З нагоди Дня бібліотек головна книгозбірня Закарпаття підготувала насичену програму (ВІДЕО)

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Напередодні обласна книгозбірня імені Ф. Потушняка підготувала насичену програму. З нагоди свята проводять різні акції: «Запишися до бібліотеки безкоштовно!», «Подаруй бібліотеці книгу!», «Читати — це модно». Для відвідувачів підготували різні фотозони та виставки.

З нагоди Дня бібліотек головна книгозбірня Закарпаття підготувала насичену програму (ВІДЕО)

Євгенія Напуда, завідувач відділу обслуговування Закарпатської обласної бібліотеки ім.Ф. Потушняка:

– Тут позаду мене стоїть наш бібліотечний Бред Пітт, як я його називаю. Мої колеги, які його майстрували, назвали охоронцем книжкового лісу. На 2 поверсі у відділі бібліографії у нас працюють 2 фотозони: це  книжкова криниця а також бібліогодинник, який має хвилини бібліотечного часу. Хвилинами часу є видання нашої бібліотеки. Крім того, у нас є спеціальні розтяжки  до Дня бібліотек, супербібліотекар і супербібліотекарка і кожен може спробувати себе в цій ролі.

Бібліотекарів привітали з прийдешнім святом і нагадали про важливість цієї професії.  А  от  відвідувачів   продовжили  дивувати родзинками. Наприклад, підготували фотозону «Я люблю бібліотеку» а також літературну мапу Закарпаття з творами відомих письменників краю. А з вулиці можна побачити інсталяцію у вигляді святкового торта й виставку цінних та унікальних видань. Також для користувачів бібліотеки діє спеціальна акція «Прощення гріхів», коли працівники списують з обліку  боржників. Бібліотекарі намагаються щоразу осучаснити книгозбірню, вигадують цікаві заходи, аби привабити якомога більшу кількість осіб. Станом на 2016 рік в обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка були зареєстровані  близько 20 тисяч користувачів.

29 вересня 2017р.

Теги: бібліотека, книжка

Коментарі

Вуву 29.09.2017 / 21:07:42
В такий спосіб може відбуватись і розкрадання самих фондів бібліотеки ... Де на "когось" щось "колись" оформили ...він не повернув .... А ми такі добрі ... Спишемо ... А потім виявляється що це була якась історична книга 1920 року видання (для прикладу) ... Томуто й бардак і на право і на ліво . А хто проводить контроль чи ревізію бібліотеки ... ??? Дайте відповідь ???

Вуву 29.09.2017 / 21:01:47
Я можу помилятись ... Але це дурість ... Бо як списувати боржникам взяті книги ... То спонуеатиме до ще більшого неповернення ... Бо буде як традиція яка переходить в "норму"
По нормальному бібліотеки (деяких крайінах) ... Висилають поштову листівку з проханням повернути книгу ...по цьму нароховується штраф і пеня ... Через місяць ще раз ... З іще більшим штрафом ... І ще через місяць ... Вас інформують що справу за неповернену книгу напрвили в суд ...
І через 20 днів ...ви йдете в суд ...
Де з вас знімуть "стружку" ... так що і 20му будете заказувати.
А якщо не зявитесь в суд ... Вас забивають в компютер з усіма подальшими наслідками ..... І тоді порядок.

НОВИНИ: Культура

16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
23:53
В ужгородському скансені презентують книжку Михайла Марковича "Ватра в Карпатах"
» Всі новини