Вот ето ДА.
Еврей ... Спасібо доктор ви мне льстітє.

Дубо щит(у) 2017-11-13 / 18:28:45
А які традиційні цінності вони захищають якщо вийшли під чорним прапором з кельтським хрестом . це наші предвічні цігності? Чого не вийшли під православним нашим хрестом?
Чи може до цінностей вже почали відносити крики в нічному місті ... Яке перейшло від сімейних сварок і криків в сімях між чоловіком і жінкою ? Це наші "цінності" ?
Разом і до кінця ... До якого КІНЦЯ ?

Олекса 2017-11-13 / 16:09:13


Хамство і тролінг. З таким рівнем спілкування вам - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Бейло 2017-11-13 / 15:34:30
Егорушка а ти часом не з Чікоша втік?

єгор 2017-11-13 / 14:48:57
і хто цей цирк проплатив? Краще б дали кошти хворим дітям.Як на мене, то це викликає сміх.Учасники, схоже , втекли з хелуіна.

Торін Дубощит 2017-11-13 / 14:09:57
Молодці, друзі!Організація заходу на вищому рівні.Добре,що є люди,готові захищати Традиційні цінності.За нами правда.Захід правий!Разом - і до кінця!

Іван 2017-11-13 / 13:35:17


Оберіть один нік і коментуйте під ним, а не створюйте видимість масової підтримки, штампуючи коментарі під різними ніками, зате з однієї ай-пі адреси. Адмін


Аркадій 2017-11-13 / 12:56:34
Все пройшло чотко, молодці пацани

no pasaran 2017-11-13 / 12:49:12
Кошмар... :(

Невідомий 2017-11-13 / 12:34:54
Уважуха пацанам норм тему роблять!!!

ната 2017-11-13 / 10:09:48
цілий горотдєл вигнали охороняти їх, менти були налякані йдучи туди.

до якогось там Вуву 2017-11-13 / 08:51:49
в нас є проблеми з циганами, не з усіма, але більшість, то лінтяї, рознощики зараз, наркоторговці, крадачі, необразовані, лем знають на дітях гроші заробляти!А "біженців"нелегалів нам в країну НЕ ТРЕБА!я сам їх буду гнати звідци.Нам не потрібно такого як в Європі, є надія лиш на цих безбашиних націоналістів.

НОВИНИ: Політика

04:40
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 6
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради