Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Закарпатські бійці та волонтери із всієї області прийшли "до поки ще голови облради" Михайла Рівіса з питаннями, чому він ігнорує їх законні права та інтереси.

Ветерани війни на Донбасі прийшли до голови Закарпатської облради з'ясувати, чому він їх ігнорує

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник і волонтер Віталій Грегор.

"Чекаємо в приймальні. Якщо не прийде, може більше на роботу не виходити взагалі, ініціюємо позачергову сесію і хай обирають депутати нового, який буде поважати ветеранів російсько-української війни", - розповів В.Грегор.

З його слів, "якщо голова облради М.Рівіс не прийде до представників патріотичних громад області, то ми ініціюємо його переобрання по апробованій схемі на Хустщині, де внаслідок владного перевороту через псевдосесію змінили голову і заступника райради".

30 серпня 2017р.

Теги: ветерани, війна, Рівіс

Коментарі

нік 2017-08-31 / 11:20:26
Да, Харя - повний піснець....

Правда 2017-08-30 / 19:38:07
рівіс не ветеран АТО, а декларує аж 10 земельних участків ( за таке мав би 10 раз бути на війні). весь бізнес записаний на дружину, дуже "талановиту", так як і у всіх злодіїв-чиновників.рівіс за 15 років роботи на митниці, звідки його до речі з тріском вигнали, тільки тим і займався, що розробляв та впроваджував у життя нові контрабандні схеми для незаконного поповнення карманів ним та його екс-керівниками.все життя грабував державу і нічого більше.так згадайте прислів'я, що горбатого могила справить. і це Правда.

Цирк 2017-08-30 / 19:02:15
Грегор+Харя - повна дискредитація ветеранського руху. Віталій, отямся.

Вуву 2017-08-30 / 18:27:37
Секретарка: як ото прийшлисьте з пустими руками ... Які то свойі діла рішати ... Для начала хоть би який букет цвітов принеслисьте
... Но вот ми на руках маєме важні документи ...
.... Ото для вас документи ... а для нас ото папіря ... яким мож гузицю підтерти.
І ніяких бульше вопросов .

Цольник 2017-08-30 / 18:16:33
А што ви хотіли од бувшого митника корупціонера?Ун і писати не знає, поклали го туда як пса будку сторожити і гузицю лизати

Вуву 2017-08-30 / 18:11:15
: а я што ... я нич не знаву ... Я нич не рішаву ... Отстаньте пожалуста від мене ... я лем усього секретарка .
Прийшлисьте туйки ...тай начинаєте штото вимагати ... Вимагатєлі .
Я на робочому місці ...так што пожалуста мене не мерегуйте ....

Вуву 2017-08-30 / 18:04:09
Секретарочка : но што йсе ,што й се такоє, што за балаган туйки устройіли ...сисе прийомна ревіса ... Ци проходной двор ... Ци што ви собі думаєте ?
Прийшлисьте сюди без звонка ...без согласованія ... Рівіса ниє і не скоро буде ... Ідіть вон отсюда ... Та не мішай працьовати
Усі такі ділові ... Робити вам нішто .
...(ну може "приблизно" яксь так)

Вуву 2017-08-30 / 17:55:50
Так ійсе доста просто...
Ігнорує ... Потому што він сам не ветеран війни на донбасі.

НОВИНИ: Соціо

09:44
Словацькі митники навчали українських колег в Ужгороді
09:17
Лабораторні дослідження показали, що вода в закарпатському Чопі відповідає вимогам
00:39
/ 4
Через невідповідність стандарту ведення лісового господарства принципам і критеріям FSC відкликано і призупинено сертифікати двох закарпатських лісгоспів
19:27
Жителі Павшина на громадському обговоренні проголосували за приєднання до Мукачівської ОТГ
14:40
/ 12
В Ужгороді Купала традиційно відзначили вогняним колесом, пусканням вінків по воді та ходінням босоніж по розпеченому вугіллю
13:08
За 4 місяці на Закарпатті померло 57 немовлят
04:20
/ 4
Попри "приплив" закарпатських угорців, населення Угорщини скоротилося на 6%
01:04
/ 3
На закарпатській Іршавщині розпочався фестиваль ковальства "Гамора"
16:41
/ 5
ФОТОФАКТ. Цигани з Виноградівщині мітингували під обласним управлінням поліції
13:56
Закарпатські школярі писатимуть п'єсу для провідних режисерів та акторів України
10:48
Юні хористи з Києва та Мукачева співали у древньому "Паланку"
10:32
Близько 20 видань представили науковці УжНУ в конкурсі "Краща монографія-2017"
09:30
Закарпаття увійшло до групи областей України з максимальним рівнем інвестиційної ефективності
03:26
/ 2
"Приниженим" учителям української мови у школах з навчанням мовою нацменшин встановили надбавку до 30% і відремонтують кабінети
18:04
Авторитет барона і зухвалість політиків. Як голосують українські цигани
16:57
/ 1
В Ужгороді проходить конференція "Україна – ЄС: коли зникають кордони"
14:18
/ 4
Школяр із Хустщини, що переміг в "Олімпіаді геніїв" у США, поки не має жодного запрошення від українських вишів
09:58
/ 2
Кожен сьомий пенсіонер на Закарпатті отримує мінімальну пенсію
09:56
Діти учасників АТО з Мукачева відпочиватимуть у Хорватії
09:53
У середньому по Закарпаттю на одну вакансію претендують троє безробітних
09:52
/ 1
На засіданні Вченої ради УжНУ вручали нагороди й вирішували конкурсні та атестаційні справи
09:39
Для розвитку гірських регіонів Закарпаття залучать досвід та інвестиції країн ЄС
08:18
/ 20
Під час переатестації голова Апеляційного суду Закарпатської області Г.Фазикош не змогла пояснити статки чоловіка, ВККС оголосила перерву
07:10
ДСА України призначено т. в. о. керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів Закарпаття
05:44
/ 2
В Ужгороді на тротуарах вулиці Собранецької пропонують встановити боларди від паркування авто
» Всі новини