Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО

Про таке за підсумками останнього засідання Мукачівського міськрайонного суду, в якому було проголошено вирок по так званій "мукачівській справі", повідомив адвокат звинувачених бійців "Правого сектора Закарпаття" Роман Бухтояров.

Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО

Судовий процес у так званій "мукачівській справі" добіг завершення. Так, сьогодні в Мукачівському міськрайонному суді було проголошено вирок чотирьом звинуваченим за підсумком стрілянини в Мукачеві у липні 2015-го року бійцям "Правого сектора Закарпаття" Володимиру Бурчі, Родіонові Горбенку, Сергієві Деяку та Романові Мунчаку.

Оголошення вироку тривало майже увесь робочий день: розпочавши зачитування о 10-ій, судді, з кількома короткими перервами, завершили процес проголошення вироку по 17-ій годині. У результаті, виправдавши підсудних за кількома тяжкими статтями і засудивши тих до 3 років і 9 місяців в'язниці, котрі підсудні вже відбули, перебуваючи за гратами в період, поки тривало слідство і добра частина судових засідань.

Як повідомив накоротко адвокат бійців ПС Роман Бухтояров після проголошення вироку, "Хлопці отримали 3 роки та 9 місяців. Призначене покарання хлопці відбули. По чотирьох статтях хлопців виправдано в тому числі бандитизм. Це перемога. Пізніше докладніше".

Як повідомила згодом прес-служба "Правого сектора", Всіх чотирьох за ч.2 ст. 121 ("умисне тяжке тілесне ушкодження"), ст. 257 ("бандитизм"), ч.2 ст.129 ("погроза вбивством"), за ч.1 ст.279 ("блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства") в окремому епізоді і Володимира Бурчу за ч.1 ч.2 ст.263 ("незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами") Кримінального Кодексу теж в окремому епізоді - виправдати.

Всіх чотирьох за ч.2 ст. 194 ("умисне знищення або пошкодження майна"), ч.1 ст.263 ("незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами"), ч.1 ст.279 ("блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства"), ч.1 ч.2 ст. 345 ("погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу") - визнати винними.

Остаточно визначили покарання кожному - позбавлення волі на 3 роки і 9 місяців. Оскільки відбутий строк у СІЗО у всіх, крім Сергія Деяка, перевищує призначене покарання, то Володимира Бурчу, Родіона Горбенка, Романа Мунчака від відбування покарання - звільнити. Сергієві Деяку ж залишиться відбути 4 місяці ув'язнення.

Вирок вступить в законну силу після розгляду апеляції, а якщо таку жодна із сторін не подаватиме, то через 30 днів після його проголошення.

26 червня 2017р.

Теги: Правий сектор, вирок, мукачівська справа

Коментарі

сорри 2017-07-18 / 15:53:07
Москаль - це злодій, українофоб і баба базарна, що прикривається вишиванкою і державною посадою

ВАСЯ 2017-07-18 / 14:16:10
Правий сектор - це бандити, прикриваються патріотичною риторикою, і не більше! Генадій Москаль молодець, що навыв порядок з цими сволочами!

njksr 2017-06-29 / 13:35:39


а коли мусорня сяде?блючок?йому подібні?йовбаки? долб***обам 555 яношам і т.д. одне питання - якщо ви такі законослухняні то чому не журитеся , що гвалтівник і рекетир блюк і верховній сраді, а не нарах. А мусорня на джипах ся возить і у віллах сидить???? се вас не цікавить??? а хлопці молодці!!!! шкода , шо не рознесли к чорту блюковське кодло разом з городдєлом(( п.с. ПОЛІЦЕЙСЬКИХ УБИВАТИ НЕ МОЖНА, а мусорню з бандюками ТРЕБА!


Деревяний 2017-06-29 / 00:22:54
не трус боюся страшно .

Міжгіря 2017-06-29 / 00:00:40
ЩУР В : я зацих підарасів спав у хащі с. Син. Поляна більше неділі голодин як пес бугбиїв трафив няй проблема трафилася туалетна бумага . КУдим тюкав забив .

Степан Крук до 555 і йому подібним 2017-06-28 / 17:41:06
По-перше: хлопці-правосеки визнані винними і вже відбули покарання, ніхто їхні вчинки не підтримує. По-друге: Є велика вирогідність, що прокуратура оскаржить рішення суду першої інстанції і буде добиватися більш жорстокого покарання. Це щодо бійців "Правого сектору" і просив би всіх вже хлопцям дати спокій, бо є велика проблема котру треба вирішувати в нагальному порядку. І ця проблема полягає в зрощенні криміналітету з силовими державними структурами. Саме для провокації з подальшою "спецоперацією" міліція під керівництвом Шаранича залучила криміналітет Блюка. Тому громадськості потрібно акцентувати увагу саме на безкарності міліцейсько-бандитської мафії, а не на вже покараних "правосеків".

Олег Т. 2017-06-27 / 08:59:54
До "закону"
Розкажіть це тим, кого запроторили за грати за носіння ножа.

Гийза 2017-06-27 / 08:26:39
Шаранич має сидіти, нічого було у людей стріляти

Гентеш 2017-06-27 / 07:53:13
Коли Шмоню і шарика посадють ????

Янош 2017-06-27 / 06:39:22
Звільнення бандюків, які, прикриваються патріотичними гаслами, виховує у молоді правовий нігілізм.

василь 2017-06-26 / 21:34:56
тепер на нари мавуть сісти керівники мусора провокатори - Шаранич-Шарік, Шемоняк- Шмоня ,і інше кодло мусоробидлотне що спровокували цю бійню

555 2017-06-26 / 21:07:42
Прохання олігофренам не писати коментарі а піти взяти букварь і повчитися

Закон 2017-06-26 / 20:51:34
До 555 - слухай, голубе, а мусорам що за вбивство беззбройних на Майдані? Скільки сіло? Скількох відпустили. Чому беркутню всю 100% атестували в оновленій полЮції? Закрий, будь ласка свій рот і не смерди тут, мусорок.

інший до 555 2017-06-26 / 19:30:05
Це не були "розбірки на вулиці". Це була ментовско-бандитська, Шараничівсько-Блюковська провокація. У яку втягли молодих хлопців патріотів. У тому і вся суть.

555 2017-06-26 / 18:59:33
Бачите громадо які виховані і високоерудовані дописувачі у нас. А людина навіть не розуміє що могла постраждати і його близька людина від розбірок на вулиці. А що до того зто має сидіти повинна дати відповідь правоохоронна системаДЕРЖАВИ яку знищили. А робити висновки без юридичної освіти в таких споавах не можна в жодному разі. Зичу Вам шановні дописувачі добра і розуму.

до 555 2017-06-26 / 18:52:21
Так і виходить . Закрий свій рот. Якшо така сволота як лАНЬО і шаранич із беркутами стає на диби, то їх треба стріляти нах.... Слава Нації ! Слава Україні ! Дякувати Дибі і Хаятовій ! Ви молодці. БОГ все бачить !

555 2017-06-26 / 18:49:42
Виходить що в цій державі можна вбивати, стріляти в поліцейських, ставити під загрозу мирних мешканців краю прикриваючись революційними гаслами....... дожились. Ось така наша держава. Не повертається язик говорити слава Україні після таких новин.

НОВИНИ: Політика

18:49
/ 3
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 3
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО