Голова Закарпатської ОДА Москаль став порушником антикорупційного законодавства (ДОКУМЕНТ)

І мав би відповісти за це в передбаченому законом порядку

Голова Закарпатської ОДА  Москаль став порушником антикорупційного законодавства (ДОКУМЕНТ)

Заслужений юрист України та Автономної Республіки Крим, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, публічно декларуючи неухильне дотримання закону, у справах, що стосуються його особисто, любить ним нехтувати.

Раніше Закарпаття онлайн уже наводило приклад довільного трактування ним Закону України «Про державну службу України», після вступу якого в дію 1 травня 2016 року Г.Москаль мав скласти повноваження голови Закарпатської ОДА. Адже свій 65-річний ювілей Г.Москаль відсвяткував 11 грудня 2015 року, а, відповідно до п.7 ст. 83 "Підстави для припинення державної служби", який не передбачає винятків, державна служба припиняється у разі "досягнення державним службовцем 65-річного віку, якщо інше не передбачено законом".

Інше суттєве порушення закону Г.Москалем Закарпаття онлайн побачило в документі, який в силу певних обставин оминув увагу громадськості. Йдеться про повідомлення про суттєві зміни майнового стану, що його Г.Москаль направив о 10:41 19 лютого 2017 року в електронному вигляді у Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

У цьому документі, представленому у вільному доступі на офіційному сайті НАЗК, йдеться, зокрема, про те, що 4 січня 2017 року автор повідомлення купив в громадянина Миколи Корпана садовий (дачний) будинок площею 50,2 квадратних метрів та дві земельні ділянки, розташовані у Путильському районі Чернівецької області (за інформацією Закарпаття онлайн – у с. Хорови).

Вартість придбання сягла 155 282 гривні.

Відповідно до ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції», Г.Москаль як суб’єкт декларування і суб’єкт відповідальності за корупційні порушення (п.1 ч.1 ст. 3 цього ж закону) у разі суттєвої зміни свого майнового стану, а саме – придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (1600 грн станом на 1 січня 2017 року. Тобто загалом 80 тис грн), повинен був у десятиденний строк з моменту отримання доходу письмово повідомити про це НАЗК.

Тим часом Заслужений юрист України та Автономної Республіки Крим, чиновник 1-го рангу, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який мав би бути взірцем законослухняності, направив повідомлення про суттєві зміни свого майнового стану лише через 36 днів після закінчення граничного строку.

Відповідно до ч.2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в якій йдеться про порушення вимог фінансового контролю, у разі неповідомлення чи несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкт декларування мав би понести передбачену чинним законодавством відповідальність. Незалежно від того, чи перебуває вказана нерухомість у власності Г.Москаля нині, чи, можливо, він вже встиг її перепродати.

Тобто, йдеться про те, що в діях Г.Москаля однозначно присутні ознаки корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП.

Тобто, правоохоронні органи мали би порушити щодо нього відповідну адміністративну справу.

Питання, чому це досі не зроблено, редакція Закарпаття онлайн адресує правоохоронним структурам Закарпаття. Водночас сподіваючись на те, що Заслужений юрист України та Автономної Республіки Крим Геннадій Москаль і в цьому випадку особисто прибуде до суду, аби добитися безумовного виконання духу і букви закону.
 

ДО ТЕМИ:

Закарпатський "губернатор" Москаль задекларував 3 квартири, в тому числі в Румунії, та пенсію на суму понад 198,5 тис грн

18 серпня 2017р.

Теги: декларація, Геннадій Москаль, корупція

Коментарі

неправда 2017-09-02 / 21:12:21
Чорнило усохло в Гройсмана та непидписує розпорядження ,чекать милостивої божої...докіть сись Москаль буде нам туй контробандою і піаром займатись?? никайте добре думайте? докіть бедете нам закарпатцям Маскалю, мозги компасіравати??

