Село Богдан - лише невелика частина усього гуцульського краю. Але і для нього властиві свої історія, побут людей, чарівність природи.
Подія почалася освяченням музею, здійсненого священиками сусідніх сіл на чолі з настоятелем богданського храму отцем Володимиром Руснаком.
Урочистості з нагоди відкриття краєзнавчого музею зібрали чимало жителів та гостей села. Привітати богданців з цією довгоочікуваною подією завітали голова РДА Павло Басараба, голова районної ради Василь Дан, Юрій Беркела, Юрій Бендак та заслужений майстер народної творчості України Юрій Павлович.
Почесне право перерізати стрічку було надано голові Богданської сільської ради Степану Мільчевичу, голові районної державної адміністрація Павлу Басарабі та голові районної ради Василю Дану.
Над створенням музею спільними зусиллями працювали влада та громадськість. Тому не одноразово звучали слова вдячності за пропозицію та сприяння голові сільради Степану Мільчевичу. Він в свою чергу відмітив подяками людей які також зробили неоціненний внесок у його створення, наповнення унікальними експонатами.
Слова подяки усім тим людям, хто долучився до цієї гарної справи, хто працював над тим, аби створити музей, звучали і від ведучої свята - завідувачки Богданської сільської бібліотеки Тетяни Вечернюк. Вона також наголосила, що продовжується пошук небайдужих людей, які готові подарувати для села неоціненні експонати.
Свої мелодії учасникам заходу дарував оркестер гуцульських інструментів та учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури. Далі кожен з присутніх мав можливість ознайомитись з експозицією музею.
Отож, гостинна "Гуцульська хатинка" вже чекає на відвідувачів.
Музей розташований у привабливій зеленій зоні, на подвір’ї Богданської сільської ради за адресою - Закарпатська обл., Рахівський район, с. Богдан, вул. Шевченка, 114. Експонатів налічується біля сотні. Тут милують око гуцульські старовинні рушники, одяг гуцулів, ліжники та різноманітні атрибути гуцульських промислів, в тому числі й знаряддя праці. Серед найбільш привабливих для відвідувачів предметів – самопрядка, старовинні ікони, гелітки, точильний станок.
Отож, сьогодні можна з упевненістю сказати, що музей стане однією з визитівокьмальовничого села Богдан.