Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття

Порошенко у п’ятницю здійснить робочі поїздки до Тернополя та Львова, а на наступному тижні відвідає Закарпаття: у ході поїздок, зокрема, будуть відкриті нові виробництва.

Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття

Про це глава держави заявив під час відкриття нового заводу GualaPack у Сумах.

“Післязавтра я буду у Тернополі, у Львові. На наступному тижні - на Закарпатті. І скрізь будуть відкриватися нові виробництва”, - сказав він.

Президент закликав іноземних інвесторів ще більш активніше інвестувати в Україну.

Інформація про близький візит П.Порошенка на Закарпаття вже кілька днів витає інформаційним простором, однак лише тепер вона отримала офіційне підтвердження.

За попередньою неофіційною інформацією, у планах глави держави відвідати в понеділок, 17 липня, Боржавську вузькоколійну залізницю, Музей лісу і сплаву та дорогу до майбутнього КПП у селі Велика Паладь Виноградівського району на українсько-угорському кордоні.

Попереднього разу президент навідувався в область зовсім недавно, аби відкрити символічні "безвізові" двері в Європу.

12 липня 2017р.

Теги: Порошенко

Коментарі

Вуву 2017-07-14 / 22:54:41
А можна і так
Я поєт ... Зовусь незнайка
Вам від мене балайка (або балалула)
...велика така ... тіпа бас гітара

ПОЕТ 2017-07-14 / 22:46:11
Я шоколадний Петьо,
Бо мій цукрик і конфети
Замінять вам усьо-о-о-о :
І мясо-хліб-ковбаску,
І мир та дружбу-жвачку,
Бо вова мій лололо-о-о-о.

Вуву 2017-07-14 / 05:55:37
Да ... пэтя будеш йіхать ...прихвати ссобой веру сердючку ... Ну шоб нас всіх хоть чємто повесилить ... А то така скукотіща ... Жизнь совсем не врадость . Цени на всьйо АХ ...а ми всьйо время УХ.

Вуву 2017-07-14 / 05:44:16
Прийіжай. Дарагий ти наш ...пэтя ... Ми тьєбя ждьом ...
Цвєти ...музика ...оркестр ... (І даже шампанське).Маскаль всьо шо нада сдєлає.

Щурь вася з міжгіря 2017-07-13 / 20:32:03


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2017-07-13 / 13:06:56
Дуже б було цікаво, щоб Президента покатали по вул. Грибоедова в Ужгороді. Це недалеко від аеропорту, можна сказати по ходу.
Щоб гарант побачив яка шикарна дорога біля міських лікарняних закладів.

Вуву 2017-07-12 / 21:34:49
Чи може пэтя скаже ... Що в тячеві відкривають вертолітний завод ... Для потреб армійі ...і народного господарства Украйіни ... А заодно відремонтували той покинутий вертоліт що в Уж. Аеропорту стойіть і гниє ...
... Державотворники - очільники ...

Вуву 2017-07-12 / 20:38:53
Якби пэтю зробив пресконференцію ... А його запитали і за аеропорт і гроші і за корону ...і за монгол шапка яку маскаль відрив самочинно ... І іще таких питань з 10 ...
І якщо по всьому гэну знімуть ... Значить пэтя думає ще про другий термін ... А якщо ні ... То це буде замилювання очей ... Щоб показати кипучу діяльність ... І далі дерибан і барижництво.

Генек 2017-07-12 / 17:43:13
Ще нам Петі не хватало, грум би го по крумплях тігав..

Степан Крук 2017-07-12 / 17:35:47
Мабуть представить нового "губернатора"

Чукча 2017-07-12 / 17:13:40
Шановеі Закарпатці, тюбетєйки собі купіть. Вам в черговий раз лапшу на вуха вішати муть.

Щурь вася з міжгіря 2017-07-12 / 16:43:28
щось петя зачастив на Закарпаття, мабуть європі подобаються наші ліси !

НОВИНИ: Політика

09:39
На Закарпатті контрабандисти, попри попереджувальні постріли, втекли, покинувши 3400 пачок сигарет
03:20
/ 5
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 2
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 1
Суд заборонив партію ОПЗЖ
10:04
Українські військові завершили навчання на HIMARS і до кінця червня Україна отримає ці РСЗВ
08:56
Ворог штурмує Сєвєродонецьк і зосереджує зусилля на Бахмутському напрямку – зведення з фронтів
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 1
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 7
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
23:46
/ 1
В усіх українців має бути вогнепальна зброя для особистого захисту – міністр МВС
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
18:10
/ 7
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 13
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 9
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
» Всі новини