На Закарпатті службовці держпідприємства привласнили кошти та ухилилися від сплати податків на мільйон гривень

Прокурорами відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в Закарпатської області викрито протиправну діяльність службових осіб державного підприємства, які вчинили привласнення коштів державного бюджету, а також ухилилися від сплати податків.

На Закарпатті службовці держпідприємства привласнили кошти та ухилилися від сплати податків на мільйон гривень

Встановлено злочинну схему привласнення коштів від реалізації продукції службовими особами державного підприємства, які за попередньою змовою та використовуючи в ланцюгу реалізації суб’єктів господарювання, що мають ознаки фіктивності, фактично здійснювали вивіз такої поза обліком. 

Крім того, дії вказаних осіб щодо фіктивного придбання комплектуючих для виготовлення продукції та реалізації її поза обліком призвели до ненадходження до бюджету податків в сумі близько мільйона гривень.

З метою запобігання незаконній діяльності 26.06.2017 у ході проведених обшуків на території кількох областей виявлено та вилучено готову продукцію, необліковану сировину на суму близько 1,3 мільйона гривень, фінансово-господарські документи, чорнові записи та інше.

За даним фактом слідчим управлінням головного управління державної фіскальної служби України в Закарпатській області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата майна за попередньою змовою групою осіб, які караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років), а також за ч. 1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків,- карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, призначено відповідні експертизи щодо можливості використання такої продукції у військовій сфері, а також проводиться перевірка фактів можливого її вивезення за кордон, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

27 червня 2017р.

Теги: привласнення, податки

Коментарі

Василенко 28.06.2017 / 21:26:20
По Закарпутті ходжу, доляри ріхую, а де файна є кубіта, там і заночую. Гоп-стоп громадо
Нам рублів не нада
Доляри давайте
А ви хлопці грайте

Цяця 28.06.2017 / 14:20:54
Це не новость, начальниця Міжгірського соцзабеза Маркович Н.Ю. давно таким займаєся, кілько она лиш на перевезенні інвалідів украла, міліони. А ще з сестрицьов кілько путьовок інвалідських продали, та ще й пів соцзабеза по інвалідських путьовках йде відпочивати.

няньо з коцюбинського (навпроти церкви) 27.06.2017 / 21:27:13
пліз, не трогай наших, вони порядні, законослухняні. у нас все добре і порядок як ніколи.

гангурка 27.06.2017 / 21:10:15
"Прокурори відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Закарпатської області" - це ті, які їздять на БМВ-5 останньої моделі і яка вже продається через засоби Інтернет за 47000 доларів США?

НОВИНИ: Кримінал

15:21
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 3
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 1
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
» Всі новини