Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 вересня, відбулась мирна акція протесту у формі пікету Генерального консульства Угорщини в Ужгороді за участі представників українських національно-патріотичних організацій Закарпаття.

Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини (ВІДЕО)

Про це повідомляє прес-служба ЗО «Україна Соборна».

Метою даної акції, як йдеться в інформації, було "висловлення протесту проти антиукраїнської діяльності промосковського уряду Угорщини Віктора Орбана, зокрема щодо неправдивого з їх боку тлумачення Закону України "Про освіту".

Голова координаційного комітету ЗО "Україна соборна" Орест Дідух звернувся через домофон до посадової особи консульства з проханням, щоб вийшов їх представник і поспілкувався з представниками української громадськості.

У відповідь було озвучено, щоб зачекали, однак, в підсумку, ніхто до учасників не вийшов.

Опісля пікетувальники прикріпили на паркані консульства плакати: «Угорці схаменіться! Цілування з Путіним – шлях до кровопролиття в Будапешті 1956 року», «Мадярським сепаратистам та московсько-путінським запроданцям - не місце на українському Закарпатті», «Взаємоповага до територіальної цілісності та державного суверенітету – гарантія миру та дружби між Україною і Угорщиною».

Після закінчення мирної акції пікетування Генерального консульства Угорщини в Україні вийшов невідомий чоловік, який зірвав плакати протестувальників.

"Під час проведення мирної акції протесту та на момент її завершення один із місцевих поліцейських намагався незаконно і безпідставно протидіяти протестувальникам, фактично захищаючи антиукраїнську діяльність промадярських і промосковських сепаратистів на Закарпатті. Та учасники мирного пікетування на різного роду провокації не піддалися і мирна акція протесту пройшла без негативних ексцесів", - інформують автори інформації.

Під час проведення акції зі своєю заявою також звернувся і керівник Закарпатського осередку ГО "Айдар волонтерська допомога" Віталій Грегор.

20 вересня 2017р.

Теги: Угорщина, консульство, сепаратизм, протест

Коментарі

Вуву 2017-09-22 / 05:15:38
Сказочнік ... Якщо в тебе талант ...пиши казки далі ... А от сало forever делікатес і без нього ніяк.

Сказочник 2017-09-21 / 22:54:46
Адмін теж біомусор, який видаляє коменти....... Сало Україні!

Емігранту 2017-09-21 / 16:09:03
Ні , ти не в курсі справи ... Можеш йіхати обратно.

Емiгрант 2017-09-21 / 16:00:07
Якщо я в курсi cправи ,то вчитися у нацiональнiй школi на рiднiй мовi можно до 10-и рокiв.Пiсля цього всi предмети будут викладати на державнiй мовi.

Се- ржу 2017-09-21 / 15:40:25
Ти можеш йіхати на хунію як на заробітки ... Але як по йіхньому не говориш ... То хто тоді тобі дасть роботу . 2. А чого не мають ... А в других крацінах мають ?
3. Питання ти дійсно дурак ... Чи лише прикидуєшся ?

Серж 2017-09-21 / 10:46:57
Перше питання виникає в мене... Всі закарпатці вміють говорити угорською мовою,які їдуть,в угорщину на заробітки? Друге питання.. На плакаті написано: На Україні. всі мають розмовляти українською мовою,незалежно від їх етнічного походження .... Трете питання.. Наш уряд такий україно мовний? Четверте питання .. Сім чоловік приймає участь в акції.. Пяте питання .. Хлопці звідки ви є родом? а ці з плакатами,їх,як закликали до акції?

Дідо 2017-09-21 / 07:55:28
Йой-йой! Тулько їх много? Яблуку ніде впасти.

Вуву 2017-09-21 / 07:30:39
Ти хоч відео переглядав ... Які сотні ... Всі по хунським йіздядь та по нашим біоме......м
А до того всього там відразу зробили технічну переву ... Так що не розганяй дезу .

цензор 2017-09-21 / 06:59:34
Найбільше з розумінням до цієї "акції" ставляться ті пару сотень громадян -українців , які стоять в черзі за угорською візою.

син Срібної Землі 2017-09-21 / 06:06:06
Наші діды-прадіды жили при мадярах - учили мадярську, жили при чехах - чиську й словацьку.
Робили в Бельгії, Бразилії, Канаді вать у США - вчили державну мову країни!!!
В Угорщині без знання державної не те порядної роботи, нормального обслуговування в магазині не отримаєш. А громадянство - обов'язковий екзамен на знання державної мови, державних символів і історії, ще й присяга (клятва) на вірність державі.
А у нас угорці можуть не вчити державну, ще їм за то й послаблення на іспитах, преференції при навчанні і т.д. і т.п.
Угорщина захищає мову й державу, Україна лише стала на шлях захисту.

Мадярка із Закарпаття 2017-09-20 / 23:02:32
Ідіотизм... Немає що приховувати від громадян України. Словаччини під керівництвом націоналістів де нац меншини бояться розмовляти на рідній мовій

Сказочник 2017-09-20 / 22:52:52


Коментар видалено. Адмін


Мадяр з Ужгорода 2017-09-20 / 22:35:19


Коментар видалено. Українці не поділяються за регіонами. Як, до речі, і угорці. Адмін


микола 2017-09-20 / 22:26:38


Коментар видалено. Адмін


123 2017-09-20 / 22:14:31
Хтото щур Вася!якщо знаете! То отозвiться бо цiкавий урод !

Ольга 2017-09-20 / 21:38:24
На мою думку повинно бути так: в Україні повинні бути тільки українські школи. Що стосується інших національностей, то 1 день в тижні (суботу) хай бажаючі ходять в рідну (для себе) школу. Я знаю, що в Канаді роблять так. А сучасній людині потрібно знати декілька мов, без цього ніяк.

Вуву 2017-09-20 / 21:33:56
А "Просвіта" ... За що люди беруть зарплату ... Чим займаються ? На якого лиха кому потрібні такі організаційі ?
Хай би хто з журналістів пішов і запитався в "баби шані" яка йійі позицвя ... Чого мовчить ... Чого не зробила заяву ... На пікет не вийшла ... Що робить на такій важливій посаді ця жінка "привид" ... Три роки поспіль область по результатам ЗНО на останньому місці в Украйіні.!?

русин 2017-09-20 / 20:29:50
Привезли пару-тройку бродяг із-за перевалу і назвали це пікетом

Вуйко 2017-09-20 / 20:28:03
Це правда де нашi захисники мови! Де УжНУ! Кажуть що вci разом з ректором укотили в iспанiю!

Вуву 2017-09-20 / 19:22:59
Але чомусь нема ніякойі реакційі з обласного відділу освіти ... "Від баби гані" ... І товариство "украйінськойі мови" мовчить ... І наукова рада(адміністрація) УжНУ ... Теж голосу не подає ... Дуже навіть дивно ... Адже вони першими повинні сказати своє велике ... FE ... і стати на захист освітньойі реформи .

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму