Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Україна перебуватиме в ситуації військової небезпеки найближчі 20 років.

Небезпека для України йде не лише від Росії, але й від Угорщини - Арестович

Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович

На запитання, чи ця загроза йтиме з боку Росії, він відповів:

- З боку Росії. І з усіх боків. У нас ще Угорщина цікавиться Закарпаттям. Угорські націоналісти Закарпаття тренуються разом з угорською армією, контролюються і спрямовуються угорськими спецслужбами. Взагалі в Україні набагато більше військової небезпеки, ніж просто від однієї Росії. У нас ще внутрішня безпека не цілком налагоджена.

07 вересня 2017р.

Теги: Росія, Угорщина, небезпека

Коментарі

Вуву 2017-09-07 / 19:12:35
Хай би порошенко почитав ... що люди пишуть ... Та задумався над всім цим ... А ще краще зробив собі з того висновки.

Вуву 2017-09-07 / 18:19:29
Шизойідний ти вже і тут.... "накакав"

Tibor 2017-09-07 / 17:46:03
Не існує ніякого угорського сепаратизму на Закарпатті! Є тільки відстоювання своїх ісконних прав угорцями і надалі залишатися угорцями і протидіяти асиміляції.

Це я 2017-09-07 / 14:29:42
Цей спецц ще мав би згадати, що угорські пенсіонери з Закарпаття масово проходять вишкіл диверсантів в Угорщині!
В Україні з них майже ніхто не лишився. Приїздять раз на місяць, сильно фоткають всюди. Потрібно всіх переловити та судити. За найдосконалішими законами у Світі.

Це я 2017-09-07 / 14:16:42
до РУХ-інфо Закарпаття
"Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?"
Ви цим законом зробили все, на що здатні! А тепер розхльобуйте!
Це нам на руку, все іде в правильному руслу для вирішення нашої проблеми.

Tibor 2017-09-07 / 11:10:37


Коментар видалено. Адмін


РУХ-інфо Закарпаття 2017-09-07 / 10:49:16
Закарпатський РУХ ще в 2008 році разом з іншими національно-демократичними партіями та громадсьми організаціями піднімав питання русинського і угорського сепаратизму - антидержавної діяльності. Направлялися звернення до Президента, Прем'єр Міністра, Верховної Ради, пікітувалася сесія обласної ради, але ніхто не прореагував. Мало того група "прогресивних" депутатів обласної ради звинуватила нас в розпалюванні міжнаціонального притстояння і розпалюванні ненависті. В нашій області проживають люди різних національностей і тільки угорська національна громада не задоволена Україною -реакція очільників угорсикої громади завжди категорична і негативна коли піднімається питаня захисту українців зміцнення державної влади. Поняття угорець патріот України в більшості випадківне сумісні поняття. Чому це все має місце в нас, що треба робити для припинення таких ганебних речей?

Джек Воробей 2017-09-07 / 09:57:07
Закарпаття для Угорщини, як Крим для України. Це треба усвідомлювати. І з цього виходити. І працювати на упередження, а не рахувати гроші Будапешта,який вкладає ресурси в угорські громади за кордоном. Треба вкладати свої та піднімати патріотизм угорськомовних громадян України не тільки балачками, а й реальними справами, які б доводили, що Закарпаття реально українське, а не тільки на сучасній мапі.

Вуву 2017-09-07 / 06:33:32
Абсолютно ...Свята правда ...Тільки якби ... А далі можна начисляти ....від президента і ... до.
..." поки грім не гримне , єврей не перехреститься".

НОВИНИ: Політика

03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття
06:19
/ 4
Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті
21:55
/ 7
СБУ допитає футболістів, які виграли "сепаратистський" футбольний турнір
16:27
/ 1
ФФУ розгляне участь футболістів в сепаратистському чемпіонаті та може дискваліфікувати
03:23
/ 5
Клімкін закликав розібратися з участю угорської "закарпатської" команди у сепартистському чемпіонаті
13:52
/ 2
Нардепа з Закарпаття Чижмаря, що постраждав у аварії літака в Польщі, виписали зі шпиталю
04:28
/ 2
В аварії українського літака в Польщі постраждав нардеп із Закарпаття Чижмарь
22:26
/ 13
Прес-секретар "генерал-губернатора" Закарпаття Москаля Галас стане його заступником
20:14
/ 14
Головою Ужгородської РДА призначено Еріку Кинєв
17:22
В Ужгороді говорили про протидію суспільства російській інформаційній агресії
05:40
/ 11
Супрун звинуватила "закарпатського" голову Рахункової палати Пацкана в маніпуляціях і брехні
06:25
/ 6
У Міносвіти повідомили про початок переговорів із угорцями Закарпаття щодо закону про освіту
18:20
/ 6
Київська "Свобода" пікетувала Міносвіти через потурання влади угорському сепаратизму на Закарпатті
17:50
/ 13
СБУ порушила кримінальне провадження щодо угорського фонду "Еде Еган" за підозрою в сепаратизмі