На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

Як відомо, під час засідання депутати облради мають на меті звертатися до Президента Петра Порошенка із проханням не підписувати закон "Про освіту" й відправити його на доопрацювання.

На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

"Ужгород зараз: на сесію облради не пропускають громадськість, ветеранів російсько-української війни та журналістів, які прийшли підтримати своє вчорашнє звернення про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

Про це з місця подій повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, поліція мотивує такі заходи оперативною інформацією, що учасники мітингу прланують вчинити провокації на сесії, яка почалась о 11:00. Водночас також не пускають і учасників другого мітингу "проти ГЕС", які прийшли підтримати розроблене активістами Хустщини звернення облради до вищого керівництва держави.

21 вересня 2017р.

Теги: сесія, оборада

Коментарі

Емiгрант 2017-09-21 / 16:57:46
Хтось забороняйе вчителям викладати бiльше урокiв украiнськоi мови в нацiональних школах?

Вуву 2017-09-21 / 15:53:51
А ви як хотіли ... Якщо мати рахунки з баблом на хунах ... Та всяку нерухомість ... та з гарантіями того що вас там "прикриють" ... щоб ніхто нічого невзнав ... То це ще ліпше як панамські офшори .
А як є шоколадна фабрика і в центрі будапешта магазин ... То є чим тоді тиснути ... "На прийняття правильних рішень"
.....серіал ... липецька кондфабрика # 2 ... (Ті самі методи)
Тож чи підпише пЭтья ... ЗАКОН ?!

Народ 2017-09-21 / 13:53:52
Молодці! Оце демократія ! Проголосували і все .А деякі "гості" нехай своїх земляків у смітник повкидують .Раджу тим хто пише коменти, самому вивчити українську мову.

пішта 2017-09-21 / 13:16:01
не нравится най ідуть із своїми паспортами у мадярщину і там права качають, там все буде у них ОК
най тут воду не мутять самі розпалюють ненавсить, скоро мадяри будуть значніші як ми українці

пішта 2017-09-21 / 13:13:58
а я за мовний закон без змін, даже кіть Москаль проти нього.
живуть мадяри в Україні хай учать державну мову, а дома хлть на турецькійговорять, і в школах доста початкові класи на мадлярській учитисяЮ, а далі укрїнською, бл живуть нацменшини тут а писати грамотно деякі незнають заяву просту
ніхто іх не утискає, всу жізнь живуть як урі ембер нікому вони не нужні із своїми правами, їм усі привілегії все життя, так что все нормально закон правильний

Срібний 2017-09-21 / 12:48:43
І стоїть мусорська наволоч покидьок Ус Роман. Де треба то там він учасник бойових дій дві сука земельні ділянки в в Ужгороді замутив одного цільового призначення . І біля входу в ода падла стоїть і не пускає реальних патріотів!Романе ти обертень в погонах і гнида з великої букви!

Гість 2017-09-21 / 12:37:50


Жах!!! У мене питання нах***й тоді ми цю кашу заварювали? Вчора московського попа в Мукачеві нагороджував військові з командування Сухопутних військ нагородою в Обличі цілого полковника Коваленко.Активісти викидуй те в мусорку цю мерзоту!


Бодя 2017-09-21 / 12:05:00
На сесію пускають лише після того як Рівіс проставляє печатку в паспорт.

Борис 2017-09-21 / 12:02:19
Закон про освіту -вкрай важливо. Одночасно хай депутати облради і громадські активісти примусять голову ради Михайла Рівіса пояснити, як він зробив собі, своїм заступикам, начальникам управлінь облради зарплати по 25-30 тисяч гривень!!! і вимагати врізати їх до реальних 6-7 тисяч. Ця обласна рада нічого не робить, тільки ділить, роздає землю, лобіює свої інтереси. І переважно займає антиукраїнську позицію.

Богдан Рущак 2017-09-21 / 11:44:07
Хай громадськість розходиться бо Вітя Антібіотик може згадати молодість та пендриком утріскати активістів

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 15
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України