Голова Міжгірської РДА звільнився через конфлікт з Москалем

Президет України Петро Порошенко підписав розпорядження №168/2017-рп, датоване 1 вересням.

Голова Міжгірської РДА звільнився через конфлікт з Москалем

У ньому йдеться про звільненя ХУДИНЦЯ Василя Івановича з посади голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області згідно з поданою ним заявою.

Текст розпорядження опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Як підтверджують джерела у закарпатській владі, В.Худинець написав заяву за власним бажанням через конфлікт з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

Василь Худинець пропрацював на вказаній посаді два роки, призначений він був 25 серпня 2015 року. До того працював сільським головою села Колочава.

Василь Худинець є депутатом Закарпатської обласної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

 

04 вересня 2017р.

Теги: Худинець, відставка, звільнення

Коментарі

Вуйко 2020-01-29 / 21:06:18
Злодій ваш рижий ідіот,своє село обкрадає

СПРАВЕДЛИВО 2017-09-12 / 19:51:12
СЬОГОДНІ НА РАДІ РЕФОРМ ПРИ ПРЕЗИДЕНТІ,ПАНІ МОСКАЛЯ ПОПРОСИЛИ НАПИСАТИ ЗАЯВУ НА ЗВІЛЬНЕНЯ.

гольдштей 2017-09-09 / 20:52:20
Аминь и аминь благословен неделя достижения на успех..Шавуа тов ! Мазаль тов!

США 2017-09-09 / 19:16:27
Москаль все має зробити ...і тому він і москаль? який читає біблії коран тору!!. яке неможна перепистати ?!...він мудра людина і має все зробити тобто виправити ошибку..і передати свій царський трон...другови із царьского дому

Щурь вася з міжгіря 2017-09-08 / 23:14:14
гена фестивальщик хоче провести фестиваль про відсторонених від посад людей

Депутат 2017-09-07 / 22:33:23
до олексієнко? якщо шкірта хотів то давно мавби роботу якщо москаль його шовгор... кому та рда потрібна?тільки тим місним хто там живе.. вже всьо продали навіщо та робота комусь? ...нерви собі і здоровя тратити...розумні люди підуть за кордон і спокійно зароблять гроші і ниским діла немають. і нікому нічого невинні... непередким шапку знимати небудуть унижатися ,перед таким як Москаль і так дальше... це все дурня дурному радість.

олексіенко 2017-09-07 / 21:41:11
щурь василь паскудна людина він зїв порядну людину Худинця В І а тепер щурь василь разом з москалем пхає на голову Міжгірської РДА шовгора москаля шкирту малограмотного

укр 2017-09-07 / 19:14:03
Цю посаду звільнили для якогось верховинця із Міжгіря...а на голову ода лимака із верховини... Москаль передасть (скоро) свій трон гуцулови!! 11.

новини 2017-09-07 / 09:39:33
Непишіть хирню боти...ніхто цього Худаниця непризначить головою ОДА ?
якщо хотів в ода Порошенко призначити? Худинця вже перевівби із рда в ода....ці предателі свої крови на ідуть нахрен, такі як Москаль і його друзі, в них рейтинг як в Порошенка так Яценюка до 4 % підтримки народа України іх вже непідтримать США і діаспора ,вони е ублюдки цим віродкам вірити просто неможна. їх треба від влади гнати як помайних котів. треба призначати чистого українця ,то змішані пікінеси там кров помішана і вони псота.

За Худинця! 2017-09-07 / 09:11:53
Худинець дійсно був нормальним головою і є нормальним чоловіком. Айбо не спішіт. Люди з таких посад не йдут траншиї копати. Тепер Щур буде пхати Васю Юрика на сю посаду. Тот тоже не поганий пацанчик, но ко знає...

про100 2017-09-07 / 08:52:33
Дійснол нормальний був голова Міжгірської РДА, можливо голова Обласної ДА з нього буде кращий.

лісоруб 2017-09-07 / 08:36:23
Можливо Худинець став жертвою "стратегі" грядущих виборів,тобто у Маскаля по Міжгірському району і так ситуація плачевна,а Худинець не захотів готувати "платформу" очередному нардепу, який потім традиційно покладе болт на район от і найшли повід його сожрати.

лісоруб 2017-09-07 / 08:28:58
Худинець був і є порядною людиною, то видно навіть, по цих бредових коментах. Що до виборів, то Маскаль і його люди даним дійством стратегічно програв весь Міжгірський район.

правда 2017-09-06 / 19:43:36
Туй коменти написані від магіїстів і тих що до ворожок ходять....короче нечитайте ісі бреди і цих аферюг це запроданці за гроші там сидять і строчать дурниці ..вже ніхто на цих дурнел незвератає уваги, як ото Москальі звільнив свого депутата і свої партіх і рижого як Москаль жида? жиди мають поважатись, а вони хуже циган

Щурь вася з міжгіря 2017-09-06 / 10:25:25
гнати гену феставльщика з закарпаття як кота помийного

неправда 2017-09-06 / 08:55:53
Для Москаля то же вже знайшли заміну??! і в бличий час буте розпорядження тобто указ на звільнення... ?

Вуву 2017-09-06 / 07:25:25
Он воно шо ...а ми цього і незнали .
А що чути за шкирту ?

Щурь вася з міжгіря 2017-09-06 / 07:16:24
за допомогою Худинця В І в депутати облари проліз мокаль і його шовгор Шкирта а теперка гена фестивальщик хоче поставити свого шовгора шкирту головою Міжгірської РДА

Вуву 2017-09-06 / 06:56:27
Що ви вчепилися за того маскаля ..."як пси за злодія"... Він то вже вчорашнє минуле.
А до Худинця варто придивитись ... бо за ним дурний поговір неходив.
А по друге ... Як би не було а все одно "нова" людина .Так що... як би замінити Ревіса на Худинця то ... Важко сказати чи буде краще ... Але ... Навряд чи буде гірше.

мирко 2017-09-06 / 05:05:10
Мацкаль то ше єден придурок ненормальний

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