На ​Закарпатті готуються до міжнародної гонки з даунхілу (ФОТО, ВІДЕО)

Менш ніж за місяць, 18-20 серпня відбудется єдина в Україні гонка PylypetsGravityRace, із статусомUCI (Міжнародний союз велосипедистів) Class 1 із даунхілу.

На ​Закарпатті готуються до міжнародної гонки з даунхілу (ФОТО, ВІДЕО)

Ось уже  4-ий рік поспіль близько півтисячі спортсменів велосипедистів з’їжджаються на гору Гимбу, що у селі Пилипець, на Закарпатті, де проводяться наймасовіші змагання зі швидкісного спуску. Цьогоріч в рамках міжнародної гонки PylypetsGravityRace додасться ще й окремий залік Відкритого Чемпіонату України з даунхілу.

«Особливість цих змагань у тому, що траса є дуже складна: на ній велика кількість стрімких спусків, складні різкі повороти (контрнахили), на трасах є кам’яні секції, трампліни, вильоти, додаткову складність створюють ще й коріння дерев», – каже Олексій Смірнов, співорганізатор змагань Pylypets Gravity Race, і додає, саме за цим екстримом  байкери і приїздять до України..

Торік змагались за титул найшвидшого велосипедисти із Литви, Шотландії та України,аг оловним комісаром (суддею) був Чараламбос Рігас з Греції.

Попри складність траси, байкери розвивають швидкість  до 60 км на годину. Звісно без травм не обходиться, але під час змагань на території буд едекілька карет швидкої допомоги, а також патрулі надзвичайників.

Виїзд на трасу - тільки у спеціальному спорядженні, такому як суцільний шолом з підборіддям (фулфейс), та на повністю справному велосипеді з гальмами на обидва колеса. Бажаними також є захисти колін, локтів, спини та шиї.

Усе це робить цей спорт дуже видовищним та захоплюючим, як для спортсменів, так і глядачів., повідомили Закарпаття онлайн в оргкомітеті змагань.

Довідка

Пилипець Байк Парк, це велосипедна мекка Карпат, є у с. Пилипець, Закарпатської області, на схилах гори Гимба. Тут займаються професійні спортсмени, аматорита просто любителі активного відпочинку за кермом велосипеда. Ця гонка була організована замість гонки зі швидкісного спуску, яка традиційно проводилася в Криму

Партнери змагань :велосипедна школи BIKETOUR, Студія шовкотрафаретного друку та виробництва українського одягу BUKVICA.COM.UA, веломагазину-майстерні SportCeh, Федерація велоспорту України.

27 липня 2017р.

Теги: даунхіл, гонка

НОВИНИ: Спорт

12:58
/ 4
Чемпіон світу із Закарпаття виграв ультрамарафон у Нідерландах Фото новина
12:35
Спортсмен із Мукачева здобув «срібло» на чемпіонаті України U20 Фото новина
14:52
/ 5
Закарпатські поліцейські здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Фото новина
10:50
/ 1
Закарпатець виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дронів у Польщі Фото новина
16:27
Прикордонники з Мукачева здобули перемогу на турнірі з міні-футболу Фото новина
10:03
У Чопі зустріли українських борчинь, які тріумфували на чемпіонаті Європи Фото новина
11:03
Рятувальники вибороли «золото» чемпіонату Закарпаття з легкоатлетичного кросу Фото новина
09:09
/ 2
Прикордонник Мукачівського загону став чемпіоном світу з хортингу Фото новина
15:54
У Хусті відбувся чемпіонат України з ультрамарафону після чотирирічної паузи Фото новина
11:46
Закарпатка Ірина Галай підкорила сьому за висотою вершину світу в Гімалаях Фото новина
11:00
/ 4
Благодійний Uzhhorod Half Marathon 2026 зібрав понад тисячу учасників Фото новина
09:47
В Ужгороді стартував масштабний турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту Фото новина
16:43
Фристайліст із Закарпаття отримав звання найкращого спортсмена України Фото новина
16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
» Всі новини