Правда 2017-09-01 / 10:19:47
Знайшли заміну Москалю? позапартіями, я думаю в найблищий час Закарпаття отримать відповідального справедливого керівника, Закарпатця.. із Іршавського рн , вже кандидатура погоджена в кабміні, і знаходиться на підписі Президента!!.

Міжгіря 2017-08-27 / 19:04:51
Но тепер ясно чому Маскаль покриват корупцію в Міжгірському районі, тому що сам такий. У Міжгірському соцзабезі, начальниця Маркович Н.Ю. призначає 200 відсоткові премії своїй рідній сестрі Роха Т.Ю., яка ще й дотого є в її прямому підпорядкуванні. Короче який Маскаль, такі у нього й робочі.

Адмін 2017-08-23 / 04:32:52


http://zakarpattya.net.ua/News/173271-Administratora-hrupy-u-Feisbuku-zasudyly-za-zaklyky-pryiednaty-Zakarpattia-do-Uhorshchyny


фоштер 2017-08-22 / 14:40:07
Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо майстра лісу Державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» за ст.366-1 КК України (умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Досудовим розслідуванням встановлено, що майстер лісу, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не подав до 01 травня 2017 року щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Декларація була подана ним лише 9 червня 2017 року, після внесення відомостей щодо даного правопорушення у Єдиний державний реєстр досудового розслідування.

Слідство завершено, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

:)) 2017-08-21 / 20:57:17
А в атвєт - тішина. Он вчєра нє вєрнулся із боя... :)))

злий 2017-08-21 / 00:51:33
Москаль-чарівник :) Два доміки в Києві, домік в Чернівцях, квартира в румунії, садовий домік.
А чого база, на якій він постійно святкує свій деньчик, в декларацію не внесена?
Квадроцикли де стоять? В квартирі? Він на них в Ужгороді на роботу їздить?
Страна дураков

Пшик 2017-08-20 / 09:40:47


Коментар видалено. Адмін


Міжгірщина 2017-08-20 / 08:41:28
Ето капля в морі , Щур краде по всіх напрямках даже в і платять з туалета платного, треба зробити зним як в Хусті, поселах хоче красти но жинут як пса .

антиМоскаль 2017-08-20 / 01:08:08
Подивився декларацію Москаля за ссилкою після статті. По суті, купивши домик і землю, Москаль мав би відмінусувати зі своїх доходів відповідні суми. Або вказати, з якого іншого джерела придбано цю нерухомість.

Чому це не зроблено? В декларації на сайті НАЗК цього не відображено. Може то корупційні гроші?

антиМоскаль 2017-08-20 / 01:03:09
Чітатєль, у мене питання: ти читати вмієш? В статті зрозуміло і доходчиво розписано, де порушення.

Чи ти вважаєш, що найвищій посадовій особі Закарпаття можна порушувати закон? Чуть-чуть можна, бо інші порушують більше.

Логіка хабарницької держави :(

Читатель 2017-08-19 / 21:25:49
Ничего не понял. А где же нарушения?
1) Кого, кроме Москаля, поставить главой области? Извините, замены не вижу. Кандидатов нет. В своё время, Москаль сам решил уйти с должности губернатора, а ему было отказано.
2) Купил "тухлый" садовый домик - это коррупция? Прокуроры имениями миллионными владеют - это не коррупция, а домик садовый купить скромный - это коррупция???

Міжгіря 2017-08-19 / 19:09:29
Щур здурів майже, йому руки мити треба,а немені.

форестер 2017-08-19 / 17:58:29
Всі люди - рівні, але деякі з них - рівніші за інших (Оруелл)

миколі 2017-08-18 / 22:23:45
А твій дід - не зі "скакунів"?

Вуву 2017-08-18 / 21:39:33
Миколо ... Ти ще незнаєш чим і як ... сам дєд ригає.

микола 2017-08-18 / 20:55:47
скакуни знову жовчов ригают проти діда , ай ай