Мукачівці у складі збірної України вибороли "срібло" Чемпіонату світу з Шотокан карате-до в Угорщині (ФОТО)

У ці вихідні в м. Егер, що на півночі Угорщини (біля південних схилів гірських масивів Бюкк і Матра), відбувся 25th World Shotokan Karate Championship and the 10th Kohai World Cup

Організатором змагань виступила міжнародна федерація з Шотокан карате-до SKDUN.

Понад 1000 учасників з 36 країн на семи майданчиках упродовж трьох днів виборювали звання найкращих спортсменів.

На цих змаганнях Закарпатську область у складі збірної України представив Мукачівський спортивний клуб карате Шотокан «Сінай», що його очолює тренер вищої категорії, майстер спорту України з карате, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань Роман Маслиган. Мукачівські каратисти змагались як в особистих, так і в командних розділах програми.

У перший день турніру бронзову нагороду у скарбничку команди приніс неодноразовий призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань Максим Смочко. Цей юнак відчайдушно крокував до своєї нагороди, перемагаючи спортсменів з Сербії, Угорщини, Румунії, Литви та інших країн. Але, нажаль, травма не дозволила юнакові пробитися до фіналу.

У розпал змагань виступила наша «стінка» в розділі командного куміте «мікс». Це були чотири закарпатські спортсмени, а саме Максим Гонак, Максим Смочко, Софія Фабрицій та Миколай Маслиган. Представники команди змогли пробитися до фіналу  змагань, лише в додатковий час, поступившись команді Румуня-1 (з рахунком 10-9). Закарпатські спортсмени за сумою балів зайняли другу сходинку п’єдесталу пошани, перемігши команди з Болгарії, Угорщини та Румунії-2.

Не зважаючи на щільний графік проведення турніру, спортсменам у вечірній час вдалося відвідати історичні місця та центральну частину міста Егер та весело провести час у місцевих розважальних закладах.

Наразі спортсмени готуються до всеукраїнських і обласних змагань, що пройдуть у листопаді в Харкові та Мукачеві.