Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття

Порошенко у п’ятницю здійснить робочі поїздки до Тернополя та Львова, а на наступному тижні відвідає Закарпаття: у ході поїздок, зокрема, будуть відкриті нові виробництва.

Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття

Про це глава держави заявив під час відкриття нового заводу GualaPack у Сумах.

“Післязавтра я буду у Тернополі, у Львові. На наступному тижні - на Закарпатті. І скрізь будуть відкриватися нові виробництва”, - сказав він.

Президент закликав іноземних інвесторів ще більш активніше інвестувати в Україну.

Інформація про близький візит П.Порошенка на Закарпаття вже кілька днів витає інформаційним простором, однак лише тепер вона отримала офіційне підтвердження.

За попередньою неофіційною інформацією, у планах глави держави відвідати в понеділок, 17 липня, Боржавську вузькоколійну залізницю, Музей лісу і сплаву та дорогу до майбутнього КПП у селі Велика Паладь Виноградівського району на українсько-угорському кордоні.

Попереднього разу президент навідувався в область зовсім недавно, аби відкрити символічні "безвізові" двері в Європу.

12 липня 2017р.

Теги: Порошенко

Коментарі

Вуву 2017-07-14 / 22:54:41
А можна і так
Я поєт ... Зовусь незнайка
Вам від мене балайка (або балалула)
...велика така ... тіпа бас гітара

ПОЕТ 2017-07-14 / 22:46:11
Я шоколадний Петьо,
Бо мій цукрик і конфети
Замінять вам усьо-о-о-о :
І мясо-хліб-ковбаску,
І мир та дружбу-жвачку,
Бо вова мій лололо-о-о-о.

Вуву 2017-07-14 / 05:55:37
Да ... пэтя будеш йіхать ...прихвати ссобой веру сердючку ... Ну шоб нас всіх хоть чємто повесилить ... А то така скукотіща ... Жизнь совсем не врадость . Цени на всьйо АХ ...а ми всьйо время УХ.

Вуву 2017-07-14 / 05:44:16
Прийіжай. Дарагий ти наш ...пэтя ... Ми тьєбя ждьом ...
Цвєти ...музика ...оркестр ... (І даже шампанське).Маскаль всьо шо нада сдєлає.

Щурь вася з міжгіря 2017-07-13 / 20:32:03


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2017-07-13 / 13:06:56
Дуже б було цікаво, щоб Президента покатали по вул. Грибоедова в Ужгороді. Це недалеко від аеропорту, можна сказати по ходу.
Щоб гарант побачив яка шикарна дорога біля міських лікарняних закладів.

Вуву 2017-07-12 / 21:34:49
Чи може пэтя скаже ... Що в тячеві відкривають вертолітний завод ... Для потреб армійі ...і народного господарства Украйіни ... А заодно відремонтували той покинутий вертоліт що в Уж. Аеропорту стойіть і гниє ...
... Державотворники - очільники ...

Вуву 2017-07-12 / 20:38:53
Якби пэтю зробив пресконференцію ... А його запитали і за аеропорт і гроші і за корону ...і за монгол шапка яку маскаль відрив самочинно ... І іще таких питань з 10 ...
І якщо по всьому гэну знімуть ... Значить пэтя думає ще про другий термін ... А якщо ні ... То це буде замилювання очей ... Щоб показати кипучу діяльність ... І далі дерибан і барижництво.

Генек 2017-07-12 / 17:43:13
Ще нам Петі не хватало, грум би го по крумплях тігав..

Степан Крук 2017-07-12 / 17:35:47
Мабуть представить нового "губернатора"

Чукча 2017-07-12 / 17:13:40
Шановеі Закарпатці, тюбетєйки собі купіть. Вам в черговий раз лапшу на вуха вішати муть.

Щурь вася з міжгіря 2017-07-12 / 16:43:28
щось петя зачастив на Закарпаття, мабуть європі подобаються наші ліси !

НОВИНИ: Політика

04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 10
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах
» Всі новини