Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» розповсюдила в ЗМІ і оприлюднила на своєму офіційному сайті заяву, в якій висловила глибоке обурення "неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які ...28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради".

Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

У закарпатській облорганізації партії президента Петра Порошенка вважають політичною змовою" і вимагають від правоохоронних структур області дати їм правову оцінку, порушивши за вказаним фактом кримінальне провадження.

Тим часом, представник президента Петра Порошенка в області, зобов'язаний контролювати дотримання законності в регіоні, і, формально, представник БПП "Солідарність", голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль жодним чином не відреагував на вказані незаконні дії. Більше того, правоохоронні структури на Закарпатті прямо потурають незаконним діям.

У такий спосіб підтверджується той факт, що, формально перебуваючи в БПП "Солідарність", Г.Москаль насправді був призначений на Закарпаття саме за квотою політичної партії "Народний фронт", представник якої народний депутат Валерій Лунченко є безпосереднім куратором дій "заколотників" у Хустській районній раді.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто представника нардепа Валерія Пацкана, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного клану Роберта Бровді, представниками якого є народний депутат Валерій Лунченко, людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій.

Бездіяльність в цій ситуації голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який має наглядати за дотриманням законності в області, свідчить про "кришування" ним вказаних політичних процесів на користь "народнофронтівського" політичного клану Р.Бровді, до якого він належить за партійною ознакою, та усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт з часу виборів до місцевих органів влади. Початком протистояння стала тактика Г.Москаля на виборах, внаслідок якої, як заявив В.Пацкан, люди Москаля на виборах "або взагалі не працювали, або агітували за Опоблок чи "Відродження".

У грудні 2011 року Г.Москаль став членом партії "Фронт змін", керівником Закарпатської облорганізації якої раніше був Р.Бровді, а згодом - нинішній нардеп від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко. "Народний фронт" є правонаступником "Фронту змін".

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ З ПРИВОДУ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ГРУПИ ДЕПУТАТІВ ХУСТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28/07/2017

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» глибоко обурена неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які сьогодні, 28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради.

Вважаємо такі дії політичною змовою фракцій «Єдиний центр», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка» та закликаємо керівництво Закарпатської обласної прокуратури та Управління поліції у Закарпатській області  відреагувати на факт незаконного проведення засідання Хустської районної ради та голосування за припинення повноважень керівництва, відкрити кримінальне провадження та провести неупереджене розслідування даного інциденту.

Закарпатська обласна територіальна  організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

31 липня 2017р.

Теги: Хустська Райрада, Москаль, Павлій, Лунченко, Бровді

Коментарі

Зовдун 2017-08-01 / 18:54:32
Вернуся з Іспанії, порядок наведу із засранцями, зовсім уже від рук відбилися поки няне дома немає.

Х'юстон 2017-08-01 / 16:36:40
Не шкод буде, коли копнуть під гузиці і Павлія, Лунтіка з Москальом на завершення. А Бровдія посадять за афери з китайськими мільярдами під державні гарантії.

Карпато - словін 2017-08-01 / 16:14:21
Пацкана копнули під задницю ,абсолютно не шкода .Як домашнього так і київського .Они ніко і звати їх ни як .Іхні "разборкі", нас они мало інтересують .

Ужгородець 2017-08-01 / 15:18:33
Схоже прокуратура діє по всім питанням "вунісон" з владою Москаля, як і у справі хабарника мера Чопа, по якому по договорняку прокуратура навіть не внесла клопотання про відсторонення Самардака, всупереч приписам Антикорупційного законодавства.

Вася 2017-08-01 / 11:09:40
Так Яценюка коли знімали такої воні не було. Депутати їх вибрали, депутати і зняли.

Х'юстон 2017-08-01 / 01:28:17
Ніхто Москаля не перекуповував. Він завжди був політичним флюгером. Зараз підлаштувався під китайське бабло Бровдія, про якого колись писав як про кримінальника

Вуву 2017-07-31 / 23:22:24
Виглядає на то ... Що москаля примітивно перекупили ... Від. Бпп до народного фронту і далі ло фронту змін ....
От такі зміни на політичному фронті .....(майже нічого по суті алеше так собі "фронтально").

Матвій 2017-07-31 / 21:57:58
Зовдун скоро з тим батичком Кайлом піде вон з прокуратури. Сука тихо сидить і тільки бабки стреже з трьох районів.

Іван 2017-07-31 / 21:47:28
Чому мовчить прокуратура? Вчора їздили до обласного прокурора щоб пояснити ситуацію, яка склалась, він не захотів навіть зустрічатись і вислухати. Дома впав після дискотеки. Хустський прокурор Зовдун з батичком Кайлом поїхали відпочивати до Іспанії. Є якась влада в області? Чи ні?

Петя 2017-07-31 / 21:40:53
Пацкана усунули від влади на Хустщині? Від якої? Та він у своєму рідному селі впливу не має, не те що на Хустщині.

НОВИНИ: Політика

06:40
/ 6
Угорщина. Ворожа риторика триває...
18:49
/ 3
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 4
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
» Всі новини