Угорські школярі, фінансовані Угорщиною, шукають на Закарпатті "великодержавного" турула і Велику Угорщину (ВІДЕО)

Близько сорока дітей із міста Тотобаня, що поблизу Будапешта, приїхали на чотири дні на Закарпаття, для знайомства із краєм, "землі якого колись історично належали Угорщині", інформує "Перший кабельний".

Угорські школярі, фінансовані Угорщиною, шукають на Закарпатті "великодержавного" турула і Велику Угорщину (ВІДЕО)

Після Ужгорода, Хуста та Вишкова завітали до Мукачева.

Як повідомляється, Угорщина постійно фінансує такі поїздки школярів в регіони, які колись входили до складу так званої "Великої Угорщини". Однак, якщо раніше вони їздили переважно до Румунії та Словаччини, то тепер програмою поїздки було передбачено візит на Закарпаття.

Що суттєво, тут угорським дітям дали завдання шукати турула -  важливий національний символ угорців, котрий, як зазначається в українській Вікіпедії, є особливо популярним серед прихильників ідеї так званої "Великої Угорщини", що прагнуть повернення угорських кордонів, дійсних до укладання Тріанонського договору.

Один із таких було встановлено вже в часи незалежної України в мукачівському замку "Паланок", де і відбулися зйомки репортажу.

Що суттєво, пошуками турула, але вже в Угорщині, у квітні наступного року займуть також і учнів ужгородської угорської гімназії, які цього разу приймали своїх однолітків на Закарпатті.

03 листопада 2017р.

Теги: турул, Угорщина

Коментарі

Люда Орос 04.11.2017 / 13:24:03
Нічого собі "поблизу Будапешта". А ви в курсі, що Тотобаня за сотню кілометрів від словацького і австрійського кордонів?

Вуву 03.11.2017 / 16:59:14
А хуни взагалі до всіх зверхньо ставляться ... Навіть якщо в носі стирчать шмарки і голова нечесана.

до Вуву 03.11.2017 / 08:34:42
не думаю... Але років 10 тому доводилося побувати в румунському Сигіті, не знаю, як кому, але відчувалося таке собі якесь зверхнє відношення угорців до румунів. До речі, в Мукачеві, до "качки" на замку ведуть вулиці, такі як вулиця Ілони Зріні та інші...
Але... риба гниє з голови і поки в будапешті при владі буда купка крайніх правих авантюристів з признаками фашизма на ранній стадії розвитку, до тих пір Угорщина буде гемороєм на тілі Європи

Вуву 03.11.2017 / 06:52:42
Підскажіть хто знає ... А в словаччині і в румунійі теж хуни наставили свойіх "качок" ... Чи то тільки в нас на закарпатті. ?

НОВИНИ: Політика

05:35
/ 1
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 2
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 6
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 11
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
» Всі новини