Закарпатець у складі команди виграв марафонську естафету на Wizz Air Kyiv City Marathon (ФОТО)

Усього за першість в естафеті боролися близько 150 команд

8 жовтня в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon команда SauconyUkraineTeam з чотирьох бігунів - Дмитро Харченко, Василь Беца, Тарас Сало і Вадим Рогозівський виграла естафетний забіг на 42 кілометри. В нагороду спортсмени отримали пам'ятні кубки та сертифікати від спонсорів.

"У марафоні естафету поділили на чотири етапи - три ділянки по 10 кілометрів і фінальний - 12 км. Я біг другий відрізок. І шалено радий, що в Києві бігові змагання набирають все більшого масштабу. Та й взагалі - бігати стало модно. Це не може не радувати", - поділився враженнями бігун з закарпатського Воловця Василь Беца.

До слова, всього за першість в естафеті боролися близько 150 команд. А сам київський марафон зібрав більше 10 тисяч учасників з 52 країн світу.