Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів (ФОТО)

Закарпатська обласна прокуратура скерувала обвинувальний акт щодо голови однієї із сільських рад Ужгородського району. Йому інкримінують незаконне заволодіння землею та легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом.

Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів (ФОТО)

За даними Закарпатської обласної прокуратури, посадовець організував схему виведення з комунальної власності ділянки площею 0,60 га у селі Баранинці. Частина цієї землі розташована в межах прибережної захисної смуги водного каналу, де за законом заборонено приватизацію.

Слідство встановило, що оформлення землі проводилося через цивільно-правові угоди та залучення пов’язаних осіб. Під час сесії сільради депутатам повідомили про нібито відсутність обмежень щодо ділянки, хоча посадовці знали про її особливий статус.

Після ухвалення рішення землю було оформлено на пов’язану особу, згодом продано родичці голови сільради, а далі поділено на чотири частини та перепродано третім особам за заниженими цінами.

За версією слідства, збитки громаді становлять близько 1,9 млн грн. На ділянки накладено арешт, а підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді застав.

Обвинувальний акт вже скеровано до суду. Досудове розслідування здійснювали слідчі поліції Закарпатської області під процесуальним керівництвом прокуратури та за оперативного супроводу СБУ.

30 квітня 2026р.

Теги: прокуратура, суд, голова сільради, корупція, земля

Коментарі

Міра 30.04.2026 / 22:44:28
Цікаво чи справжніх винуватців знайдуть і покарають чи як завжди, "помордують" цапа- відбувайла і відпустять? і чи повернуть майно громаді??

НОВИНИ: Соціо

08:31
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 7
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 7
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
» Всі новини