Конференція зініційована та організована професором мережі університетів штату Джорджія Дональдом Девісом (США й пройшла за участі цілого ряду американських та українських спонсорів та партнерів. Одним із партнерів виступив й Карпатський біосферний заповідник..
У роботі конференції взяли участь більше тридцяти науковців, спеціалістів та представників громадянського суспільства із США, а також велика група представників наукових установ, органів місцевого самоврядування та громадських організацій Карпатського регіону.
На конференції, у контексті реалізації Глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року, ґрунтовно проаналізовано досвід та проблеми сталого розвитку в американському гірському регіоні Апалачі та в Українських Карпатах.
19-20 вересня пленарні засідання проводились у Яремчі. А 21 вересня у Рахові, на базі Карпатського біосферного заповідника, пройшло заключне пленарне засідання конференції. ЇЇ учасники відвідали Музей екології гір та історії природокористування в Карпатах та розглянули питання сталого лісового господарства, євреїв в Закарпатті та зсувних процесів в Польщі.
Перед учасниками конференції з доповіддю «Про роль Карпатського біосферного заповідника в реалізації стратегії сталого розвитку в Карпатах» виступив доктор біологічних наук, професор, заступник директора Карпатського біосферного заповідника Федір Гамор. А професор мережі університетів штату Джорджія Дональд Дейвіс зупинився на багаторічному досвіді його співпраці з адміністрацією Карпатського біосферного заповідника, повідомив Закарпаття онлайн доктор біологічних наук, професор, заступник директора Карпатського біосферного заповідника Федір Гамор.
Іштван 2017-09-23 / 14:36:54
Який стосунок мають організатори до сталого розвитку лісового господарства, а тим паче до проблем євреїв! Скоріше зазначений захід- це "списання" грантових коштів далеко не фахівцями у цих питаннях.
перекладач 2017-09-23 / 12:37:49
Та бздури якісь, якийсь горох з капустою! По-гуглив перші 10 англійських сторінок по Апалачі-Карпати - тільки на 2-х є згадка про євреїв. В одному місці згадані через кому, як нацменшини Краю поряд з ромами та німцями, у іншому - у праці пана проф. Д. Дейвіса як останне у списку використане першоджерело "Апалачська історія: євреї вугольних полів".
Так що у нашому випадку - перекладацька "атсєбятіна".
ІВАН 2017-09-23 / 10:31:32
Що це таке: "...розглянули питання сталого лісового господарства, євреїв в Закарпатті та зсувних процесів в Польщі"? До чого тут євреї? Вони, що "всю воду випили"?