Україна та Словаччина підпишуть угоду про малий прикордонний рух

Президенти України та Словаччини Віктор Ющенко й Іван Гашпарович заявляють, що угоду про малий прикордонний рух буде підписано після проходження внутрішніх процедур у кожній країні.

Україна та Словаччина підпишуть угоду про малий прикордонний рух

«Ми знайшли повне взаєморозуміння в підписанні угоди про малий прикордонний рух... Угода про малий прикордонний рух відпрацьована і проходить внутрішні процедури у словацької та української сторін», — сказав президент України на спільній із президентом Словаччині прес-конференції вчора в Ужгороді.

В.Ющенко також зазначив, що для забезпечення сучасного транспортного руху і руху людей через кордон потрібна нова політика в організації роботи пропускних пунктів на кордоні. Він нагадав, що в ужгородському напрямку за рік кордон перетинають 2,5 млн. громадян і 750 тис. тонн вантажів. Глава української держави також зауважив, що для України дуже актуальним є питання проведення спільного з представниками Словаччини митного контролю.

У свою чергу І.Гашпарович зазначив, що угоді про малий прикордонний рух Словаччина приділяє «дуже велику увагу». «Ми в майбутньому бачимо не лише реалізацію цієї угоди, але й можливість певного спрощення при перетині кордону громадянами двох країн», — сказав І. Гашпарович. Водночас він зауважив, що, переходячи україно-словацький кордон, люди потрапляють на територію Євросоюзу, й тому потрібно враховувати існуючі правила Євросоюзу.

«Ми маємо прислухатися і поважати погляди Євросоюзу з точки зору захисту його кордонів», — підкреслив президент Словаччини.

15 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

08:24
/ 5
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
» Всі новини