На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

Як відомо, під час засідання депутати облради мають на меті звертатися до Президента Петра Порошенка із проханням не підписувати закон "Про освіту" й відправити його на доопрацювання.

На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

"Ужгород зараз: на сесію облради не пропускають громадськість, ветеранів російсько-української війни та журналістів, які прийшли підтримати своє вчорашнє звернення про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

Про це з місця подій повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, поліція мотивує такі заходи оперативною інформацією, що учасники мітингу прланують вчинити провокації на сесії, яка почалась о 11:00. Водночас також не пускають і учасників другого мітингу "проти ГЕС", які прийшли підтримати розроблене активістами Хустщини звернення облради до вищого керівництва держави.

21 вересня 2017р.

Теги: сесія, оборада

Коментарі

Емiгрант 2017-09-21 / 16:57:46
Хтось забороняйе вчителям викладати бiльше урокiв украiнськоi мови в нацiональних школах?

Вуву 2017-09-21 / 15:53:51
А ви як хотіли ... Якщо мати рахунки з баблом на хунах ... Та всяку нерухомість ... та з гарантіями того що вас там "прикриють" ... щоб ніхто нічого невзнав ... То це ще ліпше як панамські офшори .
А як є шоколадна фабрика і в центрі будапешта магазин ... То є чим тоді тиснути ... "На прийняття правильних рішень"
.....серіал ... липецька кондфабрика # 2 ... (Ті самі методи)
Тож чи підпише пЭтья ... ЗАКОН ?!

Народ 2017-09-21 / 13:53:52
Молодці! Оце демократія ! Проголосували і все .А деякі "гості" нехай своїх земляків у смітник повкидують .Раджу тим хто пише коменти, самому вивчити українську мову.

пішта 2017-09-21 / 13:16:01
не нравится най ідуть із своїми паспортами у мадярщину і там права качають, там все буде у них ОК
най тут воду не мутять самі розпалюють ненавсить, скоро мадяри будуть значніші як ми українці

пішта 2017-09-21 / 13:13:58
а я за мовний закон без змін, даже кіть Москаль проти нього.
живуть мадяри в Україні хай учать державну мову, а дома хлть на турецькійговорять, і в школах доста початкові класи на мадлярській учитисяЮ, а далі укрїнською, бл живуть нацменшини тут а писати грамотно деякі незнають заяву просту
ніхто іх не утискає, всу жізнь живуть як урі ембер нікому вони не нужні із своїми правами, їм усі привілегії все життя, так что все нормально закон правильний

Срібний 2017-09-21 / 12:48:43
І стоїть мусорська наволоч покидьок Ус Роман. Де треба то там він учасник бойових дій дві сука земельні ділянки в в Ужгороді замутив одного цільового призначення . І біля входу в ода падла стоїть і не пускає реальних патріотів!Романе ти обертень в погонах і гнида з великої букви!

Гість 2017-09-21 / 12:37:50


Жах!!! У мене питання нах***й тоді ми цю кашу заварювали? Вчора московського попа в Мукачеві нагороджував військові з командування Сухопутних військ нагородою в Обличі цілого полковника Коваленко.Активісти викидуй те в мусорку цю мерзоту!


Бодя 2017-09-21 / 12:05:00
На сесію пускають лише після того як Рівіс проставляє печатку в паспорт.

Борис 2017-09-21 / 12:02:19
Закон про освіту -вкрай важливо. Одночасно хай депутати облради і громадські активісти примусять голову ради Михайла Рівіса пояснити, як він зробив собі, своїм заступикам, начальникам управлінь облради зарплати по 25-30 тисяч гривень!!! і вимагати врізати їх до реальних 6-7 тисяч. Ця обласна рада нічого не робить, тільки ділить, роздає землю, лобіює свої інтереси. І переважно займає антиукраїнську позицію.

Богдан Рущак 2017-09-21 / 11:44:07
Хай громадськість розходиться бо Вітя Антібіотик може згадати молодість та пендриком утріскати активістів

НОВИНИ: Політика

18:49
/ 1
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 3
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 4
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
» Всі новини