У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

У КМКСі хочуть скаржитися до правоохоронних органів

У школі в Соломонові на Ужгородщині працівники СБУ вилучили прапор, герб та гімн Угорщини

Люди, які представилися співробітниками СБУ зняли зі шкільної будівлі угорські символи, передає Главком.

За словами голови місцевої організації КМКС Каталін Палко, вчора з угорськомовної ЗОШ І-ІІ ст. у селі Соломоново Ужгородського району невідомі зняли всі угорські символи – а саме прапор, у фойє – герб та гімн Угорщини. Про це повідомляє видання karpataljalap.net.

Видання також звернулося за коментарем до директора школи Нори Лешко-Ковач. Вона сказала, що її ввечері чекали троє людей, які представилися співробітниками Служби безпеки України. Раніше вони вже навідувалися до навчального закладу. Нібито під приводом розслідування щодо «розповсюдження сепаратистських ідей» деякими педагогами.

А далі вилучили з будівлі прапор Угорщини, текст гімну Угорщини та зображення герба. Нібито через порушення українського законодавства.

Наразі про інцидент стало відомо в центральному офісі КМКС. Зокрема голова Ужгородської районної організації Лівія Балог каже, що законами України передбачено використання у громадських місцях символів національних меншин. Відповідно в організації планують подати скаргу на дії невідомих осіб до правоохоронних органів.

Що суттєво, як можна побачити на фото, на фасаді школи висів навіть не державний прапор Угорщини, а неузаконений в цій країні так званий "неофіційний державний прапор"– з гербом, який, насправді, є прапором Угорської імперії до 1918 року і прапор Угорського королівства при регенті Міклоші Горті та фашисті Ференцові Салаші.

05 жовтня 2017р.

Теги: символ, Угорщина, Соломоново

Коментарі

Патріоту 2017-10-09 / 17:55:45
Так як ми були патріоти недороблені ,то ми вирішили змінити ситуацію і виправляємо свойі помилки. Вуву.

Гість 2017-10-08 / 00:32:50
Це навіть не угорський прапор, а символ мертвої імперії, яка століттями гнобила наших предків. Ще менш, ніж 100 років тому в угорські поліцаї в буквальному розумінні били наших прадідів по хребту, коли чули від них рідну мову. Як такий прапор може висіти на школі?

Вуву 2017-10-05 / 21:03:55
А тих паспортів ... Що хуни пороздавали ... мало ?
А тих памятників і меморіальних дошок ... Мало ?
А прапорів що понавішувли ... З гербами та гімнами ... Мало ?
Правда автономія в них зівалась ...
Але вони і решта всяких там "не мадярів" судячи з усього ... на тому не заспокояться.

патріот 2017-10-05 / 19:11:36
Яка різниця, який прапор. Будьте людьми. Бо усі стали за рік патріоти недороблені, дотепер незаважало нічого.

патріот 2017-10-05 / 19:08:30
Наш президент говорить у інших країнах на англійській мові. Це правильно.

Forty 2017-10-05 / 18:44:37
Повністю підтримую СБУ , угорським прапорам ,особливо таким не місце на українських школах

Не мадяр 2017-10-05 / 14:48:54
Чому не раніше? Чому така невпененість збоку СБУ? Вважаю рішучише потрібно діяти якшо порушення законодавтсва України. Гута би вас забила )))

*** 2017-10-05 / 14:18:59
А якщо в Києві висять прапори ЄС або США, якщо законопроекти в ВР подаються спочатку на англ мові? То що, повна капітуляція чи СБУ винне?

Бердянець 2017-10-05 / 14:05:28


Коментар видалено. Адмін


Простий 2017-10-05 / 12:43:04
СБУ зробили все правильно, адже в українських школах де вивчають українську мову не повинно бути других прапорів крім українського, і угорський прапор немає ніякого значення до наших шкіл , до того ж такий прапор не повинен висіти на українських школах

Закарпатець 2017-10-05 / 12:34:55
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Закарпатець 2017-10-05 / 12:32:06
На державних установах, а тим більше школах, повинна бути виключно державна, тобто, українська символіка! Кому це не подобається "чемодан-вокзал- Будапешт!"

Пересічний 2017-10-05 / 12:29:20
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Пересічний 2017-10-05 / 12:26:45
Це чергова провокація самих мадярів! Самі зірвали, самі розпіарили, а потім казатимуть, що їх "ущимляють"!

Срібний 2017-10-05 / 11:54:54
До речі по поводу Деяка він СБУШНА особа і вчора в пяному угарі залетів на поліцейських. При собі мав холодну зброю.Шановний пан ГелеТей і його пасинок брат сонця Головка досить вирощувати під егідою Патриотів України таку мраз Яка вчора зробила погром і нанесла тілесні пошкодження громадянам України мешканцям міста Ужгорода вся відповідальність за їх діяння лягне на ваші плечі. І потім не дивуйтесь чуму брат сонця підорлик ,а у декого за вагітнети не получаєця.

west 2017-10-05 / 11:44:54
Всё правильно сделали. На государственных учреждениях ни должно быть никаких других флагов, кроме государственного.

Вуву 2017-10-05 / 11:35:08
Хто невірить ... ( Можете самі переконатись) ... Подивіться на яких машинах йіздять начальник виноградівського СБУ ...берегівського і обласного в. Ужгороді ?
І все буде ясно ... "Як божий день".

Українець 2017-10-05 / 11:29:51
Де сперматозоїди Марчищак і Деяк? Не залучили Данацка і решти виблядків.Рекомендую перевірити офіційні бланки та кутові штампи, гербові печатки сільських рад і о хуїїете від побаченого. Вони на угоський мові.

Вуву 2017-10-05 / 11:04:14
СБУ ... служба безпеки уголовників (в буквальному розумінні).

Вуву 2017-10-05 / 11:01:55
До слова ...до 2014 в донецькій і луганській об.(яку очолював маскаль) ... До СБУ ... теж не було ніяких питань.

НОВИНИ: Політика

11:30
Олімпійський день буде в Ужгороді 23 червня
15:03
/ 9
Київський очільник закарпатських "слуг" розпочав "війну" проти "місцевих" з "Рідного Закарпаття" (ДОКУМЕНТ)
05:14
/ 18
Заступник мера Ужгорода Шимон намагається усунути з посади іншого заступника (ДОКУМЕНТ)
04:19
/ 10
Віктор Пащенко: "Не особистості визначають хід історії, а конкретні умови висувають на авансцену ті чи інші особистості"
20:35
/ 30
Ті, хто підтримують ідею "окремішності" Мукачівської ГКЄ, роблять це не просто так, — о. Василь Мандзюк
10:40
/ 1
Київський апеляційний суд залишив у силі арешт 127 га землі Медведчука на Закарпатті
05:58
/ 4
Угорщина знову відряджає на Закарпаття посадовця, якому заборонено в’їзд в Україну
23:36
/ 1
Наступного тижня ВР голосуватиме законопроєкт про криміналізацію контрабанди
22:43
/ 3
Україна через пів року нарешті дозволила Угорщині призначити генконсулів на Закарпатті
16:34
/ 2
Україна та Словаччина у найближчому часі розблокують роботу аеропорту "Ужгород"
22:22
/ 7
Оприлюднено пофракційне голосування депутатів Закарпатської обласної ради, які "провалили" питання Великоберезнянської школи-інтернату
09:36
/ 2
На Закарпатті скасували посвідки вірмену й росіянину із "санкційного" списку РНБО
17:47
/ 8
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Добромільського
23:40
/ 18
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 8
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 42
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 32
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом